Treść opublikowana przez otis89
-
VCDS - diagnostyka rozciągnięcia łańcuch rozrządu
Z tego co mi wiadomo to powoli możesz się szykować na wymianę rządu, chyba że czujnik daje ciała
-
Tylne zawieszenie A4B6 FWD
Może i tak jest robiłem to parokrotnie i raz mi się obracała
-
Tylne zawieszenie A4B6 FWD
No to od strony zderzaka w sankach jest jak by zgrzana nakrętka klucz24, a od drugiej strony idzie śruba na 18, chyba że tam był już pan kaziu i zmienił:). W b7 w b6 to samo nie trzeba z prawej strony sanek ruszać ja wywalam tylko amor wygodniej kręcić.
-
Tylne zawieszenie A4B6 FWD
Mówimy o górnym wahaczu z regulacją katów?
-
Tylne zawieszenie A4B6 FWD
Jeżeli to nakrętka która jest zgrzana z sankami to płaski klucz tam podchodzi.
-
Zerwane tuleje tylnych sanek
Wymieniałeś te tule końcu czy nie?
-
Słabe ogrzewanie czyżby zapowietrzony ?
A odpowietrzyłeś główną magistrale?
-
Zmiana skrzyni 5 na skrzynie 6 biegowa b7 1.8t bfb
Jak wsadzisz taką co idzie w 2.0t to jest duża różnica.
-
A4B7 1.8T BFB analiza logów, (duże spalanie)
W pierwszej kolejności sprawdź szczelność, zmień świece jak tego jeszcze nie robiłeś, no i przepływka pokazuje za mało
-
Wymiana silnika
To ten sam słupek pasuje p&p
-
Nierówna moc podczas przyspieszania
Mogę ci zrobić logi w Warszawie jak dalej masz problem .
-
Buczy przy porannym odpaleniu
Mam podobny problem z pompą pierburga, przy odpalaniu pisknie i cisza i jak pobuja samochodem potrafi dziwnie piszczeć
-
Wyrzuca płyn 1.8t
Kamil a ogrzewanie działa ci normalnie?
-
Szarpanie przy Mocnym przyspieszeniu
Logi zrób
-
Wyciek oleju
Radze jeszcze sprawdzić uszczelkę napinacza wałków, bardzo często tam się leje po tylu latach .
-
Wypadanie zapłonu Audi A4 1.8T
Płynu ci nie ubywa?
-
Podnoszenie mocy 1.8t.
Tak kup ori z aso
-
Wyciek oleju spod króćca wody
Cieknie albo z pod pokrywy zaworów. lub napinacza
-
[1.8T+Q] Jakie macie spalanie?? 15l, normalne czy szukać nieszczelności ??
1.8t nigdy nie był oszczędny
-
1.8T BFB Nierówna praca po długim postoju - pewne tropy
Z tego co piszesz o typowe objawy mikro pęknięć głowicy, zrób test na co2 i zobaczysz co wyjdzie, do tego rano możesz podpiąć vaga i zlogować wypadnie zapłonu.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Orientuje się ktoś czy dźwigienki hamulca ręcznego, pasują z zacisku pod tarcze 255 do zacisku pod tarcze 288?
-
Wypadanie zapłonu 1,8t
Chodzi o kable idące z kompa do cewki zobacz czy nie masz popękanej izolacji
-
Wypadanie zapłonu 1,8t
Zrób szczelność kompresorem, cewki świece kiedy wymieniałeś, izolacje kabli cewek sprawdziłeś? Zrób logi dynamiczne bo na starych auto już nie domaga.
-
Wypadanie zapłonu 1,8t
Bez kręcenia zobaczysz, jak zakręcisz o wtedy patrzysz na świece jak mokra to wiadomo, nic nie pisałeś o ubytku płynu
-
Wypadanie zapłonu 1,8t
Powtórz jeszcze test, tam gdzie ci wypada zapłon wykręć rano świece jak będzie mokro to czapka w górę.