Treść opublikowana przez mojeA4
-
RR Evoque 2.0T
No fakt kosmiczne jest, ale bardzo ładne Co to jest pod radiem , tym sie biegi przełącza?
- Klient z UK
-
Klient z UK
Mam klienta z UK na telefon, ktory wystawiłem w Niemczech na takim naszym regionalnym jakby OLX.PL Jakie dane mu sa potrzebne do przelewu? Bo teoretycznie potrzebuje moje imię i nazwisko, nazwę banku, numer konta IBAN i BIC, adres Mam obawy podawać to wszystko obcemu gościowi, nie wiem tylko czy mam ku temu powody? Obawiać sie czy podawać i czekać na przelew?
-
Truckerzy
Chłopaki potrzebuje wiedzieć ile kosztuje tuv i AU dla ciągnika MAN 2013 rok jutro kierowca musi zrobic we Frankfurcie nad Odra Potrzebuje szybkiej odp, bede wdzięczny To odpowiem sobie sam- moze komuś sie przyda- ok 200,00 euro komplet Szerokości
-
Czoooorny diobeł, czyli emerycka Octavia... RS :)
Środek przepiękny
-
Takie tam 330d
Ale duże już, kurcze jakoś zapamiętałem to zdjęcie z bagażnika BMW a tu już no no Wiadomo czemu kombi chociaż
-
Volvo v50 2.0D 136PS
Dziadek nie chce powiedzieć co planuje, w innym wątku tez pytałem Czekamy
-
Zabrane Prawo Jazdy...
To chyba żart
-
pierwszy raz japko, potrzebuje troche info
Czasem pojawia sie problem z wifi, podobno wina jest aktualizacja i coś sie psuje w środku co uniemożliwia włączenie sieci wifi na urządzeniu. Dość częsty przypadek w iphone 4 i 4s. Stało sie to mi i mojej żonie, obecnie telefony sa na gwarancji, bo jeszcze miesiąc jej mam, wiec stuknęło a poza gwarancja nie wiem czy naprawa opłacalna Jakby Ci bateria słabo trzymała, przy okazji zakupu ładowarki samochodowej dowiedziałem sie, ze koszt nowej z wymiana 90 zł i trzyma ok 2 dni (mi trzymała pół dnia przy intensywnym użytkowaniu) A propo baterii, maja czasem ok 20% telefon potrafił sie wyłączyć i już nie włączyć, tak jakby bateria była rozladowana do zera. Najgorsze w tym wszystkim jest to, ze o telefon zawsze dbam. W mojej ocenie iphony nie sa wykonane tak starannie i dokładnie jak ipady i iMac. Jako komputer naprawdę dopracowany sprzęt, a jako telefon... naprawdę często sie zastanawiam dlaczego tyle kosztują i gdyby nie abonament i telefon za kilka euro, w życiu bym nie wziął Powodzenia
-
Volvo v50 2.0D 136PS
Pasuje mu czarny, ładne autko choć podobno bagażnik w nich mały
-
Passat B6 CC by Bodek
A jakbyście porównali clsa? Tez piękny, ale chyba passat wiekszy??? Bardzo mi sie jedno i drugie podoba aż żałuje, ze tyle środków nie było jak stałem przed zakupem autka
- Passat B6 CC by Bodek
-
moje e61
Nie znacie kogos kumatego, kto ogarnie mi ten problem z pilotem? Wyżej opisałem co jest nie tak. Kogos z Warszawy, bo tam sie wybieram niedługo Myślałem o http://www.wiltronic.pl/ ale nie znam opinii Nadal borykam sie z problemem centralnego zamka z pilota. Dzis rozebralem daszek nad szyba z tylu, gdzie podobno jest jakas puszka byc moze winna braku sygnału Wkleję tu zdj jak ktos moze określić co to jest Czy dobrze mysle http://www.directupload.net/file/d/3751/684pzuu2_jpg.htm <a href="http://www.directupload.net" target="_blank"><img src="http://s14.directupload.net/images/140920/zv79e73f.jpg" title="Kostenlos Bilder und Fotos hochladen"></a> Nie wiem oprócz linka nie moge dodać zdjęcia Jeśli ta puszka odpowiada za odbiór sygnału to jak to sprawdzić, w środku sucho, kable nie pozaginane, nie załamane wszystko jak fabryka zrobiła tak jest. Kodowanie klucza sie mi nie powiodło Kolejnych pomysłów brak
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Dzieki Wam za pomoc
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
W żelbeton wejdzie?
