- Spoty wrocławskie
-
Spoty wrocławskie
Żyje tu ktoś ?
-
Spoty wrocławskie
Ja na razie nie mam Audi ale rowerem czy innym gruzem mogę przyjechać. W sobotę jeszcze chętny na cabrio ma oglądać to zostanie mi ewentualnie golf 4 mojej żony HAHA.
- Spoty wrocławskie
-
Spoty wrocławskie
A nie wiem. Nie znam go na tyle.
-
[S4 B5] Nogaro Blue by emay
Niedaleko we Wrocku została. Teraz to raczej rs3 8v2
-
[S4 B5] Nogaro Blue by emay
Zamykamy temat. Auto sprzedane.
-
Spoty wrocławskie
welcome back.
-
Spoty wrocławskie
Dla mnie to jest nauczka na przyszłość. Tak esa jest i raczej będzie. Za półdarmo nie oddam
-
Spoty wrocławskie
Haha ja myślę, że to pewien pan na m pojechał ze wszystkimi na grubasa.
-
Spoty wrocławskie
Nie no troche osób obserwuje ten wątek myśle, że jest szansa na zrobienie jakiegoś spota.
-
Spoty wrocławskie
kurła kiedy to było
-
Spoty wrocławskie
Pasuje także.
-
Spoty wrocławskie
Spoko może być nawet jutro o 19 jakby co jestem wolny.
- Spoty wrocławskie