Treść opublikowana przez mojeA4
-
Apple, Mac Os X, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, aplikacje
Koledzy mam pytanie o iMaca, mam go w pracy swiezynka, dopiero zgrywam ze starego komputera na niego wszystko i tu dziwna sprawa. W starym kompie jest office, hm nie wiem jaki, ale z tych nowych przed tym, który teraz wyszedl. No i pozgrywalem, ale w iMacu na najnowszym office nie chce mi otwierać pliku w wordzie, w exelu mam pare rzeczy i otwiera bez problemu a w wordzie nic, automatycznie otwiera w notatniku. A jeśli chce wybrać opcje otwórz na pomocą... Worda to wyskakuje błąd, ale to będę wiedział jutro, bo nie po naszemu:/ Jeszcze dziwne jest to, ze otwieram inny folder, gdzie rownież mam pliki wordowskie i tam w opcji otwórz za pomocą... Była opcja word, wybrałem ja i otworzyło wszystko z logo itd jak na starym komputerze. Ogólnie sprzęt fajny, ale bez worda nie ogarne, a dziś juz myślałem, ze sie przesiade na nowego:/ Wie ktoś może co może być przyczyna? Jak to ogarnąć?
-
Chowana tablica rejestracyjna
Przecież jest coś podobnego, w TVN pokazywali kiedyś na pilota i taka roleta chyba zasłania tablice rejestracyjna, ale co z tego jak naklejka na szybie jest, i jeśli zdjęcie dobrej jakości to po naklejce dojdą w razie fotki z radaru
-
Piłka nożna
Ile było?
-
Piłka nożna
Teraz żałuje, ze to oglądałem, Mogłem sobie rodzinke.pl z żoną obejrzeć
-
Piłka nożna
Jeszcze plebiscyt na najlepszego piłkarza meczu robili ...
-
zakupy w Media markt za ponad 255 tyś zł
A co odpowiedział na pytanie konkursowe?
-
Felgi od vw do mercedesa czy da radę?
No dzięki wielkie, myśle, ze nie warto sie bawić. No wiem, ze z mercedesa do vw/audi to nie problem, ale nie wiedziałem czy jest jakaś opcja w druga stronę. Teraz juz wiem Mozna zamknąć temacik, Dziękować
-
Felgi od vw do mercedesa czy da radę?
Pytanko mam, Kolega ma mercedesa w210 1999 r rozstaw śrub jak u nas 5x112, ale otwór centrujacy jest 66,.. I coś tam U nas jest 57,1 chyba Ma felgi od passata b5 17" jak i co trzeba zrobic, żeby je mógł założyć do siebie? Et według briefu musi mieć 37 i opony 235/45/17 do felg 17". Jak to ogarnąć i jakie koszta?
-
Truckerzy
Koledzy jeździ ktoś z Was beczka z paliwem? Powiedzcie z czego wynikają braki na rozladunkach, kto "kręci" terminal, odprawa czy kierowca? Wiadomo jest jakaś norma ok. 30-60, 70 litrów, ale nie 200-300 no nie? Stad moje pytanie w jaki sposób może zniknąć z beczki, jeśli jest zaplombowana, po rozladunkach na cmr-ce wpisuja- plomby nienaruszone itd. Kierowca sie podpisuje stacja odbiera; no wszystkie procedury jak nalezy. Wiec wszystko w jak najlepszym porzadku, jednak mimo to brak. Poradzcie coś jak to wyeliminować, dojść co jest nie tak Próbujemy oczywiście coś robić wszystko jest w trakcie, ale zapytam Was od strony kierowców, bo jak na razie kierowców stawiam na ostatnim miejscu, ze tak powiem, podejrzanych i sprawdzam otoczenie. Dzięki za podpowiedzi
-
Namiar na dobry komis samochodowy W Niemczech.
No tak, prywaciarz w Niemcowni raczej sie nie bawi w ulepianie, ale juz komis jak najbardziej... Dziadek sprzeda kupi drugi komis zrobi i pogoni do Polski, tak juz jest
-
Namiar na dobry komis samochodowy W Niemczech.
Kupil tiguana 2009 r. Tak jak pisałem 170000km przebiegu za 17000 euro Sa firmy, gdzie płacisz z 500 zł i jedziesz z nimi po auto, załatwiają formalności i wracasz na kołach jak sie czujesz na siłach, jak nic nie wybierzesz płacisz mniej. Może do takiej firmy uderzyć?
-
Namiar na dobry komis samochodowy W Niemczech.
