Treść opublikowana przez mojeA4
-
Jak poprawnie ustawić temp na piecu
A teraz jak z rachunkami?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Szukam kierowcy c +e z doświadczeniem na UE Jazda 2 na 1, nowe lub prawie nowe zestawy, plandeka lub chlodnia, 130 zł dniówka plus 0,40 gr z kilometra i podstawa 2200 brutto, zatrudnienie
-
Jak poprawnie ustawić temp na piecu
Nie no co Ty, co tu zmieniać jak kocioł jest nowy. Dom z ubiegłego roku ledwo wykończony Na pewno dobry, kwestia ustawienia optymalnego
-
Jak poprawnie ustawić temp na piecu
Ok, dzieki Podłogówke mam w kilku pomieszczeniach, na tym komputerku, ktory ustawiam 23 stopnie. Program ustawiony 1, ktory grzeje od 6-9 potem od 12-24. Uważam, ze nie ma sensu cały czas grzać, bo temp zbytnio nie spada, bo podobno, jeśli spadłaby niżej to piec sie włączy automatycznie. Jeśli sie mylę, popraw prosze. 55 piec i 50 woda starczy tak? Tak zrobię
-
Jak poprawnie ustawić temp na piecu
Co to jest pogodowka? Własnie w tej chwili mam cos koło tego ustawione. Mówisz, ze tak zostawić? Wiesz o co chodzi, żeby to grzało jak trzeba, i żeby rachunki były do przyjęcia, mam nadzieje, ze w końcu ustawie go optymalnie i bedzie ok
-
Jak poprawnie ustawić temp na piecu
Mamy piec w domu gazowy Immergas victrix zeus superior nowy. Nigdy nie miałem styczności z takim urządzeniem, dlatego pytam jak to optymalnie ustawić, żeby było dobrze. Domek ma 160 m kwadr. sterowanie na piecu ogrzewanie i woda, dodatkowo w pokoju jakiś mały programator, na którym ustawiam temperaturę w pomieszczeniach, ustawione na 23 stopnie. Piec ustawiłem woda 50, ogrzewanie 60. Prosze o poradę.
-
Truckerzy
Poszukiwany kierowca c+e na Europę, na firanka bądź Chlodnie Jak sie dowiem czegoś wiecej, napisze, system 2 na 1, auta nowe, bądź roczne, naczepy nowe. Jak ktoś zainteresowany pisać bede sie dowiadywał. Baza okolice Częstochowy
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
A to lte to gdzie? Bo Orange odpuścić? Ktoś mi mówił o Netcom?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Witam Nie chce zakładać tematu, znów mam pytanie do Was. Muszę jutro po pracy ogarnąć jakiś internet do domu. Dzwoniłem do Orange, do 10 mb mogą zrobic, monter po trzech dniach, Netia 2 mb plus jakieś chore kwoty za to i za tamto... a moze polecicie cos/kogoś innego??? Mieszkam przy jasnej górze, z 700 metrów czy jakoś tak, jeśli to ma znaczenie Jak wspomniałem jutro po 16 muszę cos zamawiać, prosze o podpowiedzi
-
Truckerzy
Jak prowadziłem beczki to była firma, która podstawiała 3 swoje auta. Kazali ich awizowac 5 razy w tygodniu na trasie Wegrow-Wilno. Chłopakom to odpowiadało, ich szef kary brał na siebie, bo i tak mu sie to opłaciło. Kierowcy zarabiali i interes sie kręcił. Podobno jeden kiedyś podjechał porsche a drugi mustangiem... wiecie jak to jazda na beczkach, oprócz pensji była jeszcze druga pensja... podobno od tamtej pory juz nie pracują, ale dobrzy byli naprawdę. Oczywiście magnesu nie popieram. Pamietam zawsze było, bierz tych, którzy dojada, i niestety jak dalej tak będzie to nie dożyjemy uczciwej konkurencji
-
Truckerzy
koledzy pytanie jest jakas puszka typu toll collect lub geo box, ale na cala Europe? Bo jesli ktos jezdzi po Europie to nie sposob co chwile wykupowac winiety Niemcy- toll Collect Austria- Go Box Czechy- Myto CZ Slowacja- Myto SK WLochy- Telepass Francja- Tis-pl Hiszpania Via T Szwajcaria jakis podatek, wiec juz inna bajka prosze o Wasza podpowiedz dzieki
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