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Koledzy nie bede zakładał tematu, zapytam tu- fachowców Z racji tego, ze moje ściany sa z żelbetonu musze kupic wiertarkę, ale taka zeby dała rade Znalazłem cos takiego: http://www.elektroserw.pl/product-pl-75-MLOTOWIERTARKA-MAKITA-HR2450-WIERTARKA-HR-2450.html Da rade? Zawsze musze gdzies pożyczać. Nakupilem teraz pier**l i karniszy a juz pożyczać mam dosyć. Jak byście mogli pomoc, bede wdzięczny.
-
Prośba o głosy w plebiscycie Ale lokal 2014
I jak?
- Superb v6
-
Prośba o głosy w plebiscycie Ale lokal 2014
Ode mnie tez poszedł głos, Panowie głosujcie, bo czwarty dogania. Wspieramy kolegę
-
karta z lte a telefon bez lte
jeszcze zalezy gdzie mieszkasz, ja bedac w Warszawie, w sumie w centrum czesciej na ipadzie lapalo 3g niz lte, mimo wszystkich kresek, to samo w Niemczech w niemalym miescie, iphone 5, niby lte ma, a caly czas praktycznie pokazuje 3g
-
Takie tam 330d
w piatce tez zaslepiales te klapki? I tam cokolwiek wyczules? Jakakolwiek roznice?
-
Fotka z fotoradaru na A2 w DE
Ostatnio synek szefa sie pochwalił, ze ponad 200 cisnął na 120-setce po autobahnie i go blitzneli, gonił za jakimś z audi i strzeliło im dwóm. Dostał mandat 650 euro, jakies punkty, bo jest zameldowany w Niemczech, ale prawka mu nie wzieli. Znów innym razem trzymał sie za blisko poprzedzającego auta i za to musiał oddać na miesiąc. Mowi, ze to go nauczyło i teraz trzyma sie ograniczeń. A na pewno jest mu z tym cieżko, bo jeździ porszawka macan. Co ciekawe, nie było problemu z rozlozeniem mandatu na raty, płaci po 50 euro miesięcznie
-
Fotka z fotoradaru na A2 w DE
Za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym kierowca zapłaci mandat: 15 euro – za przekroczenie prędkości do 10 km/h, 25 euro - za przekroczenie prędkości od 11 do 15 km/h, 35 euro - za przekroczenie prędkości od 16 do 20 km/h, 80 euro i 1 punkt karny - za przekroczenie prędkości od 21 do 25 km/h, 100 euro i 3 punkty karne - za przekroczenie prędkości od 26 do 30 km/h, 160 euro i 3 punkty karne oraz 1 miesiąc zakazu prowadzenia pojazdu - za przekroczenie prędkości od 31 do 40 km/h, 200 euro i 4 punkty karne oraz 1 miesiąc zakazu prowadzenia pojazdu- za przekroczenie prędkości od 41 do 50 km/h, 280 euro i 4 punkty karne oraz 2 miesiąc zakazu prowadzenia pojazdu- za przekroczenie prędkości od 51 do 60 km/h, 480 euro i 4 punkty karne oraz 3 miesiąc zakazu prowadzenia pojazdu- za przekroczenie prędkości od 61 do 70 km/h, 680 euro i 4 punkty karne oraz 3 miesiąc zakazu prowadzenia pojazdu- za przekroczenie prędkości ponad 70 km/h. Niższe mandaty nakładane są na kierowców przekraczających dozwoloną prędkość poza terenem zabudowanym. Mandaty wynoszą odpowiednio: 10 euro – za przekroczenie prędkości do 10 km/h, 20 euro - za przekroczenie prędkości od 11 do 15 km/h, 30 euro - za przekroczenie prędkości od 16 do 20 km/h, 70 euro i 1 punkt karny - za przekroczenie prędkości od 21 do 25 km/h, 80 euro i 3 punkt karne - za przekroczenie prędkości od 26 do 30 km/h, 120 euro i 3 punkty karne - za przekroczenie prędkości od 31 do 40 km/h, 160 euro i 3 punkty karne oraz 1 miesiąc zakazu prowadzenia pojazdu- za przekroczenie prędkości od 41 do 50 km/h, 240 euro i 4 punkty karne oraz 1 miesiąc zakazu prowadzenia pojazdu- za przekroczenie prędkości od 51 do 60 km/h, 440 euro i 4 punkty karne oraz 2 miesiąc zakazu prowadzenia pojazdu- za przekroczenie prędkości od 61 do 70 km/h, 600 euro i 4 punkty karne oraz 3 miesiąc zakazu prowadzenia pojazdu- za przekroczenie prędkości ponad 70 km/h.
-
Takie tam 330d
Nie ma żadnych braków od dołu. W ogóle nie odczułem jakiejkolwiek zmiany
-
Takie tam 330d
No w moim wątku, ktoś twierdził, ze nie bedzie poprawiał fabryki:) To gratuluje refleksu, dobrze, ze sie udało