ione

• Skrzynia
  • Paliwo

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia ione

Reputacja

1. U mnie w przewodach od kufateca miałem jakieś inne kolory, ale piny zgodne z tym co kolega napisał powyżej
  2. Nie pomogło. Ale może wypne zasilanie od kontaktronów jeszcze... Moze cos pomoże Nie pomogło. Ale może wypne zasilanie od kontaktronów jeszcze... Moze cos pomoże Niestety nic z tego. Chyba kontaktron zwariował.
  3. Mam problem po modzie. Wszystko było ok przez pół roku, aż klapa nie chciała się otwierać - napotykała opór. Okazało się że odkrecił się silnik. Oczywiście po kombinacjach z wpieciem go klikam przycisk na klapie a tu ... Klapa stanęła w połowie. Otworzyłem do końca ręcznie i kliknelem. Zamknęła się poprawnie. Znów otworzyłem i to samo. Macie jakiś pomysł?
  4. Jeszcze mam pytanie do klubowiczów, który byte/bit w mce 09 przez vcds mam ustawić aby ledy po włączeniu kierunków się przymrużały a nie całkiem wyłączały, bo troche się zagubiłem. Szukałem tego, ale zazwyczaj są opisy tylko jak włączyć na stałe ledy i moc świecenia, a tego nie moge znaleźć. Zrobione. Zostały aktywny tempomat, line assist, side assist i Head beam. Trzeba będzie pojechac z manetkami od temp. i kierownica wibracyjna na raz. Nowe fotki:
  5. No to dużo się zmieniło w ciągu ostatnich 2 miesięcy - czas zaktualizować - Wpadły xenonki z ledami - Ledowe światełka z tyłu - Lusterka el. składane od 2011 - MMI 3G - Nowy zderzak z podłączynymi spryskami i miejscem pod pdc (narazie tylko wstawione czujki) - Elektryczna klapa tylna - Oczywiście nowy BCM2 Niedługo wpadną zdjęcia - jeszcze ostaniw szlify
  6. ione

Zmiana lamp Audi A4 B8

Ktoś mi powie dlaczego przy tym adapterze link nie trzeba ciągnąć dodatkowego druta? Co prawda jest dość drogi, ale zastanawia mnie jak to jest zrobione:D
  7. ione

Zmiana lamp Audi A4 B8

Cześć. Przymierza m się do tego moda i mam pytanie. Czy komuś w końcu udało się ogarnąć tylne lampy na sterowniki z końcówką N? Potrzebuję jakiegoś info co do adaptacji i połączeń. Czy faktycznie są różne co do sterownika z M? Dzięki za wszelkie informacje
  8. ione

wymiana lamp

Dobra - to może inaczej zrobić - najpierw lampy i spryski, a później poziomowanie (i części poszukam na allegro) - myślicie że dobry pomysł? ---------- Post dopisany at 14:33 ---------- Poprzedni post napisany at 14:31 ---------- Powiem szczerze, że gubie się w schemacie do podłączenia tych czujników poziomowania
  9. ione

wymiana lamp

Na szczęście mam końcówkę D w MCE To zamawiam - w razie problemów będę pisał.
  10. ione

wymiana lamp

Panowie mam pytanie - będę instalował bixy i chciałem pojechać odrazu z samopoziomem. Więc mam pytanie, czy jak wpakuje 8K0 907 357 B (ew. 1T0 907 357), aby skompletować samopoziom to będę musiał mieć wizyte w ASO w celu ściągnięcia ochrony czy obędzie się bez tego? Zamierzam zakupić ten Auto-Leveling Headlights - Retrofit- Audi A4 8K - Bi-Xenon - up to my. 2009-36989 zestaw tylko zastanawiam się czy robić właśnie odrazu samopoziom czy poczekać
  11. Czy ktoś wie gdzie znajduje się standartowo jednostka bluetooth w przy concercie (miałem ją wbudowaną wraz z dodatkową instalacją w podłokietniku, jednak tam nie ma tej jednostki - podobno powinna być pod fotelem pasażera, ale tam też nie znalazłem) - Symbol PR-9ZF. Właśnie o coś takiego mi chodzi.
  12. Dokładnie tak Concert vs MMI - mam standartowe nagłośnienie od concerta 4 głośniki ---------- Post dopisany at 15:20 ---------- Poprzedni post napisany at 14:13 ---------- Moje złącza od jednostki radiowej wyglądają dokładnie tak jak tutaj w nowej wersji audi (niestety tylko dokumentacja do A1): http://workshop-manuals.com/audi/a1/vehicle_electrics/communication/infotainment/mmi_infotainment_system/pin_assignment_for_radio_%28mmi%29/
  13. Chodzi mi o to, że jest jakiś standard wtyczek ISO2 i pytanie czy radio go realizuje czy nie - wiem już na pewno gdzie jest zasilanie - bo po podłączeniu MOST'u, zasilania - największe wtyki i anteny vcds wykrył mi jednostkę radiową, a mmi wykryło mi stacje radiowe - pytanie czy wyjścia na 4 głośniki są tak jak tutaj czy zostało to zmienione i są gdzie indziej?
  14. Potrzebuję schematy połączeń mmi 3g - głównie chodzi mi o czytnik i radio unit. U mnie to ma być 8t1035666f i 4g0035053a. Bardzo dziękuję także za wszelkie informacje na temat instalacji. Dzięki. Znalazłem przy okazji coś takiego. Czy to jest prawidłowe do powyższych modułów: ---------- Post dopisany 16-02-2014 at 21:58 ---------- Poprzedni post napisany 14-02-2014 at 09:49 ---------- Mam jeszcze jedno pytanie - może w tej kwestii ktoś mi pomoże. Potrzebuje informacji lub pomysłu jaki przewód światłowodowy MOST i antenowy położyć od jednostki mmi do radio-unit znajdującego się w bagażniku - ew. jakieś numery katalogowe jak to idzie w orginale. Będę wdzięczny za wszystkie pomysły.
  15. Dzięki wielkie - bardzo mi to pomogło - myślę, że teraz tylko brać się do instalacji;) Weekend pracy przedemną Wiesz może jak dostać się do najłatwiej do gatewaya aby go wymienić? Radio + reg. temp i tak musze wyjąć - ale czy to wystarczy?