Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

otis89

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez otis89

  1. Z tego co mi wiadomo to powoli możesz się szykować na wymianę rządu, chyba że czujnik daje ciała
  2. Może i tak jest robiłem to parokrotnie i raz mi się obracała
  3. No to od strony zderzaka w sankach jest jak by zgrzana nakrętka klucz24, a od drugiej strony idzie śruba na 18, chyba że tam był już pan kaziu i zmienił:). W b7 w b6 to samo nie trzeba z prawej strony sanek ruszać ja wywalam tylko amor wygodniej kręcić.
  4. Mówimy o górnym wahaczu z regulacją katów?
  5. Jeżeli to nakrętka która jest zgrzana z sankami to płaski klucz tam podchodzi.
  6. Wymieniałeś te tule końcu czy nie?
  7. A odpowietrzyłeś główną magistrale?
  8. Jak wsadzisz taką co idzie w 2.0t to jest duża różnica.
  9. W pierwszej kolejności sprawdź szczelność, zmień świece jak tego jeszcze nie robiłeś, no i przepływka pokazuje za mało
  10. otis89 odpowiedział(a) na Konrad3Z4 temat w 1.8T
    To ten sam słupek pasuje p&p
  11. Mogę ci zrobić logi w Warszawie jak dalej masz problem .
  12. otis89 odpowiedział(a) na tomaszw temat w 1.8T
    Mam podobny problem z pompą pierburga, przy odpalaniu pisknie i cisza i jak pobuja samochodem potrafi dziwnie piszczeć
  13. otis89 odpowiedział(a) na Patrykgt temat w Audi A4 B6/B7
    Kamil a ogrzewanie działa ci normalnie?
  14. Logi zrób
  15. otis89 odpowiedział(a) na caymort temat w 1.8T
    Radze jeszcze sprawdzić uszczelkę napinacza wałków, bardzo często tam się leje po tylu latach .
  16. Płynu ci nie ubywa?
  17. otis89 odpowiedział(a) na Vexart temat w Audi A4 B6/B7
    Tak kup ori z aso
  18. otis89 odpowiedział(a) na Forcer temat w 1.8T
    Cieknie albo z pod pokrywy zaworów. lub napinacza
  19. Z tego co piszesz o typowe objawy mikro pęknięć głowicy, zrób test na co2 i zobaczysz co wyjdzie, do tego rano możesz podpiąć vaga i zlogować wypadnie zapłonu.
  20. Orientuje się ktoś czy dźwigienki hamulca ręcznego, pasują z zacisku pod tarcze 255 do zacisku pod tarcze 288?
  21. otis89 odpowiedział(a) na Marian00017 temat w 1.8T
    Chodzi o kable idące z kompa do cewki zobacz czy nie masz popękanej izolacji
  22. otis89 odpowiedział(a) na Marian00017 temat w 1.8T
    Zrób szczelność kompresorem, cewki świece kiedy wymieniałeś, izolacje kabli cewek sprawdziłeś? Zrób logi dynamiczne bo na starych auto już nie domaga.
  23. otis89 odpowiedział(a) na Marian00017 temat w 1.8T
    Bez kręcenia zobaczysz, jak zakręcisz o wtedy patrzysz na świece jak mokra to wiadomo, nic nie pisałeś o ubytku płynu
  24. otis89 odpowiedział(a) na Marian00017 temat w 1.8T
    Powtórz jeszcze test, tam gdzie ci wypada zapłon wykręć rano świece jak będzie mokro to czapka w górę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.