Czyli jednak dobrze trafiłem na turboelite, znają sie na rzeczy 1.8 t, przez duże T robi wrażenie. Nie wiedziałem, zez takiego silnika mozna zrobić tyle koników Powodzenia
-
BMW E38 740d
Pikny Czym robiłeś koncówki wydechu? Bo u mnie wywaliłem dpf, cześciej musze przecierać, ale nie mam pomysłu czym, żeby był efekt podobny jak u Ciebie
-
Ceny paliwa marzec 2026
Jestem w Warszawie, myślałem o tanim tankowaniu, a tu 4,50; 4,70 za ON
-
Ceny paliwa marzec 2026
No taniej, w piątek na shellu 1,08. A nie tylko na shellu, ale tez aral i dwie prywatne. Dziwnie, bo na weekend tu zawsze drożej było
-
Potrzebuje wejść na pocztę wp bez hasła
Na razie to cieżko z nimi gadać, ale postaram sie z nimi ponegocjować w ten sposób, dzięki
-
Potrzebuje wejść na pocztę wp bez hasła
Niestety po restarcie ipada i braku posiadania, a raczej zapomnienia hasła nie mogę wejść na pocztę na wp. Nie znam podpowiedzi do hasła oraz brak było numeru telefonu oraz maila pomocniczego. Nawet tam dzwoniłem, dopytywali i powiedzieli, ze w przeciągu pół godziny przęsła jakiś kod i coś tam trzeba im odesłać i przyślą hasło, ale już pare dni cisza. Pisałem znów, ale ich mail to chyba kopiuj wklej, ze maja trzy metody na odzyskiwanie hasła... Szukam jak sie włamać, ale mi nie idzie, macie jakiś pomysł??? To ważna poczta i muszę mieć do niej dostęp
-
Strefa Śmiechu
A co było dalej?
-
Ceny paliwa marzec 2026
Dzi wróciłem do niemcowni, paliwo po 1,10 euro, w Polsce Inowrocław i okolice po 4,50 zł
-
Audi 80 2.6E V6 Ogoniastego
Mój dziadek miał taka, ale złota, zawsze z nim czyściłem, a potem była przejażdżka na kolanach. Dopóki nie trafił w ręce ciotki, stan był idealny. Jest możliwość wstawienia ksenonu do tego autka? Albo jakieś dobre zarowy. Maja swoją urok te autka. Podobnie jak pierwsze a8. Chciałbym tak wypolerować lakier w swoim, ale boje sie maszynowej polerki Powodzenia i kasy na mody, w tym Nowym Roku
-
moje e61
No za miesiąc sie przenoszę, wiec w garażu będzie można pogrzebać, popróbuje po raz trzeci Sie pochwaliłem, ze mam przekaźnik a to nie taka prosta sprawa. Mogę mieć na środę zamiennik, obecnie szukam może będę miał na poniedziałek. Serwis krzyknął 600 zł, czyli dwa razy więcej. Ja tu planowałem wracać już a autko dalej czeka. dam znać jak będzie po wymianie, z tego co czytam całkiem inaczej przy odpalaniu
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
No i super, czyli jest na kogo liczyć w razie potrzeby. Lepiej tu zapytać niż szukać w googlach i sie rozczarować
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Koledzy z racji tego, ze czeka mnie w niedługim czasie przeprowadzka do Waszego miasta chciałbym sie przywitać oraz zapytać czy znacie jakiegoś dobrego elektryka-elektronika od aut? Dokładnie chodzi o to, ze moje BMW e61 muszę zamykać kluczykiem a nie pilotem, i to nie kwestia baterii w pilocie. Mój mechanik ma elektryka u siebie, ale ma obawy sie zabierać do tego. Od lutego u Was zagoszcze i będę potrzebował znać kogoś ogarniętego, np mechanik tez sie przyda, żeby czasem coś pogrzebał Z góry dzięki za odp
-
Ceny paliwa marzec 2026
Ostatnio przed nowym rokiem 3,99 za ON i Pb95 w suchatowce koło Gniewkowa. Jak wracałem juz stacja zamknięta i ciemność
-
moje e61
Ale za h... nie idzie go wybić, znalazłem ładny opis na forum Bmw, ale za cholerę nie idzie. Juz sie poddałem i kiedyś to gdzieś zrobię w warsztacie chyba. Cuda, psiakiem, ruszałem lekko, ale nie idzie od zewnątrz i od wewnątrz. Sie naczytałem, ze urywają ramiona i trochę sie obawiam A co do tego pilota, żebym chociaż wiedział co padło, bym kupił co trzeba i wymienił a tu d*pa