Kolego nie chce tu podawać, bo mozesz trafić zawsze na ulepa, ale z tego co zdążyłem sie zorientować wsród znajomych komisy w Niemczech dają na auto rok gwarancji, nie wiem jakie chce auto, ale ostatnio znajomy kupował tiguana 2009 rok 170000 km przebiegu, dużo, ale pewne i rok gwarancji. Kolega juz pare lat temu kupił e klasę 1999 rok i tez miał rok gwarancji. Właśnie oni kupili w Braunschweig, ale nie znam adresu, nie byłem tam. Powodzenia
-
Jak mogę przedłużyć wąż do lodowki
Mozna usunąć, temat ogarniety Dzięki za pomoc
-
Jak mogę przedłużyć wąż do lodowki
Kran jest i tam jest podłączona zmywarka, teraz muszę kupić właśnie trójnik, żeby podłączyć lodówkę i zmywarke, ale wąż z castoramy? Chyba coś lepszego takiego typu jak jest przy zmywarce, bądź pralce, ale pytanie czy taki dostanę parumetrowy?
-
Jak mogę przedłużyć wąż do lodowki
Koledzy mam pytanko, a gdzie najlepiej napisać jak nie na forum. Nie mogę nic konkretnego znaleźć. Kupiłem lodówkę z kostkarka, w czwartek przywioza, sprzedawca powiedział ze potrzebuje dokupić wąż do niej jeśli mam daleko do źródła wody, no akurat mam kawałek, wiec potrzebuje przedluzki. Wąż jest dość krótki z końcówka jak od pralki czy zmywarki z tym filtrem na początku, teraz musiałbym kupić jakiś wąż, który podlacze do tej końcówki z tym filterkiem i drugi koniec do źródła wody. Jest taki badziew gdzies? Pokazecie mi koledzy jakiś link czy cuś? Żona z lodówki zadowolona wiec chciałbym się nacieszyć kostkarka. Dzięki z góry za pomoc
-
[FB]Pomożcie mi w przywróceniu dawnego blasku mojej A4-ce
Czy wszystkich zjada zazdrość, ze kolega może wystapilby w programie? Ja bym chciał zobaczyć jak zrobią jego auto, bo zwykle jak oglądam przed i po renowacji aż się człowiek zastanawia czy mojego by nie zabrali, tylko się cieszyć, gdyby koledze z klubu udało się dostać do programu, powodzenia życzę
-
Wymiana chłodnicy B5 (pilne)
A jeszcze koledzy zapytam, ile wyniosłby przypuszczalny koszt wymiany chlodnicy w warsztacie audi b5 z klima?
-
Wymiana chłodnicy B5 (pilne)
Ok dzięki, pomyśle W Polsce garaż jest, pare pomocnych rak tez się znajdzie, więc może...
-
Wymiana chłodnicy B5 (pilne)
Mój mechanik w Niemczech powiedział 50e za wymianę. I on musi zdjąć pas przedni- tak stwierdził, właśnie co do tego miałem wątpliwości. Może w Polsce gdzies zrobię skoro tylko zderzak zdjąć, poza chlodnica przy okazji jakieś węże, uszczeleczki itp? Lepiej kupić nowy zamiennik niż używana oryginalna no nie?
-
Wymiana chłodnicy B5 (pilne)
Koledzy jaki jest taki mniej-wiecej koszt wymiany chlodnicy? Faktycznie tylko zderzak trzeba zdjąć czy pas przedni tez?
-
Felgi "Biedronki' 16' na czarno ?
myślałem, że felgi można kupić w biedronce
-
Apple, Mac Os X, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, aplikacje
Oddawalem w vodafonie, w niemcowni. No czasem restart wystarczy, mojej żonie na samym początku tez restart pomógł. No, ale podejście jakieś jest chwila czekania i po sprawie. Teraz pytanie jak jest z gwarancja? Nie mam rachunku za nowy telefon tylko za ten stary z data prawie sprzed roku. Tyle, ze telefony nowe bez pudelek, ale z nowym nr imei. Tak pytam, bo może za rok oddam znowu
-
Apple, Mac Os X, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, aplikacje
No to mogę się pochwalić, że oddali mi już telefony z gwarancji. NOWE. Więc mam nowe dwa iphoniki. Więc duży plus dla firmy apple
-
Apple, Mac Os X, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, aplikacje
ja też nie wiem, telefon jak telefon; tyle, że kawałek jabłka na klapce i rok gwarancji ciekawe jak tam kolega RS, miał oddać na gwarancje, mi się udało teraz czekam na rezultat
-
Apple, Mac Os X, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, aplikacje
Oddalem telefony na gwarancje, wczoraj byłem w czterech sklepach vodafone, w końcu, w ostatnim przyjęli i dali telefony zastępcze. Mam czekać 2 tygodnie. Jest podobno opcja, że na stronie apple gdzieś tam się klika i zgłasza telefon na gwarancje; oni przyjeżdżają do domu, zabierają telefon, za kilka dni przywożą, jednak nie dają zastępczych a mi na tym zależało.