Treść opublikowana przez mojeA4
-
Jakie auto do 15/17.000
Witam was koledzy. Mam rozkmine, bo kupiliśmy audi a3 sportback 2.0 tdi, okazało się, ze silnik złom, wiec wymiana itp... moja kobieta nie chce tym po naprawie jeździć, woli swojego Seata 1.6, mamy to sprzedać i koniec... niby zrobione wszystko działa jak należy... itd. Nawet mechanik zaufany jej to składał, jednak z racji mojej pracy w domu rzadko będę jeździł a ona codziennie 30 km to trzeba coś kupić a to autko sprzedać. Pierwsze o czym pomyślałem, to bmw 1 2.0 w dieslu roczniki 2004/2007 jakoś tak, jak usłyszała, ze 2.0d to masakraaaa... myślałem, żeby coś może w gdzie, ale szczerze mówiąc już sam nie wiem... rocznik od 2004/2005, automat, xenon, czujniki chociaż tył, powyżej 130km, coś co pojeździ rok, bo potem coś nowszego w leasing. Nie musi być audi... wszelkie pomoce i opinie na temat silników mile widziane. wpadl mi pomysl zostawić tego w komisie i wziąć coś innego, ale to tez do przemyślenia
-
Problem po zakupie auta
No silnik i dwa pompowtryski do wymiany jak nic. Silnik zostanie wymieniony a stary będzie leżał, pompowtryski damy do ogarnięcia to będzie dowód co i jak z nimi nie tak. Próbować muszę, bo to jaja... no skoro tak się zachowuje motodoktor to jest to możliwe, dodatkowo mógł przecież odessać nadwyżkę paliwa/oleju (bo taka mieszanka była w misce) i dolać oleju... przejechaliśmy 500km i na nast dzień 300, potem ok 100km i error
-
Problem po zakupie auta
Od prywatnej. Nie no jak mam czekać latami i płacić oc to wiesz... auto trzeba zrobić jest potrzebne, dogadać się myśle będzie ciezko, każdy kto sprzedaje auto ma wywalone, nie wiem co zrobić, bo takiego obrotu się nie spodziewałem. Pierwsza moja taka historia, przez która człowiek traci zaufanie do kogokolwiek
-
Problem po zakupie auta
Wpisywałem, wpisywałem... zatarty silnik, 2 pompowtryski do regeneracji, paliwo zmieszało się z olejem taka dawkę dostawał, po zdjęciu miski olej właśnie bardzo rzadki... ze słyszenia ktoś kupił auto, okazało się, ze bierze olej, oddał sprzedającemu, on musiał mu oddać kasę... u mnie jest na grubo, teraz niby kupujący są dość dobrze chronieni, jednak wolałbym wiedzieć jak jest w praktyce, bo tak czy inaczej coś z tym muszę zrobić.
-
Problem po zakupie auta
Witam was, po przerwie po audi wróciłem , mianowicie padło po poszukiwaniach na audi a3 8p sportback 2.0 16v 140km dsg, cena trochę wyższa to tez spodziewać się można było, ze ktoś dbał zwłaszcza, ze mam rachunki, paragony, nawet zeszyt z naprawami itp. Mianowicie po zakupie auta i przejechaniu 900km auto zgasło. Stanąłem na boku, zakręciłem pare razy, ale już nie odpaliło, wezwałem lawetę, jakoś laweciarz odpalił, żadnych aż takich objawów typu stuki i inne w silniku, wjechał na lawetę i po diagnozie wnikliwej, mamy do wymiany silnik, nie chce opisywać co jak jakim cudem... sam tego nie wiem nie znam się na tyle, po prostu lipa z autem. Co ja mogę w tej sytuacji zrobić? Trochę się podlamalem, bo nie po to kupuje się auto, żeby zaraz w niego wsadzic z 5 tysi. Jakieś porady od osób mających coś do powiedzenia? Oczywiście sprzedający twierdzi, ze jemu auto chodziło przez 15 tys km nic się nie działo a ja przejechałem 900km i silnik do wymiany...
-
Jaja w postaci "GIGANTA" czyli UBEZPIECZALNIA PZU
A nikt nie porusza tutaj oc przewoźnika? Każda firma transportowa posiada ocp, auto, które się stoczyło było ładunkiem tej lawety, nie będzie to podlegało pod to ubezpieczenie? Laweciarze myśle, ze takie ubezpieczenie posiadają w razie uszkodzeń towaru przewożonego... nie wiem nie znam się, tak mi przyszło do głowy...
-
Szukam dobrego blacharza Inowrocław
Chodzi w sumie o kosmetykę, dziadkowi ktoś wjechał w drzwi, wiec drzwi zostaną wymienione i próg plastikowy się wyczepil a blacha lekko zgięła, trzeba ją lekko naprostować. polecicie kogoś?
-
Bus chłodniczy do 3,5 tony
No uzbierało się, 15-16 tys się robiło na początku w 3-4tyg, teraz kierowcy na dniówkach, Wiec jak się da, staram się robić raczej krótkie traski. Od razi napisze, nie nie oram kierowców, jeśli robi Express to na drugi dzień ma wolne, zrobi tylko Podlot pod następny załadunek i tyle. Wozi się wszystko co wymaga utrzymania Temp, czasami ale baaaardzo rzadko Neutral, zwykle wożę leki, czasem jakieś mrożonki, stawkowo różnie, czasem mniej, czasem więcej. Ogólnie nie jest zle, trochę w tym siedzę stad może łatwiej... my mastery 2.3 i teraz kolejne auto takie samo, z tym ze już euro6, na wejkamie jak pisałem wyżej, żeby kierowca miał trochę wygody...
