Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mojeA4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mojeA4

  1. ale mi mieszacie koledzy [br]Dopisany: 05 Grudzień 2011, 20:38_________________________________________________koledzy zima przyszła... ponawiam moje pytanie, bo jak wcześniej przeczytacie trochę mi koledzy namieszali a oponki muszę kupić, bo za oknem tragedia... podejdzie dokładnie ten komplecik? http://kleinanzeigen.ebay.de/anzeigen/s-anzeige/hannover/autoteile-reifen/reifen_felgen/u537030
  2. Nie będę zakładał nowego wątku o tym samym serwisie, więc sie przylacze. Rownież szczerze polecam, po umówieniu sie i przyprowadzeniu auta szybka diagnoza i telefon do mnie czy robić i jaka będzie cena, po tym jak sie zgodziłem na drugi dzień do południa mogłem odbierać czysty i odkurzony sprawny samochód, polecam.
  3. Czyli spokojnie mogę zakładać opony 225/55/16 z tymi felunkami. Dzięki za pomoc Panowie
  4. No to już wiem, ze felgi podejda, ale czy te opony podejda, które są założone na tych felach?
  5. No właśnie trafiłem takie felgi z oponami, więc tylko takie mam do kupienia, więc 225/55/16 podejda czy nie? Bedą obcieraly o nadkola?
  6. Koledzy pomóżcie, może dla większości to błahe pytanie, ale najzwyczajniej się nie znam, a muszę tak czy inaczej kupić jakieś fele z oponami na zimę, bo tu obowiązek w Niemczech... takie felgi mam z letnimi: http://moto.allegro.pl/felgi-alufelgi-15-audi-a4-vw-mercedes-5x112-i1919309873.html a takie mam okazje kupić: http://moto.allegro.pl/felgi-z-oponami-audi-a6-16-cali-5x112-i1916680506.html tyle, że na oponach 205/60 R16 są też takie: http://kleinanzeigen.ebay.de/anzeigen/s-anzeige/hannover/autoteile-reifen/reifen_felgen/u531313 bardzo Was proszę o poradę[br]Dopisany: 03 Grudzień 2011, 15:57_________________________________________________Kolega z innego forum napisał mi coś takiego: Felgi beda pasowały ale ani opona 205/60 r16 ani 225/55 r16 nie beda pasowały. Gumy do c6 maja znacznie wieksza srednice i moga ci trzec o nadkole nie wspominajac o przekłamaniach na licznikach. Jak chcesz 16 cali to muis byc opona 205/55 r16. Mozesz szukac koł od passata b5 bo te maja takie same parametry. To prawda?
  7. Witam koledzy, mam problem z ustawieniem satelity n. Mieszkałem w innym miejscu i tam n-ka odbierała bez problemu, mimo budynków dookoła, więc uszkodzenia kabli, dekodera i innych raczej wykluczam. Przeprowadziłem się w inne miejsce i antenę udało mi się umieścić na dachu co wydawało się bardziej optymalne. I kręcę przestawiam, i nic. Mam dekoder z nagrywaniem, więc dwa kable biegną z dekodera: na jednej antenie pokazuje 70% siły 0% jakości na drugiej antenie pokazuje 24% siły (a wczoraj było 60%) i oczywiście 0% jakości wymieniłem konwerter, się naczytałem i nie wiem właśnie po wymianie tak jak wyżej napisałem było 60% siły a dziś już zostało 24%. Już nie mam siły gdzie szukać przyczyny i co zrobić? Mieszkam w Niemczech, dlatego nie wiem, gdzie szukać fachowca, ale jak nie dam rady nic zrobić zacznę szukanie. Wiem, że na odległość anteny ustawić się nie da, ale może jakieś rady...
  8. W mieście uważaj przy skrzyżowaniach -radary- i to nie tylko wyłapują prędkość, ale również czerwone światło, więc jak widzisz pomarańczowe lepiej grzecznie stań przed linią. Z tym parkowaniem to faktycznie któryś kolega pisał parkuj tak jak kierunek do jazdy i tylko tam gdzie jest dozwolone, a gdybyś poszedł na parking i nie mógł znaleźć auta zadzwoń na policję- oni powiedzą, gdzie stoi Twój samochód szerokości na autobahn'ie!!!
