Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Chowana tablica rejestracyjna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie i Panie, znalazłem takie coś na MK:

1365170928_by_Leon159.jpg?1365170930

Opublikowano

no i ???

Opublikowano
  • Autor

no i jestem ciekaw jak to dziala w praktyce skoro ta tabliczka chowa sie za zderzak za ktorym nie ma zbytnio duzo miejsca?

Opublikowano

to moze ktos wyreza cos takiego??:decayed:

Opublikowano

a mam pytanie po co ci to ?? i tak masz wlepkę z numerem rejestracyjnym na szybie :facepalm:

Opublikowano

zawsze mozna ulotke wsadzic ;]

Opublikowano

Przecież jest coś podobnego, w TVN pokazywali kiedyś na pilota i taka roleta chyba zasłania tablice rejestracyjna, ale co z tego jak naklejka na szybie jest, i jeśli zdjęcie dobrej jakości to po naklejce dojdą w razie fotki z radaru

Opublikowano

Panowie małe OT gdzie znaleźliście tą fotkę http://3.bp.blogspot.com/-n7ijAzbvEg...c/s1600/16.jpg to jest stara rejestracja HAWAJA z naszego forum tylko kolor auta cos nie taki. Ciekawi mnie czym sie teraz wozi bo zniknął z naszego forum.

Opublikowano
a mam pytanie po co ci to ?? i tak masz wlepkę z numerem rejestracyjnym na szybie :facepalm:

Od 5 lat jeżdżę bez wlepy i nikt nigdy nie miał o to pretensji.

Opublikowano

Trafisz na służbistę i zabierze Ci dowód za brak naklejki.

Opublikowano

To wyjme ze schowka i przykleje:wink:

Opublikowano

ja mam naklejkę po części zasłoniętą wycieraczką:decayed:

Opublikowano

w golfie lepiej śmiga

Opublikowano

Tylko pytanie... czy mozna schowac tablice w trakcie jazdy pedzac np. 150km/h, czy tylko w trakcie postoju? Raczej to drugie...

A co do nalepki, to jak juz ktos napisal wyzej... osoba, ktora wymieniala mi peknieta przednia szybke od razu nakleil za wycieraczka. Ostatnio nawet podczas kontroli policyjnej sprawdzal numery w dowodzie z tablica i widzialem, ze spojrzal na szybe - nie czepial sie, ze zaslonieta jest przez wycieraczke.

Opublikowano
w golfie lepiej śmiga
no lepiej,trochę inna zasada działania jest :wink:

---------- Post dopisany at 12:23 ---------- Poprzedni post napisany at 12:23 ----------

no i ???
:polew:
Opublikowano

Najlepiej ruszanie góra/dół, roleta lub przyciemnianie LCD, takie chowanie na zasadzie zawiasu może się nie spisać przy dużej prędkości :decayed:

Według mnie lepiej kupić antyradar i CB na ITD, fotoradary są oznakowane i antyradar może pomóc w decyzji czy zwalniać, czy nie (nie dla pętli indukcyjnych) :banan:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.