Treść opublikowana przez mojeA4
-
Turbina regeneracja w 24h???
Dzieki za info Wam. Udało sie ogarnąć temat w miejscu gdzie oddałem auto na inne mechaniczne sprawy. Na szczęście udało sie przelatac ponad 1200km zanim odstawilem auto
-
A4 B8 2.0 TFSI
Fajne autko, brak w okolicy lewarka przycisków oznacza brak navi tak?
-
[caga] audi a4 b8 - black pearl
O co chodzi z wibrujaca kierownica? Kolor foteli inny niż wszystkie, ile Cię wyniósł komplet lamp, cały komplet led plus xenon? Jest tu kilka osob, które planują taki modzik
-
Audi A5 8T sportback ibiss white //facelift ; 20" ; H&R -40 ; semi dynamic
Jak mi sie podobają drzwi bez ramek Audi a5, vw passat cc, i wreszcie w mercedes cls
-
czy są jakieś tablety na kartę SIM ?
A musi być nowy?
-
[B8 CAGA] Czarna B8 Skraba
to szerokosci
-
[A6 ALLROAD] 2.7T- terenowy wariat :D
jaka jest roznica miedzy max podniesionym a max obnizonym?
-
Bmw e38
wiem, wiem, to widac, teraz ta roznica jest na tyle mala w nowych modelach, ze trzeba sie przyjrzec pamietam jak kolegi ojciec kupil taka e38, stary mu pozwolil do garazi zaprowadzic a on do nas 20 km przyjechal na przejazdzke i jak wcisnal gaz to wskazowka od paliwa szla w dol
-
Stano- X5 E53 4.4 V8 Sport Pakiet
felunki fajnie beda wygladac, chyba jedyne, ktore odpowiednio pasuja no silnik konkret, v8 brzmi samo w sobie, duzo ludzi gaz zaklad do tego silnika
-
[B8 CAGA] Czarna B8 Skraba
jak bagaznik porownujac do e91?
-
Superb v6
szkoda, bo serca i kasy na pewno na nia poszlo, co teraz? nie do kazdego auta pasuja cztery wydechy, a tu takie delikatne i wyglada to bardzo zacnie, po nich widac, ze zartow nie ma
-
Passat B6 3.2 V6 DSG 4motion
poszukaj tematu, juz jest nowy wozek, a raczej czolg
-
Bmw e38
no ta s-ka byla bardzo ladna, chyba jednak ich jest najmniej, a8 troche ich widac- ostatnio kolo mnie s8 na ladnej feldze i glebie w czarnym kolorze przejezdzalo z turasem w srodku, e38 sie wyroznialo, nie to co nowa 7-ka trzeba sie przypatrzec, czy to oby na pewno 7-ka a nie 5-tka. Kubson poszczul i go nie widac
-
Bmw e38
To ta klasa jak a8 z tych czasów, piękna, choć zdjeć nadal brak
-
Sklep jubilerski APART - ktoś pracuje lub ma zniżki?
bo moze jednokolorowy byl, no zwykle tak jest, my mamy obraczki laczone dwukolorowe biale-zolte zloto, i akurat mojej nie mogli wedlug katalogu zmniejszyc, a obok u prywatnego jubilera w kilka chwil
-
[A6 ALLROAD] 2.7T- terenowy wariat :D
piekny, a jakby tak plastki w kolor dac?
-
Chip tuning, hamowania, diagnostyka silnika - TURBOELITA
no to widzisz, a jednak jest ok i bezpiecznie. Dzieki za zainteresowanie. Czarne baki w Niemczech by nie przeszly podejrzewam, a turbinka swiezynka- szkoda by jej bylo troche sie uspokoilem.
-
SPRZEDANY A2 2005r, BHC, LZ5C, 17"+KW; RNSE+BT;
a ja slyszalem, ze sie wstydzili tego modelu, choc tez nie wiem dlaczego. jedyne co jest dziwne, to ta maska, ktora sie wyciaga. Mogliby zrobic cos typu vw polo, wiekszy od lupo a mniejszy od golfa, czyli wiekszy od a1 a mniejszy od a3, powstalaby wersja rs2
-
Sklep jubilerski APART - ktoś pracuje lub ma zniżki?
http://www.klosok.com.pl/ podobno dobry, ale podobno tez nie tani
-
Chip tuning, hamowania, diagnostyka silnika - TURBOELITA
to ladnie, ja sie nie dowiem juz czemu tyle a nie wiecej itp gratuluje, tylko cieszyc sie jazda teraz
-
Chip tuning, hamowania, diagnostyka silnika - TURBOELITA
Myślisz, ze ta hamowania, na ktorej oni wykonują pomiary jest, ze tak powiem, prawdomowna? Ile miałeś koników przed?
-
Audi A4 B5 2.5 TDI QUATTRO TIPTRONIC AVANT BOGATA OPCJA
Ha, podłokietnika z przodu nie ma a przydałby sie, wiele zmienia No chyba, ze nie widzę
-
Sklep jubilerski APART - ktoś pracuje lub ma zniżki?
I nie odmówi Ci zmniejszenia obrączki, patrz w dokumenty, jeśli jednak kupisz biżuterie w aparcie. Niestety nie wiem co kupujesz, moze nie obrączki. Przykład mój, zamówiliśmy obrączki w aparcie, moja po pewnym czasie wydawała mi sie za duża, po sprawdzeniu w dokumentach, w firmie apart okazało sie, ze nie można jej zmniejszyć. Co teraz zrobic? Strach nosić, żeby nie zgubić, zanioslem do normalnego zlotnika- zmniejszył za 20zl w 30 min:)
-
Belgia turnhout
Poszukaj polonii w Belgii, szybciej uzyskasz pomoc, polskiego mechanika albo cuś
-
Bmw 525D Seria Ok 177Km
No damy rade, dzis podpytalem, idzie załatwić przegląd i emisje spalin ale z ciekawości sprawdzę i tak w Polsce A w razie w razie.. sa filterki duzo tańsze niz w serwisie, wiec ewentualnie jakis manewr mozna zrobic, ze tak powiem od bidy Tak czy inaczej autko chodzi lepiej niz było, o te 30km mysle wystarczy, bede sobie tłumaczył, ze jest bezpiecznie, czarnego dymka nie puszcza. Jak jeździłem c5 po chipie to niekiedy jak zabączył to był wielki szok aż ludzie zwalniali