byradzio

Radek
    Szczytno / Gdańsk

1.9 TDI PD

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. Jak u siebie wymieniałem to amor nie miał żadnej wypustki, pamiętajmy że talerzyk jest od b5 więc trochę się będzie różnił, i kolejna rzecz zlozyles na amor i wszystko poskaldales czy tylko przymierzyles? U mnie były amorki Monroe od audi (był wybitny znaczek) nie było żadnej wypustki autko obnizylo się o troszeczkę ale po przejechaniu kilkuset kilometrów ładnie siadł (ok 1,5cm)
  2. Kolego masz napisane w pierwszym poście 1,3 sygnał 2 masa sygnału
  3. Link do gazetki To nie jest dokładnie takie jak on używa (tamte są droższe), ale ja mam takiego typu sprzęt jak w gazetce i działa tak samo, wiadomo końcówki trochę inne ale dużo lepiej niż młotkiem
  4. Od 18 stycznia w lidlu będzie młot pneumatyczny, polecam do wybijania zapieczonych śrub i sworzni, wychodzą w kilka sekund Oczywiście trzeba mieć kompresor, ale wystarczy jakikolwiek https://youtu.be/p3t6sii8TDA?t=170 , tutaj jest pokazane jak ładnie to pomaga
  5. Tunel, ramka, klimatronik, popielniczka i radio, trochę dużo ;p wolę zrobić wtryski na mocniejsze i podnieść moc za tą kasę ;p
  6. Chciałbym jednak uniknąć zmiany na RNS-e, wystarczy mi Concert 2 + emulator zmieniarki póki co ;p
  7. Czyli funkcjonalności mają te same ale są mniej stabilne, tak? Ale między H i Q nie ma za bardzo różnicy? Wtedy chyba się na H skuszę bo tańsze jednak są Chyba że ma ktoś na sprzedanie w dobrych pieniążkach
  8. A czym się różni F/C/H/Q ? Bo A/D/E to wiem że ma tylko podstawową funkcjonalność ale czy jest różnica między F/C/H/Q ? Jakbym w przyszłości chciał zmienić radio np na BNS to czy Q/H będzie lepszy od F/C?
  9. Hej, Jaki najnowszy moduł podejdzie do concert2? Mam oryginalny (nie pamiętam z jaką końcówką) i książkę udało mi się bez problemu wczytać z Lenovo a820 i Samsunga Galaxy s4 i s5, ale z Xperi m4 nie wczytuje, łączy się, mogę odbierać ale nie wyświetla mi na telefonie komunikatu o żeby moduł dostał dostęp do kontaktów. Inny problem jest taki że czasem się zdarza że w trakcie rozmowy wyłączę BT w tel ale moduł jest dalej połączony jakbym przez niego rozmawiał, żeby go rozłączyć muszę odpiąć akumulator, Czy wymiana modułu na nowszy rozwiąże ten problem?
  10. Koledzy jakiś kontakt do AZet w pruszczu? Od dwóch dni próbuję się dodzwonić na numery ze strony i fb i nikt nie odbiera.
  11. Jaka cena? i Jaki stan jak coś to rezerwuję:)
  12. Koledzy gdzie w trójmieście polecacie robić autko? Naprawy typu zrobić rozrząd, wymiana sprzęgła, dwumasy + obicie tarczy kevlarem, wymiana oleju w skrzyni. Tak żeby było dobrze zrobione ale też milonów za to nie wezmą.
  13. Tak najlepiej Razem by mogło nie być zakłóceń ale to loteria, a oddzielnie to masz pewność
  14. Jak masz wyjście RCA w radiu to ciągnij kabel, przez adapter masz konwertowany sygnał a tak będziesz miał bezpośrednio z radia
  15. Myślę że coś w tym stylu musiałbyś dopasować, w golf 4 było tak że właśnie trzeba było tylko taki schoweczek wyciągnąć i z miejsca 1din robiło się 2din i odwrotnie :-) http://allegro.pl/ramka-do-radia-adapter-1-din-smart-forfour-fortwo-i5578106292.html Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka