Treść opublikowana przez mojeA4
-
Tacierzyństwo
A jak połączenie zwierze i dziecko? U nas Mała nosi kicie byle jak byle ją trzymać a ta znosi to bez problemu, jak leży to mała sie przytula, nie ma żadnego problemu, a baliśmy sie, zeby nie drapała
-
Tacierzyństwo
Tylko ze jego koty sa trzy razy większe od małych brzdąców
-
Przewoźnik do Niemiec
A jakbys miał jechac nie autokarem a busem zapytaj jaki jest czas przejazdu Ostatnio teściowa wyjechała ode mnie z Częstochowy o godz 13:00 a o 17:00 jeszcze krążyła koło Opola, a na drugi dzien do pracy
-
Tacierzyństwo
I co z tymi rurkami? Grasz na nich?
-
BMW F11 535d
Turboelita? Ja tam dawałem, ktoś tu miał konkretnie dlubniete auto przez nich, nie wiem czynie pomyka teraz s5, tak mi sie kojarzy, popytaj, ja juz 2 lata po chipie i jest wszystko ok
-
Tacierzyństwo
A to trzeba sprawdzić, kot jest, mruczy jak poje...ny, to moze sie nim poslusze, chyba, ze teściowa podobnie mruczy
-
Tacierzyństwo
Najlepszy sposób na usypianie? Teściowa I niech sie meczy z godzinę albo dwie ale uśpi Mała
-
BMW E61 520D Full M.
No jest pewnie różnica po spolerowaniu reflektorów co? Na żywo pewnie jak nowe, ja byłem w wielkim szoku jak mi spolerowali moje, Nerki jak najbardziej na plus, jest różnica co
-
Dobry mechanik - TORUŃ
Dokładnie
-
Dobry mechanik - TORUŃ
Wiesz gdzie jest aldi na wrzosach? Jadąc od polnej skręcasz w stronę aldi i masz niestrzeżony przejazd kolejowy, za przejazdem aldi po lewej i zaraz za tym stacje diagnostyczna, tam jest mechanik Mojemu ojcu ogarnia ponad 10 autek, on sobie go chwali, tez kiedyś u niego cis robiłem wszystko sprawnie i szybko. Moze spróbuj
-
UPJakie autko na codzień, Combo,Cady,Partner ZAKUP
Rownież jak kolega wyżej szczerze polecam Moj ojciec ma koło 10 sztuk, kierowcy woza nim części samochodowe, naprawde maloawaryjne auta. Tam jedyne co, to pękały linki od sprzęgła, nie szło znaleźć fachowca, ktory zna temat, ale ktoś mu w końcu ogarnął to w taki sposób, ze zapomnieli o problemie. Wersje z klima i elektr szybami wiem, ze sa, bo jednemu kiero sie taki trafił i co tam do szczęścia potrzeba.
-
Tacierzyństwo
Nasza jak miała rok to tak tańczyła https://m.youtube.com/watch?v=u4ld9f2D1Fo
-
Tacierzyństwo
Moja Mała cycka trzymała w buzi nieraz cała noc, mądra dziewczynka ugrzala tatusiowi cyca przez cała noc, zeby tatuś rano sie przytulił do cieplutkiego I oczywiście do 24:00 w łóżeczku i potem u nas w łożku
-
Tacierzyństwo
No ale to nie powiedziane, jedno dziecko spi, drugie nie, jednemu idą zęby a w nocy spi a drugi ma rozpalone dziaselka i cała noc gorączkuje
-
Tacierzyństwo
No teoretycznie obliczone, chciałem córkę i mam, a jak to naprawde było tego nikt nie wie. Moja zona i ja w rodzinie same chłopaki, wiec moze sie udało. Jak ktoś chce moge dac przepis A tak poważnie jak dziecko zdrowe to człowiek szczęśliwy, wiadomo jak to z kasa w tych czasach, ale zawsze jakos to jest, pociecha jest nieziemska. Odkąd mam dziecko powiem wam, ze nie moge oglądać ani nawet słuchać w radiu jak jakiemuś dziecku ktoś zrobił krzywdę, normalnie mnie nosi, wcześniej człowiek tak wiecie jednym uchem wlecialo i wyleciało... Tu jakis ojciec wrócił z więzienia i cos zrobił 5 letniej córce, albo latem co facet zostawił dziecko w aucie. Zrobili jakis spot odnosnie zostawiania dziecka, za cholerę nie obejrzę do końca
-
Tacierzyństwo
Te pierwsze dni sa dobre człowiek nawet nie czuje zmęczenia tak sie cieszy, pampera dobrze nie unie założyć, umyć strach, przebrać strach... i powoli kroczkami do przodu, po roku czlowiek myśli kiedy ostatnio przespałem cała noc. A wystarczy ze takie małe sie przytuli albo chociaż spojrzy i to wystarczy, zeby nabrać sił na kolejne wyzwania, i tak minęło juz ponad dwa latka Cos w tym jest, ze córeczka jest tatusia
-
Tacierzyństwo
Podziękowania dla Prezesa za przeniesienie tematu, wielu tu z nas ma małe dzieci, ja przypadkiem trafiłem na ciekawy temat, moze kilka osob sie przyłączy do dyskusji na jakże ciekawy temat o naszych pociechach które juz chyba smacznie śpią, " tata daj mleko" " papa kicia, papa mami", "papa brym brym", "ide spać" Spokojnej nocki Panowie
-
Dr Jekyll & Mr Hyde
O to juz spoko, czarne w połysk
-
Dr Jekyll & Mr Hyde
Naprawde wam sie podobają 4 wydechy przy takim aucie?
-
Tacierzyństwo
A jak z jazda autem? Mąka jak miała 3 mies jechaliśmy do pl potem do Warszawy na studia itd no km sporo zrobiła, do jakis 8 mies podczas takiej długiej podróży większość czasu u zony na kolanach przy cycku. Potem sie okazało, jak juz wyrastała z tego pierwszego fotelika, ze jej nie odpowiada jazda tyłem, zmiana fotelika i juz była poprawa, no teraz ma 2 lata to wysiedzi, ale co sie umeczylismy... PS gratulacje dla kolegi, fajny czas staranie o dziecko, nie musisz hamować, ze tak to ujmę
-
Zukersowa X3 F25 Mpak
Piekne autko, x3 dopiero w tej budzie moze sie podobać Powodzenia
-
BMW e61 530d LCI - czyli dupowóz
Przypilnuj, zeby odpowiednia ilość oleju wlali do skrzyni
-
Piłka nożna
Ile jest? Mała usypiam i nie mam jak spr
-
BMW E61 520D Full M.
Tak czy inaczej musisz zdjąć zderzak zeby wymienić nerki i ich nie uszkodzić, ja jak zmieniałem nie zdejmowałem i połamałem zaczepy i grill poszedł na śmietnik Wiec jeśli zdejmiesz zderzak a potem nerki psiknij według instrukcji kolegi wyżej to naprawde proste Jak nie wyjdzie to zdejmujesz, ta powłoka to guma, zobacz na you tubie Prosty zabieg a zobaczysz jak poprawi wygląd, aż sie prosi Żarówki w ringach zmieniaj zawsze w dwóch lampach, bo sam wiesz, ze jest sporo zabawy A czujniki parkowania ogarnales?
-
BMW E61 520D Full M.
To psiknij grilla plasti dipem i zobaczysz jak to sie komponuje