  9. dobrze, że znalazłem na youtube jak się wiążę krawat
  10. Z tymi komentarzami na allegro to dziwna sprawa Ty wystawisz negatywa, to możesz się spodziewać tego samego, mimo tego, że wywiążesz się z umowy, nikt tego nie sprawdza żadnej kontroli. Potem ktoś może jest wiarygodny, ale dostanie kilka negatywów od sprzedających i co? Nowe konto zakładać przez jakiegoś gn..ja?
  11. Gratulacje przede wszystkim i wszystkiego dobrego, ja jutro mam swój ślub i jakoś nie odczuwam stresu, taki mały cywilny pewnie za rok w Polsce zrobimy kościelny... pozdrawiam Wszystkich żonatych i głowa do góry!!!
  12. tort jest z cukierni Adam Sowa mają przepyszne wyroby polecam wszystkim też mam smaka teraz
  13. jeszcze koledzy jakość paliwa też robi swoje; jadąc do Polski z Niemiec tankuje na full i dojeżdżam do celu i mam połowę 1/4 baku a wracając do Niemiec wolę przed granicą dotankować, bo kontrolka jakoś niżej stoi a co do cen tu w Niemczech: pb95 1,58 euro, diesel ok. 1,40 hm... gaz chyba koło 80 centów i jeszcze nie widziałem jak ktoś tu tankuje gaz
  14. nie muszą odziedziczyć długu, bo mogą się go zrzec mają na to pół roku, znam taką sytuacje kiedy zmarł facet i rodzina w sądzie musiała mówić czy chcą odziedziczyć ujemny spadek -paranoja-
  15. wtedy pewnie odechce mu się auta na siebie ceny ubezpieczeń znów poszły w górę
  16. i pewnie jest prosta bez żadnego kąta a tu właśnie ten kąt nie wiem, z której strony[br]Dopisany: 26 Maj 2011, 15:17_________________________________________________niestety nie widać [br]Dopisany: 26 Maj 2011, 15:27_________________________________________________chyba faktycznie fotka nr 2, składam ją
  17. to jest lampa od strony pasażera, tak jak na pewno? Tak składam w takim razie tak?[br]Dopisany: 26 Maj 2011, 15:15_________________________________________________a to będzie widać? bo tamta jest na aucie założona
  18. to mogę złożyć tyle, że musi być na dole tylko zwróć uwagę jest delikatny kąt na tej blaszce ma być tak? czy tak?
  19. dokładnie chodzi mi o blaszkę na zdjęciu wiem, że tak jak teraz jest wstawiona jest źle, bo byłem na ustawianiu świateł lewej lampy nie chce rozbierać, bo jest idealna, dlatego proszę Was o pomoc jest żarówka i okrąg z odbłyśnikiem i połowa tego okręgu jest przykryta metalową blaszką i jak tą blaszkę umieścić, żeby było dobrze. W tej chwili jest umieszczona u góry i jest źle (według diagnosty) ja ją tak umieściłem, bo myślałem, że dobrze lampę mam rozebraną zaraz wstawię zdjęcie jak to teraz wygląda i to tyle proszę o pomoc
  20. kolega Jędrzej ma racje
  21. Koledzy pomóżcie co trzeba zrobić, żeby w aucie, gdzie mamy żarówkę na światła mijania zmienić instalacje pod żarówkę h1? Oczywiście łączy się to z wymianą reflektorów. Żarówka h7 ma dwa te bolce a h1 ma tylko jeden i co teraz jeden z kabelków połączę pod żarówkę a co z drugim? Który z tych dwóch wybrać? Co trzeba dokupić? Czy może sam sobie z tym poradzę? Pomóżcie, bo to niby nie filozofia a nie chciałbym nic zepsuć czy popalić. Z góry wielkie dzięki
  22. koledzy czy będzie mi chodziła gierka the sims III na moim laptopie? HP pavilion dv6000 wymagania niby ok, ale jest niestety vista i czy z tym nie będzie problemu. specyfikacja mojego komp: Typ procesora Technologia mobilna Intel® Centrino® Duo • Intel® Core™ 2 Duo T5500 • 1,66 GHz , 2 MB pamięci podręcznej L 2 • Zintegrowana karta sieciowa Wireless LAN Intel® PRO/Wireless 3945 802.11a/b/g Zainstalowany system operacyjny Oryginalny Windows Vista™ Home Premium Standardowa pamięć 1024 MB Maksymalna pojemność pamięci Obsługa maksymalnie 2 GB