Treść opublikowana przez mojeA4
-
Siemianowy Golfik Gti
Dzis piatek !!! Nadstawiać uszy?
-
Dodge
No życzę Ci, zeby tak wyglądał. Bardzo przyjemny w macie
-
moje e61
Bartek spójrz na wykres po chipie, co o tym sądzisz? Wyszlo to w miarę?
-
moje e61
Pomóżcie mi ogarnąć zamykanie z kluczyki. Cos sie spier.. i musze zamykać ręcznie wkładając kluczyk w zamek drzwi kierowcy. Żaden przycisk nie działa, przy zapasowym kluczu tez. TO NIE AKUMUATOREK. Co jest odpowiedzialne i gdzie sie znajduje w aucie i co mozna zrobic, zeby to zadziałało? Wymontuje i bede walczył
-
Siemianowy Golfik Gti
No to jest właśnie taki szaraczek z mocą, fajny. Napęd jest tylko na przód?
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
Dziękować, obawiam sie korków, ale looz skoro tak mówisz
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
O której wyjechać z Władysławowa jutro, zeby nie trafić na korki? Musze byc na 9. w Rumii Pomóżcie, bo bede jechał z Mała, a nie chce stać w korku
- Bmw e38
-
moje e61
No to sie zgadza, na suchym przy wyższej prędkości trakcji nie traci, na mokrym niestety tak. Chyba jednak audi zawsze wygra napędem stałym na cztery kolka, nie ma porównania
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
Byłem w tej BECE, ale dobre. Moja Mała prawie cały talerz rosołu wciągnęła. Ja z zona zestaw geslerowej ryba z borowikami z ziemniakami zapiekanymi 33 zł, polecam bardzo dobre:) Jutro moze bede na Helu, w Jastarni... Czas leci trzeba zwiedzać, auto wróciło, wiec trzeba sie bawić Pozdrowienia, Bede kiwał jak kogos zobaczę koledzy
-
moje e61
Dokładnie, kwestia mocy i mokrej nawierzchni, bo jak go odbierałem padało. Przy tejpredkosci na mokrej jezdni załączył sie dtc, nie wierzyłem w to, a jednak Na suchym nie wiem, ale na slikach chyba A ile Ty masz koników? Moc robi swoje ---------- Post dopisany at 22:59 ---------- Poprzedni post napisany at 22:56 ---------- Tomek jak masz luźne 3 tys. to daj gdzies niech sprawdza czy masz dziurę w kolektorze wydechowym, w jakim stanie sa klapki w kolektorze ssacym. Wymieniłem kolektor wydechowy i spalin nie czuć, teraz wywalilem klapki i mam spokoj. Jakis czujnik musze jeszcze ogarnąć i temat zamknięty póki co
-
Bmw 525D Seria Ok 177Km
A dlaczego? Bo Ty masz audi a ja juz nie? Zobacz ile ludzi z forum zmienia markę auta a dalej siedzi na forum, skoro jestes zarejestrowany na forum od 2010 to cos powinieneś wiedziec
-
Chip tuning, hamowania, diagnostyka silnika - TURBOELITA
Pięknie
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
No duzy ukłon w Twoja stronę
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
Hehe, to daj odkurzać i wiadro ---------- Post dopisany at 17:02 ---------- Poprzedni post napisany at 17:00 ---------- Polecacie w Pucku restauracje czy bar BEKA? Gesslerowa tam kiedyś była, bedziemy jechac z Gdyni, po drodze do Władysławowa, bysmy wstąpili.
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
Gdzie jest samoobsługowa myjnia z dobrym odkurzaczem we Wladku? Zona ciśnie ze autko brudne
-
Bmw 525D Seria Ok 177Km
Witam, oceńcie jak to wyszło, ja sie nie znam. Wiem tylko jedno- teraz to jedzie Wywalony dpf, Zaślepione klapki w kolektorze, regeneracja turbiny Prosze o info czy jest ok, auto jak w temacie, skrzynka automat, ok 210tys przebiegu
-
moje e61
Jestem juz po zabiegu. Wywalony filtr dpf Program na 205 qni Zaślepione klapki w kolektorze ssacym Wymieniony olej Wymieniony filtr Regeneracja turbiny Przejechane pierwsze 20km :/ ale czuć różnice, wszystko poszło sprawnie;) jestem zadowolony póki co, po usunięciu filtra jakos tak przyjemnie przygwizduje przy znacznym dodaniu gazu, nie dymi. Naoglądalem sie filmików na youtubie, dziwiło mnie ze przy 80 km/h załączal sie dtc na mokrym, teraz juz sie nie dziwie. ---------- Post dopisany at 14:47 ---------- Poprzedni post napisany at 12:03 ---------- Oceńcie po wykresie czy jest ok
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
Wladi znasz turboelite? Stoi tam szarawa b6 z 1.8 t cos tam grzebią, znasz właściciela? Chyba bedzie grubo, bo cos tam modza z turbawka i innymi gratami
-
Chip tuning, hamowania, diagnostyka silnika - TURBOELITA
No jestem po, w moim wątku przeczytacie, jestem zadowolony. Mozna śmiało podjeżdżać. Swoją droga stoi tam b6 1.8t i cos tam grzebia, naklejka klubu na prawych tylnych drzwiach, kto to???
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
Jak Cie zobaczę to wejdę pod koła
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
B6 mi sie nie podoba ale ten jego jest bardzo przyjemny
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
Czyj jest ten srebrny b6??? Widziany kilkanaście razy dzis i wczoraj we Wladku
-
Co zwiedzić nad polskim morzem ?
Jakis szybki bus lub pociąg z Gdańska do Władysławowa? ---------- Post dopisany 23-07-2014 at 12:28 ---------- Poprzedni post napisany 15-07-2014 at 23:28 ---------- To sam sobie odpisze, moze komuś sie przyda. Cieżko jest z połączeniami gdansk- półwysep Rzadko jeżdżą pociągi na Hel z Gdańska. Ja musiałem jechac do Gdyni głównej kolejka skm i stamtąd busem do Władysławowa. Teraz musze jakos pojechać z powrotem z Władysławowa do Gdańska, cos czuje, ze bedzie z tym problem
-
Seat Exeo ST 2.0TDI CR 143KM
Śmiechu warte, ze wam chcieli dac takie grosze. Ale dobrze, niech sie dogadują z ASO, a co w takiej sytuacji mozna zrobic z dachem? Chyba nie wymienić? Ale tez nie poszpachlowac?