Treść opublikowana przez jaccov6
-
Spoty Olsztyńskie
kurczę znowu mam wyjazd na ten weekend, może kiedyś mi się uda trafić z terminem
-
B6 DIVISION
Poda mi ktoś numery uszczelek drzwi tych na budzie i na drzwiach do b6 avant...i czy jest szansa ze z exeo podejdą?
-
B6 DIVISION
Nie. Nick zdedzakiwkolorze. Ocynki brałem. gość już chyba zwinął kiosk bo szukajka milczy http://www.google.pl/url?sa=t&source=web&cd=1&rct=j&q=zderzakiwkolorze&ved=0ahUKEwjUy93FhOrKAhUHthoKHUd-CPsQFgghMAA&url=http%3A%2F%2Fallegro.pl%2Flisting%2Fuser%2Flisting.php%3Fus_id%3D27598431&usg=AFQjCNEiRAjwG96T-2RdPGnd5zDlC0DKyg&sig2=XlwpruyMefzf_FiKluKyZQ Też brałem u nich. Kupiłem 2 szt ocynk niemalowany (199zł/szt+65zł koszt wysyłki za 2szt) bo całe auto malowałem. Ogólnie błotniki z tajwanu i żadnego oznaczenia tam nie znalazłem że to ocynk. Błotniki w miarę się spasowały (mam wrażenie że szpara między drzwiami jest za duża). Grubość blachy nie sprawia wrażenia że błotnik jest z papieru zrobiony.
-
Spoty Olsztyńskie
oznakowanie jest tylko tablice są obrócone więc tylko na razie test.
-
B6 DIVISION
same felgi 19 rs6 9j łopaty ori w stanie bardzo dobrym igły to za ile można pogonić/kupić? Dobrze avant na sprężynach H&R -35 bedzie wyglądał na 19 czy koza i lepiej pozostać na 18 (225/40/18)?
-
B6 DIVISION
Ja malowałem wszystko w czarną perłę i wyszło malina stanowczo czarny akryl polecam.
-
3.0 asn cewki na podmianę
od razu mówie że to nie jest wina cewek ale możesz mnie odwiedzić to przekaże ci wiedzę jaką uzyskałem przy tym silniku
-
Olsztyn - usunięcie katów i program - gdzie?
W autocomplex robilem na szarych szeregow
-
B6 DIVISION
To miło by bylo z jej strony bo mam ją od wczoraj. Przed chwilą bylem na myjni i wróciłem bez jednego światła. Woda dostala sie do przetwornicy przez uszkodzony dekielek Niech ktoś poratuje dekielkiem bo dostac nie moge
-
B6 DIVISION
Dekielek lampy prawej potrzebny od zaraz, ten bardziej kwadratowy. Teraz pytanie: jeśli do przetwornicy dostała się woda w trakcie mycia samochodu i ksen przestał świecić znaczy umarła czy wyschnie i będzie ok
-
B6 DIVISION
ja nexeny zeszłej zimy przetestowałem i sprawdziły się. Tylko co to za zima była jak letnie zrzuciłem przed sylwestrem
-
B6 DIVISION
ktoś posiada może zaślepkę reflektora przedniego prawego tą za projektorem na opchniecie?
-
Może jakiś spocik na zakonczenie sezonu
Jestem za.
-
B6 DIVISION
Idziesz w mat czy to tylko baza ? on stoi na lakierni ?w tych warunkach to będziesz mieć raczej sporo wtrąceń... Folii do odcięcia lakieru się nie klei, ziarno się robi. Papier obowiązkowoNic folia nie było odcinane[emoji6] w tych miejscach szedł podkład. W tym pomieszczeniu oczywiscie nie odbywalo sie malowanie. Nie jest to szopa u janka dzbanka.Auto juz pomalowane. Szpiegowskie foty.
-
B6 DIVISION
Baza czy jakis tam podkład. ..mat dla mnie nie wchodzi w grę. ..bedzie ori Dzis bylem to rozbrany ...ramki,klamki itp wypadly
-
B6 DIVISION
Przygotowania są bo do was drutem jechac nie mozna. Auto stoi u lakiernika..bedzie nowy lakier na calym aucie, a ja bawie sie w detale.
-
B6 DIVISION
Szczerze...to NIC tu się nie dzieje.. Rewitalizacja listwy ozdobnej tylnego zderzaka .
-
B6 DIVISION
Ja dziś na swoją naciagnelem folie szczotkowane aluminium. Jutro chyba ja jeszcze psiknę lakierem bezbarwnym bo mam obawy ze przy użytkowaniu bedzie problem z doczyszczeniem jej.
-
Spoty Olsztyńskie
- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
Ja swoje wewnętrzne przeguby i półosie wysylalem do Torunia do regeneracji. Nowy tylko chyba występował jako ori i koszt byl niemaly- B6 DIVISION
Jest na alegro za 28900 czerwona [emoji13] Nawet z gosciem dzis rozmawialem. Zostawiona w rozliczeniu.- B6 DIVISION
Od kilku lat 6000k- B6 DIVISION
Ja nikogo nie namawiam. Tylko wypowiedzialem sie ze u mnie chinczki balaganu nie zrobily. W jednym i drugim mam ori przetwornice. Od roku używam teraz takich zarnikow i wszystko jest ok.- B6 DIVISION
W golfie 60000km w audi okolo 20000 W golfie to chyba nawet wszystkie barwy przetestowałem od 3000 do 12000 do tego jeszcze pink i green ale tu raczej juz światła nie bylo