Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Takie tam M4


Carlos*

Rekomendowane odpowiedzi

Z racji ,że znalazłem chwilkę czasu przedstawię auto , które sobie kupiłem jako zabawkę. Dołączyła ostatnio do mojego parku nowa M4 w kolorze Silverstone.

Z wyposażenia w zasadzie wszystko co można było dobrać , brakuje dokładnie tylko dwóch rzeczy , których nie wziąłem celowo. Oczywiście pomijam tutaj elementy z pakietu M-performance.

Na chwilę obecną zostały dołożone Dyfuzor RKP Carbon, skrzela czarne. Po nowym roku wpadną nerki w kolorze czarnym. Na tym koniec modzenia na chwilę obecną.

Po okresie gwarancji na pewno program.

Auto setap zimowy , kilka foto:

glep32tc.jpg

zt2t6k9j.jpg

qe72s3fx.jpg

sshcg6vj.jpg

iobeenh4.jpg

pupzxzvb.jpg

yrl5pgak.jpg

e8thlos4.jpg

2coi3zc5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ja Cię nie przepraszam ........

ile kucy? jakie przyspieszenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gruba d*pę ma, tu moze tak nie widać, ale względem zwykłem czwórki bardzo duża różnica, ostatnio taka biała na a1 widziałem, zbiera sie nieziemsko pewnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto petarda!

ja po jazdach 428ix nie mogłem zasnąć a po tym bym pewnie do dzisiaj nie spał :)

jakich opcji nie wybrałeś?

rozumiem, że kolor nie rzucający się w oczy specjalnie wybrałeś?

napisz jak wrażenia z jazdy.

Edytowane przez T-żółw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ja Cię nie przepraszam ........

ile kucy? jakie przyspieszenie?

Moc 431 km , przyspieszenie ciężko teraz sprawdzić , brak trakcji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekna, takiego koloru bym nie wybral ale i tak piekna, strasznie mi "robia" te obecne M3/M4. Jedyne rozczarowanie to ta emulacja dzwieku silnika, w srodku Brum! a na zewnatrz pyroyr ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto petarda!

ja po jazdach 428ix nie mogłem zasnąć a po tym bym pewnie do dzisiaj nie spał :)

jakich opcji nie wybrałeś?

rozumiem, że kolor nie rzucający się w oczy specjalnie wybrałeś?

napisz jak wrażenia z jazdy.

pominąłem mimo,że przydatna rzecz bezkluczykowy dostęp oraz TV dvbt - zbędny jak dla mnie gadżet.

Kolor tak na prawdę nie jest zły i ze zwykłych dostępnych nie ma na prawdę co wybrać. W przedbiegach odpadły Yas marina blau, yelow austin - to nie w moim guście kolory. Długo się zastanawiałem nad czarnym , ale przy tym kolorze giną ciemne dodatki , typu Carbon dach i inne... Najdłużej myślałem nad kolorem Tanzanit , ale w rzeczywistości okazał się bardzo ale to bardzo ciemny, na kompie przy konfiguratorze wygląda dużo inaczej. Oczywiście można dobrać coś Individual i pomalują w fabryce na co się chce ,ale dopłata 20 k za lakier to lekka przesada- moim zdaniem.

Jeżeli chodzi o wrażenia z jazdy, jest mega. Co tu dużo pisać trzeba się przejechać żeby to poczuć. Prowadzenie auta wręcz bajeczne. Można podróżować w miarę cicho i komfortowo jak i również pełen hardcor twardo i głośno. Najbardziej miło zaskakuje mnie spalanie z 2.5 kkm średnie mam około 13 litrów, także dla mnie rewelacja.

Jedynie wg. mnie nie co można by poprawić i nie jest w moim guście to sztuczny opór kręcenia kierownicą. Ja tam chyba jednak wolę wspomagania zwykłe hydrauliczne , od tych elektrycznych - jakoś tak moim zdaniem lepiej czuć auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek z mojej strony nic , ale pampersy to już we własnym zakresie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor bardzo fajny choć lepszy byłby biały jak był dostępny. Na marginesie fajne masz zabawki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to BMW prowadzenie nie do podrobienia, a w //M juz w ogole. Auto Kosmos, testowalem ich w swoim czasie sporo, pozazdroscic i pogratulowac zabawki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to BMW prowadzenie nie do podrobienia, a w //M juz w ogole. Auto Kosmos, testowalem ich w swoim czasie sporo, pozazdroscic i pogratulowac zabawki!

Naprawdę prowadzenie aut BMW to wzór do naśladowania, Audi tu jest daleko w tyle, nie wiem czym jest to spowodowane ,ale to jest przepaść.

Edytowane przez Carlos*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to BMW prowadzenie nie do podrobienia, a w //M juz w ogole. Auto Kosmos, testowalem ich w swoim czasie sporo, pozazdroscic i pogratulowac zabawki!

Naprawdę prowadzenie aut BMW to wzór do naśladowania, Audi tu jest daleko w tyle, nie wiem czym jest to spowodowane ,ale to jest przepaść.

porównywałeś Audi i BMW podobnej klasy? Bo M4 vs A6 to na pewno będzie przepaść ;)

ja byłem zajarany prowadzeniem E90, a niestety E60 już tak dobrze nie łyka zakrętów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna jak każde Twoje - ale jak na zabawkę to idealna

Wczoraj mnie taka wyprzedadzałą na autrostradzie - ja 140 ona tak 150 - te kilka sekund dżwięku jak była obok - bezcenne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fly nie miałem oczywiście na myśli porównanie M4 do mojego A6 , bo to by bylo bez sensu. M4 można by porównać do RS5. Porównywałem natomiast moje A6 do BMW f10 i nadal twierdze , ze BMW sie dużo lepiej prowadzi.

Edytowane przez Carlos*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...