Treść opublikowana przez jaccov6
-
Spoty Olsztyńskie
Ruszcie temat bo skrzypek to raczej nawet tu niezaglDa
-
Spoty Olsztyńskie
Aparat bedzie spokojnie zabiore nawet statyw.pisalem do moda by podwiesil info o spocie a ogolnie to przydalo by sie zmienic moderatora.
-
Spoty Olsztyńskie
Moze snieg popada to i ja sie poscigam
-
Spoty Olsztyńskie
Moze byc nawet 13ta
-
Spoty Olsztyńskie
Ja nieodpuszczam okazji.Poczekajmy jeszcze troche moze nie do wszystkich info dotarlo.heheh
-
Spoty Olsztyńskie
Pewnie tak samo jak tu..ogolnie nic mi niewiadomo.warminsko mazurskie to dziwny region na spoty... Ja czesciej bywalem na spotach w Bydgoszczy studiujac tam niz w olsztynie mieszkajac
-
Spoty Olsztyńskie
Szkoda gadac
-
Spoty Olsztyńskie
Dobra godzina...olsztyniaki ruszac dupe a nie smucic czy tylko macie wache na dojazd na zarośniętą rus[emoji12]
-
Spoty Olsztyńskie
Mi raczej tez od 12 do 18
-
Spoty Olsztyńskie
Mi pasi tylko moze niech godziny beda wczesniejsze bo jak bedziecie mieli dzieci to zrozumiecie, a tak mloda na sacerek zabiore na parking
-
Spoty Olsztyńskie
Pisze sie na to...tylko ja odpadam co drugi weekend zaczynajac od tego..ktore bp miedzy nidzica a mlawa? Czy w ostrodzie[emoji12]
-
Spoty Olsztyńskie
jak mi szybko córa usnie to przylece ale raczej to bedzie po 20ej
-
Spoty Olsztyńskie
Ja moge zaleciec ale na 19:30 to raczej sie nie wyrobie
-
ścieranie opon od srodka
wszystko co miało luzy jest wymienione, więc zawiecha jest ok. Patrze na wcześniejszy wydruk z geometrii i pochylenie kół jest podobne co teraz, a juz raz zdarłem opony od wew.
-
ścieranie opon od srodka
mam ten sam problem pomimo ustawiania geometrii. Widze na wydruku że kąt pochylenia koła jest poza tolerancją -1*31',-1*28' , a ogólna zbieżność mieści się w normie. Czy samego kąta nie ustawia się?
-
Spoty Olsztyńskie
Zarniki d1s osram dwie sztuki mam na pchniecie bo zalegaja w szufladzie...
-
vag familia zkonczenie sezonu
Dobrze te b5 wyglada na tym kole....fajnie bylo bo pogoda raczej dopisala
-
vag familia zkonczenie sezonu
ja mam w niedziele ale tez furmana wypastowana 14motogodzin pracy
-
Spoty Olsztyńskie
I na wiecej nie licz
-
Spoty Olsztyńskie
ja się pisze lecz za tydzień.....delegacja w tym tygodniu
-
B6 DIVISION
mi nie udało się z reklamacją bo już troche miałem nalata na nich, ale koledze się udało jak coś moge podpytać.I z tego co wiem to jest wada fabryczna ,moje tak wyglądały .
-
Spoty Olsztyńskie
Zaleczeq trzeba było nie spać na przystanku
-
vag familia zkonczenie sezonu
ja mam jednak chrzciny
-
Opinie o silniku i koszty
To nsprawde masz ekonomicczna wersje.Tyle to moj przy normalnym uzytkowaniu pali. Jakąś autobane tam macie kolo wroclawia ze mozna leciec 240 km nie zchodzac ponizej 180
-
Spoty Olsztyńskie
Czosem bywam