Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mojeA4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mojeA4

  1. mojeA4 odpowiedział(a) na dziadek temat w Inne marki
    No fakt kosmiczne jest, ale bardzo ładne Co to jest pod radiem , tym sie biegi przełącza?
  2. mojeA4 odpowiedział(a) na mojeA4 temat w Lifestyle i Hydepark
    Podziękował
  3. mojeA4 opublikował(a) temat w Lifestyle i Hydepark
    Mam klienta z UK na telefon, ktory wystawiłem w Niemczech na takim naszym regionalnym jakby OLX.PL Jakie dane mu sa potrzebne do przelewu? Bo teoretycznie potrzebuje moje imię i nazwisko, nazwę banku, numer konta IBAN i BIC, adres Mam obawy podawać to wszystko obcemu gościowi, nie wiem tylko czy mam ku temu powody? Obawiać sie czy podawać i czekać na przelew?
  4. mojeA4 odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Chłopaki potrzebuje wiedzieć ile kosztuje tuv i AU dla ciągnika MAN 2013 rok jutro kierowca musi zrobic we Frankfurcie nad Odra Potrzebuje szybkiej odp, bede wdzięczny To odpowiem sobie sam- moze komuś sie przyda- ok 200,00 euro komplet Szerokości
  5. mojeA4 odpowiedział(a) na dziadek temat w Inne marki
    Ale duże już, kurcze jakoś zapamiętałem to zdjęcie z bagażnika BMW a tu już no no Wiadomo czemu kombi chociaż
  6. Dziadek nie chce powiedzieć co planuje, w innym wątku tez pytałem Czekamy
  7. To chyba żart
  8. Czasem pojawia sie problem z wifi, podobno wina jest aktualizacja i coś sie psuje w środku co uniemożliwia włączenie sieci wifi na urządzeniu. Dość częsty przypadek w iphone 4 i 4s. Stało sie to mi i mojej żonie, obecnie telefony sa na gwarancji, bo jeszcze miesiąc jej mam, wiec stuknęło a poza gwarancja nie wiem czy naprawa opłacalna Jakby Ci bateria słabo trzymała, przy okazji zakupu ładowarki samochodowej dowiedziałem sie, ze koszt nowej z wymiana 90 zł i trzyma ok 2 dni (mi trzymała pół dnia przy intensywnym użytkowaniu) A propo baterii, maja czasem ok 20% telefon potrafił sie wyłączyć i już nie włączyć, tak jakby bateria była rozladowana do zera. Najgorsze w tym wszystkim jest to, ze o telefon zawsze dbam. W mojej ocenie iphony nie sa wykonane tak starannie i dokładnie jak ipady i iMac. Jako komputer naprawdę dopracowany sprzęt, a jako telefon... naprawdę często sie zastanawiam dlaczego tyle kosztują i gdyby nie abonament i telefon za kilka euro, w życiu bym nie wziął Powodzenia
  9. Pasuje mu czarny, ładne autko choć podobno bagażnik w nich mały
  10. A jakbyście porównali clsa? Tez piękny, ale chyba passat wiekszy??? Bardzo mi sie jedno i drugie podoba aż żałuje, ze tyle środków nie było jak stałem przed zakupem autka
  11. Piękny
  12. mojeA4 odpowiedział(a) na mojeA4 temat w Inne marki
    Nie znacie kogos kumatego, kto ogarnie mi ten problem z pilotem? Wyżej opisałem co jest nie tak. Kogos z Warszawy, bo tam sie wybieram niedługo Myślałem o http://www.wiltronic.pl/ ale nie znam opinii Nadal borykam sie z problemem centralnego zamka z pilota. Dzis rozebralem daszek nad szyba z tylu, gdzie podobno jest jakas puszka byc moze winna braku sygnału Wkleję tu zdj jak ktos moze określić co to jest Czy dobrze mysle http://www.directupload.net/file/d/3751/684pzuu2_jpg.htm <a href="http://www.directupload.net" target="_blank"><img src="http://s14.directupload.net/images/140920/zv79e73f.jpg" title="Kostenlos Bilder und Fotos hochladen"></a> Nie wiem oprócz linka nie moge dodać zdjęcia Jeśli ta puszka odpowiada za odbiór sygnału to jak to sprawdzić, w środku sucho, kable nie pozaginane, nie załamane wszystko jak fabryka zrobiła tak jest. Kodowanie klucza sie mi nie powiodło Kolejnych pomysłów brak
  13. Koledzy nie bede zakładał tematu, zapytam tu- fachowców Z racji tego, ze moje ściany sa z żelbetonu musze kupic wiertarkę, ale taka zeby dała rade Znalazłem cos takiego: http://www.elektroserw.pl/product-pl-75-MLOTOWIERTARKA-MAKITA-HR2450-WIERTARKA-HR-2450.html Da rade? Zawsze musze gdzies pożyczać. Nakupilem teraz pier**l i karniszy a juz pożyczać mam dosyć. Jak byście mogli pomoc, bede wdzięczny.
  14. mojeA4 odpowiedział(a) na emay temat w Inne marki
    Ooo, fajno
  15. Ode mnie tez poszedł głos, Panowie głosujcie, bo czwarty dogania. Wspieramy kolegę
  16. jeszcze zalezy gdzie mieszkasz, ja bedac w Warszawie, w sumie w centrum czesciej na ipadzie lapalo 3g niz lte, mimo wszystkich kresek, to samo w Niemczech w niemalym miescie, iphone 5, niby lte ma, a caly czas praktycznie pokazuje 3g
  17. mojeA4 odpowiedział(a) na dziadek temat w Inne marki
    w piatce tez zaslepiales te klapki? I tam cokolwiek wyczules? Jakakolwiek roznice?
  18. Ostatnio synek szefa sie pochwalił, ze ponad 200 cisnął na 120-setce po autobahnie i go blitzneli, gonił za jakimś z audi i strzeliło im dwóm. Dostał mandat 650 euro, jakies punkty, bo jest zameldowany w Niemczech, ale prawka mu nie wzieli. Znów innym razem trzymał sie za blisko poprzedzającego auta i za to musiał oddać na miesiąc. Mowi, ze to go nauczyło i teraz trzyma sie ograniczeń. A na pewno jest mu z tym cieżko, bo jeździ porszawka macan. Co ciekawe, nie było problemu z rozlozeniem mandatu na raty, płaci po 50 euro miesięcznie
  19. Za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym kierowca zapłaci mandat: 15 euro – za przekroczenie prędkości do 10 km/h, 25 euro - za przekroczenie prędkości od 11 do 15 km/h, 35 euro - za przekroczenie prędkości od 16 do 20 km/h, 80 euro i 1 punkt karny - za przekroczenie prędkości od 21 do 25 km/h, 100 euro i 3 punkty karne - za przekroczenie prędkości od 26 do 30 km/h, 160 euro i 3 punkty karne oraz 1 miesiąc zakazu prowadzenia pojazdu - za przekroczenie prędkości od 31 do 40 km/h, 200 euro i 4 punkty karne oraz 1 miesiąc zakazu prowadzenia pojazdu- za przekroczenie prędkości od 41 do 50 km/h, 280 euro i 4 punkty karne oraz 2 miesiąc zakazu prowadzenia pojazdu- za przekroczenie prędkości od 51 do 60 km/h, 480 euro i 4 punkty karne oraz 3 miesiąc zakazu prowadzenia pojazdu- za przekroczenie prędkości od 61 do 70 km/h, 680 euro i 4 punkty karne oraz 3 miesiąc zakazu prowadzenia pojazdu- za przekroczenie prędkości ponad 70 km/h. Niższe mandaty nakładane są na kierowców przekraczających dozwoloną prędkość poza terenem zabudowanym. Mandaty wynoszą odpowiednio: 10 euro – za przekroczenie prędkości do 10 km/h, 20 euro - za przekroczenie prędkości od 11 do 15 km/h, 30 euro - za przekroczenie prędkości od 16 do 20 km/h, 70 euro i 1 punkt karny - za przekroczenie prędkości od 21 do 25 km/h, 80 euro i 3 punkt karne - za przekroczenie prędkości od 26 do 30 km/h, 120 euro i 3 punkty karne - za przekroczenie prędkości od 31 do 40 km/h, 160 euro i 3 punkty karne oraz 1 miesiąc zakazu prowadzenia pojazdu- za przekroczenie prędkości od 41 do 50 km/h, 240 euro i 4 punkty karne oraz 1 miesiąc zakazu prowadzenia pojazdu- za przekroczenie prędkości od 51 do 60 km/h, 440 euro i 4 punkty karne oraz 2 miesiąc zakazu prowadzenia pojazdu- za przekroczenie prędkości od 61 do 70 km/h, 600 euro i 4 punkty karne oraz 3 miesiąc zakazu prowadzenia pojazdu- za przekroczenie prędkości ponad 70 km/h.
  20. mojeA4 odpowiedział(a) na dziadek temat w Inne marki
    Nie ma żadnych braków od dołu. W ogóle nie odczułem jakiejkolwiek zmiany
  21. mojeA4 odpowiedział(a) na dziadek temat w Inne marki
    No w moim wątku, ktoś twierdził, ze nie bedzie poprawiał fabryki:) To gratuluje refleksu, dobrze, ze sie udało

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.