Skocz do zawartości
IGNOROWANY

vag familia zkonczenie sezonu


a4-freunde

Rekomendowane odpowiedzi

Jak mi chrzciny nie wypadna to bym się pisal. Szkoda ze w szczecinie zakonczenia famila nie zorganizowala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam gwarancji nie daje ale 99% ze jade a i kafareq bedziemy sie chyba musieli jakos ugadac to razem polecimy co ??

Wysyłane z mojego LT18i za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bedzie hajs to oczywisciw , i tak bedziecie jechac u mnie wiec jak cos sie zgadamy .Droge poniej mamy do nidzicy to mozna jakos sie z a4 frreude zgadac i ekipa latac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak na 60% jadę bo to Dzień po moich urodzinach, tyle że jak będę jechać to z Gdańska

:-( ale mogę się do was wtedy podchaczyc gdzieś pod Grudziądzem ;-)

Chociaż zależy którędy będziecie jechać ;-)

Edytowane przez byradzio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mojemu to jeszcze troche brakuje zebym mogl powiedziec ze jest ogarniety tak jak bym chcial ale i tak nie jest zle i na 99% jade o ile w czasie nic nie wypadnie

Wysyłane z mojego LT18i za pomocą Tapatalk 2

Krzysiek a od ciebie ktoś jeszcze jedzie czy tylko ty

Wysyłane z mojego LT18i za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info ze strony imprezy:

Kilka ważnych informacji dotyczących imprezy:

Wjazdówki wysyłane pocztą można zamawiać do 17.09 - wpłaty muszą dojść do 19.09. W związku z tym wszystkie osoby, które nie podały kompletnych danych (w tym numerów rejestracyjnych), muszą je uzupełnić najpóźniej do 17.09.

Do 24.09 będzie można jeszcze kupić wjazdówki do odbioru na bramie. Cena takiej wjazdówki to 25 zł za samochód z kierowcą i 5 zł za pasażera.

Jeżeli zostaną jeszcze jakieś wjazdówki w dniu imprezy, to będzie można je kupić przy wjeździe w cenach j/w. Nie dajemy gwarancji ile i czy w ogóle jeszcze jakieś będą.

Wjazd umożliwiamy jedynie w godzinach 10:00 - 12:30. Wyjazd po zakończeniu imprezy. Priorytet przy wpuszczaniu na teren imprezy będą miały samochody z wjazdówkami.

Noclegi jeszcze są - pokoje 3 i 4 osobowe w cenie 50 zł za osobę. Ostateczny termin rezerwacji noclegu mija 24.09.2014 r. (wpłata do 26.09).

Od 1 października będzie ograniczony kontakt z nami i nie będziemy odpowiadali na maile, pw itp.

PS. Niektórzy widocznie nie zdają sobie sprawy że jest nas tylko dwoje i jest ciężko pogodzić pracę, rodzinę, dom z organizacją takiej imprezy. Mamy masę roboty, a wysyłanie wjazdówek jest teraz najmniej istotną rzeczą - przecież i tak wszyscy, którzy zapłacili mają gwarantowany wjazd. W związku z tym prosimy nie pytać po kilka razy dziennie kiedy będą wjazdówki, tylko cierpliwie poczekać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zmieniam felgi , moze do 4 sie wyrobie :kwasny:

Edytowane przez kaFFFar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...