Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJL+] Avant quattro by Zbych - Kw- OZ - 8.5j - 10j - 2tlg

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, chciałbym się w końcu pochwalić swoim pupilem, który zakupiłem już przeszło rok temu od kolegi, auto również zawitało już tu na forum za sprawą davidlive bo to od niego miałem przyjemność przejąć projekt [emoji4] Autko było już wstępnie porzezane a tu garstka informacji po kolei :

Audi A4 B5 Avant Quattro AJL stage 1

Silnik - mody:

  • downpipe 2.75" w kobalcie, dalej 2.5 + seryjne tłumiki (niestety puki co nie inox, przyjemny dla ucha i rasowy jednoczesnie dźwięk wyszedł )
  • wtryski BEX 320cc
  • pompa paliwa S4 b5
  • wkład filtra pow. K&N
  • soft z wynikiem 201KM/302Nm (hamowane ok. 3 lata po sofcie ze względu na udział audiczki w mojej pracy inż, wykres pozniej wrzuce)
  • podltenek LPG [emoji5]
Puki co tyle pamiętam [emoji38]

Zawieszenie, hamulce, koła:

  • gwint KW v1 inox line
  • seryjna górna rozpórka [emoji5]
  • zmieniony przedni stabilizator z s4 b6 (lżejszy a jednocześnie o większej średnicy 32mm o ile dobrze pamiętam)
  • aluminiowe zwrotnice z s4 b6 + hamulce s4 b6 345mm, tył seria
  • Mercedes 19x9.5j 235/35".
  • zimowy setup ATS 17x8j 225/45 Oponki ContiWinterContact
Wnętrze:

  • Czarny sufit S4
  • beżowa skóra kubełki + grzanie
  • zegary S4 b5 + obudowa z c5
  • wskaźnik bost na słupku (nie jakoś super dopasowany ale z czarnym słupkiem nawet się zlewa [emoji4] )
  • Audio: Radio Alpine + drzwi seria + wzmacniacz boschmann 1200w + stary poczciwy i nie do zaebania pioneer ts w306c 1000W/400RMS
Dodatkowo:

  • Grill rs4 ori (czarna obramówka)
  • spryski reflektorów
  • nadkole lewe S4 (z kratką)
  • szczotkowane alu - relingi dachowe
Tyle co mi przychodzi na razie do głowy poniżej fotki z przed zakupu i poprzez moje modyfikacje po dziś dzień :wink: Enjoy :wink:

Przed zakupem:

20150317_143819.jpg

20150317_131917.jpg

20150317_131938.jpg

20150317_131927.jpg

I już u mnie:

20150419_192823_Richtone(HDR).jpg

 

 

Edytowane przez Zbychuwow

Opublikowano

fajna furmanka :hi:

Opublikowano

OZty piękne :)

wincyj fot

Opublikowano

Bardzo fajna sztuka. Powodzenia w dalszym rezaniu ;)

Opublikowano

Bardzo ładny avant :)

Opublikowano
  • Autor

Czas na kolejną porcję zdjęć Avanta z modyfikacji itd :)

Wymiana kpl wnętrza na S4 :wink:

20150401_181943.jpg

20150401_182020.jpg20150401_182031.jpg20150401_182046.jpg

20150427_102844.jpg20150427_110806.jpg20150427_124207.jpg20150427_124218.jpg

20150427_153807.jpg

20150428_092057.jpg20150428_125145.jpg20150428_125152.jpg20150428_152935.jpg20150428_152954_Richtone(HDR).jpg20150428_153002_Richtone(HDR).jpg20150428_153014_Richtone(HDR).jpg

20150318_183618.jpg

Przy okazji zdemontowanej podsufitki...

20150428_172933.jpg

Mała zmiana:

20150616_113735.jpg

20150616_163829.jpg

A tu już wymiana rolek na OZ Classe + kręcenie gwintem w celu spasowania do kół i efekt końcowy :)

Pierwsze zdjęcia w konfiguracji spotowo - zlotowej czyli lekko mnie poniosło :D , ostatnie 2 autko lekko do góry do jazdy na codzień :wink:

Przymiarki...

20150810_193211.jpg

20150810_193215.jpg

Dalsza zabawa :)

20150811_145803.jpg

20150811_175052.jpg20150811_175058.jpg20150811_175124.jpg20150811_175137.jpg

Before...

20160805_103121.jpg

After...

20160805_112520.jpg

20160805_112524.jpg

20160805_112536.jpg20160805_112541.jpg

Mała sesja :)

20150817_223330.jpg20150817_223556.jpg

Już w konfiguracji na jakiej przelatałem ten sezon :)

20151012_225454.jpg

20160429_191201_Richtone(HDR).jpg

20160429_214631.jpg

Chyba na razie tyle mam nadzieje że wam się podoba :wink:

Edytowane przez Zbychuwow

Opublikowano

stary pytasz :decayed: piekna nic dodac nic ując

Opublikowano

Wedlug mnie flaty lepiej lezaly no ale wiadomo to Tobie ma sie podobac ;) ogolnie calkiem przyjemny avancik :)

Opublikowano

Piękna sztuka kolor mi się podoba.

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Wedlug mnie flaty lepiej lezaly no ale wiadomo to Tobie ma sie podobac ;) ogolnie calkiem przyjemny avancik :)

Aj sprzedałem flaty kumplowi i zarzucil je do srebrnego sedana i juz pare razy powiedzialem ze zaluje :D ale jednak jak sie przyjrze to nieee te mi bardziej pasuja, flaty fajnie leżą ale na sedanie :) no i nie oklepana felga ^^
Opublikowano

jaki temat pracy kolego?

Opublikowano

super b5 kola robia robote pozd

Opublikowano
  • Autor

jaki temat pracy kolego?

Wybrane problemy emisji spali w pojazdach wyposażonych w instalacje LPG.

Krótko mówiąc porównanie poziomu emisji spalin pomiedzy zasilaniem benyzna i LPG :)

Mój autorki pomysł na prace pewnie dlatego ze 4 lata pracowałem przy montażu :P

A tu takie małe spotkanie na szczycie u mnie :D

Na pierwszym planie kolega na moich flat'ach, w dalszym planie moje niunie obecna i była ;)

20160511_132302.jpg

A tu bryloczek hendmade pod lusterko z prawdziwego wirnika, całe szczęście nie mojego :D

2015_06_16_23_14_38.jpg

I takie tam wzdychanie z balkonu... :lol:

20160512_145805.jpg

Pomaga mi zdać ińż... :lol:

20160224_094648.jpg

Edytowane przez Zbychuwow

Opublikowano

Kolego wiesz że przy Quattro nie powinieneś mieć różnych rozmiarów kół ?

Opublikowano
  • Autor

Kolego wiesz że przy Quattro nie powinieneś mieć różnych rozmiarów kół ?

Tak wiem, kupiłem też z quattro teoretycznie były dobrane opony żeby poniżej 1% była różnica w średnicach i z pomiarów tak wychodzi, ale nie powiem że nie siedzi mi to gdzieś z tyłu głowy przez to rozważam wymiane na jakies 19x9j ewentualnie tez fajne 18 ale różnie to bywa juz troche jeżdżę i nie ma problemu ale nie powiem, czasem mnie męczy ta świadomość :)

Opublikowano

Proponuje zmienic naprawdę znam kilka przypadkow ze zaczelo szwankowac ;) fura ladna ale kola niestety i opony tego samego rozmiaru jak chcesz sie długo cieszyć torsenem

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

W autko powoli cos tam sie działa na ile jest możliwosć ;)

Wpadł nowy secik na zimę ATS 17x8 ET35 z oponami ContiWInterContact 225/45, felgi zakupione w bardzo okazyjnej cenie :P

Na razie pierwsze fotki słaba jakość i aktualnie doszedł jeszcze dystans na tył 15mm jak bd czysta i widno to wrzucę coś lepszego :wink: jak to na jesień przypada wszechobecny syf...

20160829_181658.jpg

20161103_160940.jpg

20161103_162324.jpg

Edytowane przez Zbychuwow

Opublikowano

zdjęć nie widać

Opublikowano
  • Autor

zdjęć nie widać

Może ktoś doradzić jaki sensowny sprawdzony upload do zdjęć żeby zdjęcia nie przepadały tak szybko?

Opublikowano

http://postimage.org/

Zarejestruj się, masz wtedy wszystko pod ręką. Menu intuicyjne, można śmiało tym zastąpić imageshacka.

A jeśli nie to, to warto spróbować jeszcze z usługami od googla.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.