Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJL+] Avant quattro by Zbych - Kw- OZ - 8.5j - 10j - 2tlg

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Yeah! I to właśnie chciałem usłyszeć (przeczytać) [emoji23]

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Dnia 9.03.2017 o 21:50, Zbychuwow napisał:

Yeah! I to właśnie chciałem usłyszeć (przeczytać) emoji23.png

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
 

k04 pchaj od razu:hi:

Opublikowano
Prezent zaje*isty [emoji3] Zegary z Ski robią robotę tylko z immo chyba jakiś problem. Powodzenia


Nie ma problemów. Przerabialem to już u siebie. Jedynie kodowanie zmienia się z 6cyl. na 4 bo obroty źle pokazuje. Kluczyki zakodowalem nawet na starych pestkach;)

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor
k04 pchaj od razu:hi:

Oj to już by było piękne ale niestety na ten moment nie możliwe [emoji20]

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Zawartość dodana 0 minutes later


Nie ma problemów. Przerabialem to już u siebie. Jedynie kodowanie zmienia się z 6cyl. na 4 bo obroty źle pokazuje. Kluczyki zakodowalem nawet na starych pestkach;)

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka


U mnie zegary już siedziały jak kupiłem także nie wypowiem się :)

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Zbychu rób tego swapa. "Moja furka" tylko na to czeka ;) 

dobrze ze w dobre ręce trafiła 

Opublikowano
  • Autor

Hehe nie inaczej :wink:

A swap mi sie oddala bo jak na razie z kasą słabo a młody już wystawił ją na olx, liczę że nie znajdzie się amator :D 

Ryjek :jerk:

20170324_133136.jpgimage posting

Edytowane przez Zbychuwow

Opublikowano

Lubie to ! :)

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Takaaaaa sytuacja ;)

20170405_182501.jpg

20170405_182516.jpg

20170405_182535.jpg

20170405_182548.jpg
20170405_182555.jpg

20170406_062831.jpg

 

 

Na razie czekanie i czekanie, od zeszłego poniedziałku czekam na autko jak widać jeszcze chwile poczekam ale jestem cierpliwy :)

Przy okazji doszła dokładka PDC jak na focie i spoiler na klapę jak już malowanko oraz lusterko z angola które już rok czekało  :)

Swoją drogą domyślałem się ze te dokładki z allegro nie są idealne ale ta moja pozostawia sporo do życzenia trzeba bd się trochę nagimnastykować żeby ładnie siadła :facepalm:

I się zaczęło tylko teraz chyba nie wiem, do świąt chyba :D

17424600_678646452320082_912030232099247upload an image

Edytowane przez Zbychuwow

Opublikowano

Nie myślałeś, żeby przy takim grubszym malowaniu zespawać zderzaki i dopiero malować? ;)

Opublikowano
  • Autor

Gdzieś mi nie leżą te spawane zderzaki seryjne (tyl jeszcze spoko przy PDC ale przod srednio) no i dla pełnego efektu pasowało by wywalić listwy z drzwi zrobić na gladko i progi z S a to jak wiadomo Ne tania opcja, a w dalszej perspektywie jeśli chodzi o zderzaki to myślę że kiedyś S wpadnie bynajmniej na przód a wtedy tył ewentualnie do spawania:) Sporo zabawy z tym spalaniem generalnie a myślę o swapie, niech na razie bd ładna seria :)

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Na ciemnym aucie pospawany poliftowy przedni z dokładką z curpy robi robotę wg mnie. Tak mój front wygląda:

e40eaf4bc280083db6f56f288d2a5599.jpg

Cupra czeka na montaż łącznie z gwintem i kołami. Pomyśl o spawaniu ;)

Opublikowano
  • Autor

No nie powiem, spoko wygląda:) ale nawet czas mi nie bardzo pozwala ostatnio na takie zabiegi a to trochę trzeba się pobawić:)

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Zawartość dodana 0 minutes later

No i parę przetarc i momentalnie traci urok

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Na styk przed świętami dopiero auto do mnie wróciło od lakiermana i w sumie jestem zadowolony na razie nie miałem czasu na jakąś konkretną sesje po myciu bo i ani pogody ani czasu piątek i sobota przesiedziana w garażu na dopinanie temacików, montaż grilla bo odświeżałem ramkę, dokładka do zderzaka wpadła, nowe podświetlanie do tablicy LED (bo stare zgniło) niestety nie pasowało i trzeba było rzeźbić, w zasadzie nie wiele więcej nawet nie wysprzątałem na święta :facepalm:

Do tego trzeba było podrolować nowe błotniki no i opuścić furę bo lakiernik po założeniu nowych seryjnych błotników nie mógł wyjechać z hali żeby nie uszkodzić błotników musiałem dowieźć klucz i podnieśli panowie do góry no i trzeba było coś z tym zrobić na święta :decayed:

Zdjęcia zaraz przed zabiegiem opuszczenia auta także docelowo przód leży 1cm z hakiem niżej :) Spoiler na klapę to jakaś porażka chyba trafił mi się najgorszy na allegro i chyba niestety zrezygnuje z niego mimo że został polakierowany :facepalm:

20170413_200333.jpg

20170413_200346.jpg

W końcu proste nie zapyziałe błotniki :banan:

20170415_125417.jpg

20170415_125422.jpg

W końcu BUZIEEEE WIIIIDZE W TYM TĘCZU! :grin::grin:

20170415_125427.jpg

20170415_125527.jpg

Opublikowano
  • Autor

Przedweekendowy modzik, wyszło spoko wg mnie :)

20170427_173918.jpg
20170427_193612.jpg

20170427_193620.jpg

20170427_193627.jpg

 

Opublikowano

Na ciemnym polifcie cupra bardzo ladnie lezy :)

Opublikowano
  • Autor

Jak oglądałem w internecie na zdjęciach to miałem mieszane uczucia ale po zamontowaniu jestem bardzo mile zaskoczony :) 

Opublikowano

Z dokładka mega. az mam plan żeby zmienić eskowy zderzak na ten od lifta bo jakoś mi się bardziej widzi. :-D 

Opublikowano
  • Autor

Dawaj machniom :D chętnie się zamienię od razu z dokladka bd miał:D

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

jak go mocowałeś? na jakieś wkręty?

na letnim setupie mega wygląda:wink:

Opublikowano
  • Autor

Tak na wkręty, z przodu spoko pasuje z bokami jest trochę rzeźby żeby to dopasować sensownie

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.