Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Takie tam M4


Carlos*

Rekomendowane odpowiedzi

To oczywiscie bardzo indywidualna sprawa no i nie wiem jakie jest przeznaczenie wozu ale Nie wolales poczekac na M2 ? Nie dosc ze min.100K-120K by zostalo w kieszeni to prawdopodobnie był by to lepszy wybór na auto do zabawy.

Ogólnie mam wrażenie ze kogoś solidnie popierdolilo z tymi cenami za to auto.460K za Czwórkę ? mimo ze to Mka to jakaś abstrakcja.Za 380K mozna mieć Caymana GT4 , i nawet jak go nie dopososazysz to i ta jak by nie było inna liga samochodów.

Edytowane przez turdzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turdzi M2 jakoś mi nie leży , jest jakieś takie babskie - chodzi o wygląd. Jestem obecnie w USA na florydzie i widziałem niedawno takie 2 szt. Auto ma służyć do jazdy codziennej i do zabawy i w razie czego na wypad z rodziną na co w M2 nie ma mowy. Co do cen to już dawno wszystko jest jakieś takie jakby za drogie no ale najwidoczniej są klienci to i się sprzedają. Popatrz na nowe A4 B9.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem wczoraj testy M2 mi. in na Laguna Seca, auto odjazdowe! Ale tez bym nie chciał w nim rodziny wozić:) Bardziej do powściekania na torze czy krętych drogach samemu. Testujący koleś mówil, że jest bardziej jak te stare M niż nowe M3/M4.

Patrząc na ceny B9, zwłaszcza tych doposażonych to M4 aż takie bardzo drogie nie jest, biorąc pod uwagę fun factor z jazdy M-ką:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem M2 z wyglądu jest chyba najbardziej zawadiackie ale to kwestia gustu.

Odnośnie cen to tak zareagowałeś jak zobaczyłem Polska cenę.U mnie różnica do zwyklych aut jest zdecydowanie mniejsza.

BTW rs3 tez kosztuje kosmiczne pieniądze , 350 K jak sie je doposazy co dziwne bo A45 czyli bezpośrednia konkurencja jest po doposazeniu o prawie 100k tańsza no ale tak jak mówisz jest klient to kosza.Nic tylko sie cieszyć ze możesz sobie pozwolić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem dziś M4 i zmieniłem zdanie o tym aucie jest za***iste :)

Tyle, że średnie spalanie z całego dnia wyszło mi 31 litrów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem dziś M4 i zmieniłem zdanie o tym aucie jest za***iste :)

Tyle, że średnie spalanie z całego dnia wyszło mi 31 litrów :D

To powiem Ci ,że GRUBO, 31 litrów żeby wyszło to chyba jazda po torze inaczej sobie tego nie wyobrażam, no chyba że na prawdę cały czas opór po mieście i zdaje sobie sprawę z tego że takie auta nie mają limitu spalania. U mnie średnie spalanie z 5,5 kkm 13.5l , także uważam ,że to rewelacja :)

Ja również potwierdzam ,że to auto jest za***iste i nic mu powiem szcerze nie brakuje, jest po prostu idealne :decayed:

Zarzuciłem już koła z oponami letnimi, bo zimówki na tylnej osi w oczach giną. Zdjęcia wrzucę niebawem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem dziś M4 i zmieniłem zdanie o tym aucie jest za***iste :)

Tyle, że średnie spalanie z całego dnia wyszło mi 31 litrów :D

To powiem Ci ,że GRUBO, 31 litrów żeby wyszło to chyba jazda po torze inaczej sobie tego nie wyobrażam, no chyba że na prawdę cały czas opór po mieście i zdaje sobie sprawę z tego że takie auta nie mają limitu spalania. U mnie średnie spalanie z 5,5 kkm 13.5l , także uważam ,że to rewelacja :)

Ja również potwierdzam ,że to auto jest za***iste i nic mu powiem szcerze nie brakuje, jest po prostu idealne :decayed:

Zarzuciłem już koła z oponami letnimi, bo zimówki na tylnej osi w oczach giną. Zdjęcia wrzucę niebawem.

Cały czas był opór tak dosłownie :D . Ogólnie do tego momentu M4 nie zaliczałem do rodziny eM, przepraszam zmieniam zdanie :D

Z ciekawostek obok Ikei w kato pokazało 290 :decayed:

A szukasz jeszcze jakiegoś boxa ? Bo jak coś to moge Ci polecić jeden wymysł :)

Edytowane przez kubson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...