-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
A jakby na 3 zdjęciu zrobić końcówkami do zewnątrz?
-
Rezanie bixenonu
Roznia sie tylko soczewka a dokladnie odblysnikiem, mocowanie wnetrze takie same
-
[B6 AVF] S-line | Sportline | Q7 | Rnse | Recaro | carbon | bix b8 | clh
Ale sliczna sztuka Panie sprzedaj Pan piekna !!
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
mogles platidipem pomalowac ramki w czarny polysk a reszte zerwac
-
[B5 AJL+] Avant quattro by Zbych - Kw- OZ - 8.5j - 10j - 2tlg
jakbys chcial, mam czarne relingi ?
-
[ALL B5] Regulacja zderzaka przedniego
panowie a ma ktos nr tych srub, podkladek co wchodzi w stelaz blotnika , i sruba od slizgu sie wkreca ?
-
Spotkania na drodze
Panowie jest ktos moze za radomia
-
B6 DIVISION
Witam, Panowie jest ktos moze z radomia i moglby podjechac zobaczyc jedne felgi ?
-
Zwykły Avant w TDI by Matt. dokładka przód Oettinger
uwierz, ze ci nawet rolka nie pomoze ;P pozdro !
-
Rezanie bixenonu
tez mi sie wydaje, ze tyylko bardzo delikatnie mikrofibra. Strasznie to delikutasne ps. Fafnasty nie lezy tobie prawy odblusnik goly bez soczeewki w dobrym stanie ?
-
Rezanie bixenonu
Fafnasty mowa o b5, wlasnie czego nie dotkne to odchodzi
-
Rezanie bixenonu
Dzieki ,to bedziemy probowac ;D
-
Rezanie bixenonu
To musiałem mikrofibra za mocna trzec. A kojak pod wodę trochę strach, bo zacieki, kropki będą i będzie trzeba mocniej trzec. Czy się mylę
-
Rezanie bixenonu
Panowie czym czyścić ten chrom w środku, czym nie bym Noe czyscil to odchodzi, ściera się...
- B7 Crew
kaFFFar
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta