Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mojeA4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mojeA4

  1. To moja dwa szczęśliwe Yoreczki :tongue4:
  2. gdzieś widziałem taką pompkę w jakimś sklepie motoryzacyjnym taka gruszka z wężykiem kosztowała koło 15zł
  3. mam koledzy dwa yorki, jeden faktycznie sika z radości - chłopak, a suczka lata w koło zadowolona jak ktoś przyjdzie, wdzięczne i mądre pieski jeśli dla dzieci to jak najbardziej polecam, potrafią szczekać nasz chłopak śpi a suczka pilnuje domu; mnie nie ma to ona chodzi po mieszkaniu z uszami w górze i nasłuc**je. Mają włosy, które im nie wychodzą no wiadomo czesanie to podstawa jednak chłopaka obcinamy na szczeniaka i po problemie, koszt usługi fryzjerskiej 70zł raz na pół roku mam małego szczeniaka po moich yoreczkach na sprzedaż i jak widzę jak dorasta to aż żal go sprzedawać
  4. lepsze fele i będzie ok, ładny środek masz
  5. nie podobała mi się ciemna zieleń, ale do audiczki pasuje gratuluje zakupu
  6. piękny kolorek kolego mam identyczny i fele podobne hmm
  7. Koledzy puściło!!! wszystko działa jak należy trochę denaturatu no i ta odwilż pomogła jednak nalałem teraz porządnego płynu zimowego zapaszek znikł o smaku denaturatu już jest dobrze dzięki za pomoc koledzy klubowicze
  8. możecie dolać do zbiorniczka odmrażacz do szyb i rano wsiadacie odpalacie maszynę i psiiik psiiik, albo osłonę na szybę za 7zł, boki przycinamy drzwiami i po kłopocie
  9. no kolego niestety nie mamy w Toruniu podziemnych garaży przy supermarketach co do wrzątku mam obawy, bo jednak pompki nie słychać, a jeśli jej nie pomoże ta reanimacja woda wystygnie i czym ją wyciągnę?
  10. No koledzy walczyłem, denaturat wlałem, pojeździłem- na razie bez rezultatu. I pompka nie działa, więc może się skończyła (bezpiecznik sprawdzałem jest ok) może macie pomysł jak wykręcić zbiorniczek z pompką? Widać tylko jedną śrubę. Przyniosę do domu i zobaczymy; pewnie zamarzło i w pompce, i przewodach hm.. chociaż przy masce płyn przechodzi przez przewód, bo pryskałem ręcznie i wychodził przez dysze.
  11. a jak bezpiecznik to spoko jutro powalczę i zobaczymy co z tego wyniknie
  12. a jak myślisz kolego pompka miała szansę przeżyć? bo wcisnąłem sprysk i teraz się zastanawiam
  13. no teraz na pewno będę pamiętał, żeby zalać przed zimą dobrym płynem. A co do płynu nie lejcie koledzy tych najtańszych w firmowym zawsze taki biorę (bo mi karzą) i co ostatnio się działo w te mrozy to masakra pióra zamarzły, lód na podszybiu, wszystko niebieskie w kolorze płynu, zaraz po psiknięciu zasychał na szybie, na piórach lód; jechałem z taką miną [br]Dopisany: 04 Grudzień 2010, 21:50_________________________________________________ chyba tak jutro zrobię, wężyki też wezmę, jednak najpierw spróbuję sposobu kolegi Luka3s
  14. głos ode mnie też poszedł, pamiętajcie, że można głosować codziennie
  15. faktycznie spróbuję denaturatem, trzeba się z tym uporać; co dzień jeżdżę samochodem i wiem jak spryskiwacz jest potrzebny tym bardziej w ostatnich dniach, zima mnie kurcze zaskoczyła żałuje, że nie pomyślałem
  16. a kolego pompki też nie było słychać jak Ci zamarzło? I czy jak już dolałeś denaturat to zaczęła pracować? O ciepłej wodzie też słyszałem ktoś tak zrobił i zaraz jak puściło wszystko wypryskał. Wolałbym denaturatem najpierw spróbować tylko nie wiem czy pompka nie umarła
  17. Otóż koledzy jak napisałem w temacie zamarzł mi płyn do spryskiwaczy ;( pewnie zostało tam jeszcze trochę letniego dziś zrobiłem trasę ponad 100km dolałem odmrażacza do szyb; efektu brak, pompki nie słychać muszę jutro coś z tym zrobić, na święta wyjeżdżam a w tygodniu nie mam czasu. Od razu pisze nie mam możliwości wstawić auta do garażu. Może wymontować zbiornik z pompką trochę wężyków od spryskiwacza hmm... ma ktoś jakiś pomysł? Będę wdzięczny za pomoc
  18. No kolego auta tak łatwo też nie sprzedaż ja mam takie iveco daily z plandeką po leasingu na szczęście już, przez wakacje stoi, stawki na Polskę śmieszne, nie zapomnij o terminach płatności często to od miesiąca do nawet trzech (30 do 90 dni) + spóźnienia; nigdy nie masz pewności, że dostaniesz kasę na czas a na paliwo musisz wyłożyć, ubezpieczenie przewoźnika też na kraj osobne, na UE osobne, pomyśl jeszcze nad tym co do paliwa też idzie powoli w górę a stawki stoją nie potargujesz się tak jak jeszcze rok temu, ja się ratuje tym, że tankuje do niego BIO i chodzi bez problemu... no to tyle ode mnie powodzenia
  19. moje dwa yoreczki nie dałyby rady pożreć, z ciekawości dobre
  20. nie mam tego problemu, bo rzadko wożę dzieci, bo ich nie mam, roletki się przydały, bo mi moje dwa małe psy wylizywały szyby :tongue4: chyba smakuje im płyn do szyb nie mam innego pomysłu zamontowania ich a jak pisałem nie chce na przyssawki, a przyciemnianie szyb nie kosztuje 20zł, na cały kombi to koszt ok.700zł z tego co się orientuje, więc z tym trochę poczekam
  21. Z racji tego, że oryginalne rolety kosztują dość sporo pomyślałem o tych za 20zł tym bardziej, że nie mam ciemnych szyb a do środka wchodzi słońce. na drugim i trzecim zdjęciu widać jak zahaczyłem rolety, myślałem ewentualnie o jakiś wkrętach, ale nie są potrzebne poza tym jakby to wyglądało do zestawu były dwa rzepy, które przykleiłem na wysokości klamki na środku drzwi (nie pozostawiają śladów od kleju) możecie się śmiać , jednak myślę, że tanim kosztem na lato można trochę ochronić dziecko przed słońcem w aucie. Szerokość rolet to 55cm, zamontowałem je nad drzwiami, więc drzwi nie można otworzyć ze spuszczoną roletą, ale zawsze to lepiej tak niż na przyssawki, niestety na ramkę drzwi u góry nie można ich "wkręcić", bo gdzie skoro jest metalowa i wąska??? Może macie inne pomysły... byle nie ręcznik wystający zza szyby :>
  22. witam wszystkich użytkowników Audi a4. Moje jest w wersji kombi, czyli avant z 1996roku o prześlicznym kolorze i chyba rzadkim jasnozielonym co nam bardzo przypasowało... Silnik 2.6 150 KM w zupełności wystarczy i spalanie co mnie zdziwiło nie jest duże; piękny samochodzik!!!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.