-
Bus chłodniczy do 3,5 tony
Renault master, jeśli miedzynarodowka to wejkam, agregat thermo king- tylko i wyłącznie, -30/+30, do tego drukarka, kalibracja, atp, zabudowa frc (tzn ze utrzyma minusowa Temp) master jest sprawdzony u mnie, póki co odpukać przez 1,5 roku 2 auta powyżej 220tys km i nic się nie działo, wiadomo serwis, przegląd auta itp, sprinter drogi i ciężki, Fiat zdarzały się awarie i ciężki. wspominam o wadze, gdyż na legalu załadujesz na to auto do 500-550kg
-
iOS - wszystko na temat Jabłka
Nie chce radia, chce coś jak youtube z tym ze teledyski mi niepotrzebne, kwestia samej muzyki ORYGINALNEJ nie covery, muza leci sobie jaka wybiorę a ja mogę coś innego włączać w tel. Po prostu. tak jak pisałem szło to z youtube, natomiast od kilku tygodni już po wyjściu yt oraz wciśnięciu play muzyka nie odpala
-
iOS - wszystko na temat Jabłka
Nie chce swojej muzy, chce coś jak na youtubie, ale żeby włączyć i leci, mimo, ze wyjdę z programu o muzyczka leci w tle. Chodzi o to, żeby coś jeszcze na tel robić, spotify coś tam próbowałem, nie wiem pewnie jak nic nie znajdę to wypróbuje premium i zobaczę, openfm to chyba niee
-
iOS - wszystko na temat Jabłka
Moze być płatny byle pewny
-
iOS - wszystko na temat Jabłka
Jaki program do słuchania muzyki w tle? Masakra, niby taka prosta sprawa a nic konkretnego nie ma. Jeszcze niedawno dzial trik z włączaniem youtube wychodzeniem do pulpitu, wysuwaniem z dołu ekranu menu przesuwaniem w lewo, włączaniem play, teraz po włączeniu play nic... Mam SoundCloud, ale muzyka tam żadna, jakieś covery itp...
-
Auto zastępcze z oc sprawcy
Ja się tylko pytam o możliwość a nie o wyludzenie, bo tak niby każdy może wynajmować auto z oc sprawcy a słyszę od kogoś, ze później chcą zobaczyć dokumenty, cmrki itp
-
Auto zastępcze z oc sprawcy
Mam pytanie, ponieważ mam taka sytuacje, ze jedna firma ma pojazd busa chłodnie, który jeździ na międzynarodowe, auto miało awarie, tak się składa, ze druga firma ma takie samo auto, ewentualnie plandekę, która w teorii ten z uszkodzonym autem mógł na okres naprawy wynająć. Teraz pytanie weryfikują to jakoś? Czy mógł auto wynająć i postawić na placu , bo akurat nie było roboty czy coś, bo ma stracha, żeby wystawić fv za wynajem auta właśnie z powodu ich weryfikacji, a naprawa trwała Ok 2 miesięcy
-
moje e61
- Audi A3 by CORN
No zdziwiłbym sie na światłach- Polskie tablice rejestracyjne vs. meldunek w Niemczech
Kupiłem inny- Polskie tablice rejestracyjne vs. meldunek w Niemczech
A kto wam udowodni jaki czas masz auto w Niemczech? Mogłeś przecież mieszkać rok w Niemczech a auto przywieźć wczoraj. Jedynym śladem, ze go masz w de byłbym podatek drogowy, który trzeba w Niemczech opłacać. Jak mieszkałem w de, auto miałem na pl blachach, zgłosiłem, ze go mam i zapłaciłem podatek drogowy, faktycznie kontrole były, ale wszystko Ok, bo płaciliśmy podatek. Warto wspomnieć, kiedy tylko zmieniliśmy auto na niemieckie tablice, tak skończyły sie kontrole- Skrajna. BMW F11
No skoro inne auta im wychodziły to muszę zagadać i w niedługim czasie skubnąć, bo brakuje mi, dziękować za poradę- Skrajna. BMW F11
Brk? A faktycznie godni polecenia? Bo nic w sumie o nich nie wiem, na stronie za wiele nie ma.- Skrajna. BMW F11
Czyli będzie bardziej żwawe inowroclaw teraz, wiec potrzebuje magika z kuj-pom najlepiej- Skrajna. BMW F11
kurde, czyli muszę gdzieś szukać, za daleko mi tam, co prawda mieszkałem w Częstochowie i cos kojarzę tego Arka, chyba zajmuje sie tez sprzedażą części do BMW, i faktycznie ogarnięty, ale nie uśmiecha mi sie tam gonić 300km. Ja do tej pory poznałem ceny dwóch jakiś chipowców:D 2000 i 1200. powoli zbieram jakieś kieszonkowe, i pewnie na wiosnę sie wezmę, ja f31, wiec ciut mniejsze niż twoje, czuje, ze te 220 pare koni wystarczy.- Skrajna. BMW F11
Za drugie podejście cos doplacales? Jakiś link podeslesz? Muszę sie przymierzyć, bo kurde brakuje a myśle, ze bez wycinania dpf te 220km można spokojnie ogarnąć- Skrajna. BMW F11
A takie pytanko, masz taki sam silnik jak ja, rozglądam sie za chipem i chciałbym mieć porównanie cenowe, jeśli to nie tajemnica, jaki koszt? Bo bardzo rożnie wołają z tego co sie zdążyłem zorientować. - Audi A3 by CORN