Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mojeA4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mojeA4

  1. Bo dziś okazało się, że mam rozładowany akumulator- całkowicie. Okazało się, że oświetlenie wewnątrz auta się nie wyłączyło, jak zawsze, po pewnym czasie i rozładowało baterie zupełnie. Nie wiem gdzie szukać przyczyny. Majstrowałem kiedyś przy oświetleniu podłączyłem lampki ledowe na oświetlenie nóg z przodu i z tyłu, ale zawsze było ok. Może coś zasugerujecie co może być, bo musiałem bezpiecznik wyjąć i brakuje mi tego.
  2. koledzy nie chce zakładać nowego wątku... gdzie znaleźć moduł komfortu, ale w b5??? ---------- Post dopisany at 17:41 ---------- Poprzedni post napisany at 17:41 ---------- koledzy nie chce zakładać nowego wątku... gdzie znaleźć moduł komfortu, ale w b5???
  3. Przy okazji sprawdź czy woda nie wplynęła do auta, te gumy koledzy nie problem wyjąć? Bo to chyba najlepsze rozwiązanie ---------- Post dopisany at 11:02 ---------- Poprzedni post napisany at 11:02 ---------- Przy okazji sprawdź czy woda nie wplynęła do auta, te gumy koledzy nie problem wyjąć? Bo to chyba najlepsze rozwiązanie
  4. i co koledzy przyszedł już komuś ten dip, pokażcie efekty na lakierze, i jak z wydajnością
  5. No wcześniej pisałem w Niemczech ktoś ma w 16 kolorach, więc jest w czym przebierać
  6. a inny gość ma niby 16 kolorów do wyboru kolory są satynowe i matowe, ale jest jakiś lakier co nadaje połysk ---------- Post dopisany at 22:07 ---------- Poprzedni post napisany at 22:07 ---------- a inny gość ma niby 16 kolorów do wyboru kolory są satynowe i matowe, ale jest jakiś lakier co nadaje połysk
  7. Original Plasti Dip Flüssiggummi in Nordwestmecklenburg - Landkreis - Selmsdorf | Autoteile & Reifen | eBay Kleinanzeigen a tu mam z Niemiec i mają dostępne rożne wielkości opakowań 214 ml, 429 ml, 3,78 l (płyn) 311 ml (spray) ---------- Post dopisany at 22:02 ---------- Poprzedni post napisany at 22:02 ---------- Original Plasti Dip Flüssiggummi in Nordwestmecklenburg - Landkreis - Selmsdorf | Autoteile & Reifen | eBay Kleinanzeigen a tu mam z Niemiec i mają dostępne rożne wielkości opakowań 214 ml, 429 ml, 3,78 l (płyn) 311 ml (spray)
  8. już na allegro ktoś wystawił, ale w sprayu Plastidip plasti dip czarny lakier do felg spray (2364961554) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ---------- Post dopisany at 21:50 ---------- Poprzedni post napisany at 21:50 ---------- już na allegro ktoś wystawił, ale w sprayu Plastidip plasti dip czarny lakier do felg spray (2364961554) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  9. Chyba tylko takie są dostępne Performix - Specjalistyczne Powłoki i Masy - Plasti Dip jak na tej stronie
  10. to na avanta b5 5 litrów starczy? a kolory to matowe tylko tak? jeszcze mają w ofercie coś do nabłyszczania: http://www.plastidip.pl/gloss_home_solutions.html także bezbarwny
  11. Ja polecam SHAZAM. Przystawiacie tel do głośnika i po chwili wiecie jaka piosenka leci w radiu czasem sie przydaje
  12. do vw 4 są zamienniki, bodajże do a3 też a do naszych brak kiedyś szukałem, dość ciężki temat
  13. A ja mam obok schowka pod kierownicą, taka kieszonka jak na portfel no ciut większa, johny II w zupełności się mieści a prąd można bez problemu pociągnąć od aku a kabelek od anteny pod progiem i za pasażerem kierowcy w słupku do góry i na daszek na magnesik a gruszka... hm tylko z nią jest problem mimo, że nie jest duża. A i jeszcze głośniczek wyjąłem z obudowy i zamocowałem na półce pod kierownicą i nic się nie rzuca w oczy.
  14. albo na allegro wejdź normalnie w auta audi a4 i ludzie mają wystawione na części całe uszkodzone bądź angliki i dzwoń ja wyrwałem tyle, że po znajomości za 40zł w aso bodajże koło 300zł i jeszcze hm jest niby różnica diesel/benzyna chociaż ja mam od diesla i pasuje ---------- Post added at 21:04 ---------- Previous post was at 20:57 ---------- tak wszedłem na allegro i na szybkiego znalazłem tyle, że nie wiem jak jest z poliftowym zderzakiem, bo to do przedlifta http://moto.allegro.pl/dokladka-zderzaka-audi-94-98-rok-i2200211305.html a druga do polifta, ale jakaś tuningowa chyba http://moto.allegro.pl/audi-a4-99-01-nadkladka-dokladka-zderzaka-przod-i2183251384.html
  15. w jednym zmieniarka (w lewym) i jeszcze parę pustych płyt się zmieści a w prawym przed liftem jest zbiornik spryskiwacza na tylną szybę i jeszcze można parę pierdół zmieścić a Ty co masz?
  16. miałem ze swoim taki problem, że kręcił jak głupi i za chiny nie chciał odpalić aż zalałem świece przeczyszczenie świec nic nie dało okazało się, że czujnik temperatury padł- po wymianie wszystko w porządku zobacz może akurat to czujnik
  17. a koledzy co w Nce wymyślili z kanałami? Zawsze było ok to zmienili wszystkie tvn-y od jedynki w dół dopiero na 10 tvp1 i 11tvp2 strasznie mi to pokomplikowało i jest zupełnie bez sensu tym bardziej podczas nagrywania szukam tych programów...
  18. a może http://allegro.pl/imac-mc508-21-5-core-i3-3-06-4gb-500gb-ati4670-fv-i2204580749.html takie?
  19. dla dzieci to były to chyba nie... hm nie wiem ale ważne, że na rękach i ubraniach nigdy śladu nie było
  20. jak robiłem kierownice podobnym środkiem chyba z trzy razy pędzelkiem smarowałem i było ok. Nie zostawia śladów na rękach i ubraniach, ale jak przetrę mokrą chusteczką (taką jak dla dzieci) to jest cała czarna jakby strasznie brudna.
  21. polecam cos takiego http://allegro.pl/lakier-farba-do-skory-skor-72-kolory-50-ml-i2158016236.html ale chyba trzeba użyć podkladu i lakieru mojego kolegi jakiś znajomy w porsche cayennie kierownice tym robił i niby zadowolony
  22. 250zl za galeczke bym nie dał. A ile, jeśli mogę wiedzieć, dałeś za taka poliftowa na szrocie?
  23. Tu gość ma ponoć oryginał. A koledzy ma ktoś dojście, zeby sprawdzić ile wołają w ASO za taka gałkę? http://moto.allegro.pl/nowa-oryginal-galka-zmiany-biegow-audi-a4-a6-80-i2188900074.html
  24. mojeA4 odpowiedział(a) na ziemas temat w Lifestyle i Hydepark
    Ok

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.