pamięci DDR2 Architektura pamięci (2 x 512 MB) Napędy wewnętrzne Wewnętrzny dysk twardy 120 GB Kontroler dysku twardego Dysk twardy SATA Szybkość dysku twardego 5400 obr/min Typ napędu optycznego Dwuwarstwowa nagrywarka DVD Lightscribe Super Multi (+/-R +/-RW) Właściwości systemowe Urządzenie do obsługi kart pamięci Zintegrowany czytnik mediów cyfrowych 5 w 1 obsługujący karty Secure Digital, MultiMedia, Memory Stick, Memory Stick Pro i xD Picture Modem Szybki modem 56K Interfejs sieciowy Zintegrowany interfejs sieciowy Ethernet 10/100BT Technologie bezprzewodowe Zintegrowana karta sieciowa Wireless LAN Intel® PRO/Wireless 3945 802.11a/b/g Możliwość pracy bezprzewodowej Karta sieci bezprzewodowej Bluetooth® Zewnętrzne porty we-wy 1 port VGA; 3 porty USB 2.0; 1 port IEEE-1394; 1 złącze modemu RJ 11; 1 złącze Ethernet RJ 45; Wyjście TV S-video; Port zdalnego sterowania na podczerwień (pilot zdalnego sterowania jest opcjonalny); 2 wyjścia słuchawkowe, jedno z funkcją SPDIF Digital Audio, 1 wejście mikrofonu; Złącze dokujące Interfejs do nagrywania wideo Interfejs Firewire® IEEE 1394 Gniazda rozszerzeń Gniazdo ExpressCard/54 (obsługuje również standard ExpressCard/34) Wielkość wyświetlacza Wyświetlacz 15,4" WXGA High Definition BrightView Rozdzielczość wyświetlacza 1280 x 800 Karta graficzna NVIDIA® GeForce™ Go 7400 Pamięć wideo RAM 256 MB pamięci wideo TurboCache™ ze 128 MB wydzielonej pamięci wideo Panel sterowania Oprogramowanie odtwarzacza multimedialnego HP QuickPlay i jego wydzielone opcje kontrolne menu oraz przyciski odtwarzania muzyki i DVD. Kamera internetowa Kamera internetowa HP Pavilion WebCam ze zintegrowanym mikrofonem stereo Pilot Pilot zdalnego sterowania do urządzeń mobilnych HP Wewnętrzna karta dźwiękowa Zintegrowana 16-bitowa karta dźwiękowa zgodna z 3D Sound Blaster Pro Głośniki i mikrofon Głośniki Altec Lansing® Klawiatura Zgodna klawiatura z 101 klawiszami Urządzenie wskazujące Tabliczka dotykowa z wyłącznikiem i wydzieloną strefą przesuwania pionowego, regulacja głośności, przyciski wyciszania, 2 przyciski szybkiego uruchamiania Typ zasilacza Zasilacz 90 W Oprogramowanie Oprogramowanie do zwiększania produktywności i obsługi finansów Microsoft® Works 8 Oprogramowanie zainstalowane fabrycznie Microsoft® Internet Explorer 7.0; Windows Mail; Adobe® Reader 7.0 Oprogramowanie rozrywkowe dołączane do napędu optycznego Windows Media Player; HP Photosmart Essential, Windows Photo Gallery; DVD Play; Windows Movie Maker; Roxio MyDVD Basic; Roxio Creator Basic; QuickPlay Direct i QuickPlay for Windows Dołączone oprogramowanie Partycja do odtwarzania po awarii (z możliwością odrębnego odtwarzania systemu, aplikacji i sterowników); Opcjonalna zmiana położenia partycji do odtwarzania po awarii; Narzędzie do przygotowywania dysków CD/DVD do odtwarzania po awarii; Symantec™ Norton Internet Security™ 2007 (uaktualnianie automatyczne przez 60 dni); Pomoc i obsługa techniczna dla użytkowników notebooka Wymagania The Sims 3 - laptop Procesor: Windows XP: Pentium IV 2.0 GHz / Athlon XP 2000+ Windows Vista: Pentium IV 2.4 GHz / Athlon XP 2400+ RAM: XP: 1.5 GB Vista: 2.0 GB Grafika: GeForce Go 6200 / Radeon mobile 9600 128 MB cyknie ta gra Panowie?
  23. to kupuje coś takiego jak kolega Franek proponuje pewnie da radę, dzięki za pomoc również pozdrawiam
  24. ok dzięki Panowie, można zamknąć
  25. koledzy sąsiedzi łapią darmowy internet, ja też chce w laptopie mam wifi, ale gubi zasięg sieci, dlatego chce coś zwiększającego zasięg na usb, bez routera hm?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.