Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJL+] Avant quattro by Zbych - Kw- OZ - 8.5j - 10j - 2tlg

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Widać świetnie leży przednią felga,pomysł już jest :D

Opublikowano
  • Autor
Co ty za pług  robiłeś ? [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
Powiedzmy że sprawdzałem czy w razie co się da [emoji23]

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Panowie pomocy czy zmieniał ktoś nakrętki gwintu z tylu w quattro? Chodzi o KW spotkała mnie mała niespodzianka i jestem w kropce puki co. Wesele tyle kosztowało i nie wejdzie? [emoji58]ead39e4feb71c9a64d1b7e5740eb65ce.jpg80c2ef0e4e8a1291b9b5373b7d632d32.jpg

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
58 minut temu, Zbychuwow napisał:

Panowie pomocy czy zmieniał ktoś nakrętki gwintu z tylu w quattro? Chodzi o KW spotkała mnie mała niespodzianka i jestem w kropce puki co. Wesele tyle kosztowało i nie wejdzie? emoji58.pngead39e4feb71c9a64d1b7e5740eb65ce.jpg80c2ef0e4e8a1291b9b5373b7d632d32.jpg

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
 

Główke sie rozkręca, a jelsi ktoś to na klej złozył to musisz rozebrać amortyzator, da sie to zrobić, przy okazji zobaczysz czy wkłady AL-KO czy inne siedzą

Opublikowano
  • Autor

No tak myślałem właśnie że ta główka się odkreca. Ale nie jest to proste, rur raczej nie bd rozkrecal bo raz że nie mam tyle czasu a po 2 się boję [emoji23] ogolnie roboty jeszcze sporo bo grubszy serwis naodkladalo sie a muszę mieć auto do soboty [emoji52]5a5d1a1c4f5e5e5d3d195d22527b453a.jpg876ffa3d06472bfbddefd30ef06be000.jpgae4e9726d944c8064baf75d1f324f009.jpg

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Wiosenne porządki[emoji4]7d352ecfa644af55543364ed584fde7f.jpgab6114b8c495b6505909d3249f3b5389.jpg5ca16d3e1693b9d746536fc040e9806d.jpg23f64bf39338ecf8c543972f65de53ea.jpgf284f11f0bf7aa7273ce10678f704563.jpg077057e2d40317cb657d32fa51b857a2.jpg

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

czemu ten maluszek taki zaniedbany panie ? :(

Opublikowano
  • Autor

No maluszek niestety umarł śmiercią naturalną, właściciel wyjechał do UK, ja byłem zbyt młody i niemal kto o niego zadbać ż czasem wrosl w ziemię [emoji52] teraz to już jest do niczego ledwo się w kupie trzyma

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

jaka szkoda :( coraz mniej tego :( 

Opublikowano
  • Autor

Cd.db9fa2854402ae96d5f187bc694af2bb.jpg71777f5f92026ac1315b68fd59b9fad8.jpg59013e6234de901068ea7abcfd0c7a9e.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Opublikowano

Ajajaj jakie to wszystko ładne teraz będzie ?

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Nie mam ostatnio czasu nic pisać nic wstawiać ale co by temat nie zaginął gdzieś na odległych stronach i nie było że nie poskladalem wrzucam jakieś słabe foto, pozdr ✌

20180618_232800.jpg

Opublikowano

Relingi jakoś tak mi nie pasują do całości.

Opublikowano

Jak dla mnie relingi  właśnie dobrze są dopasowane

Ale brakuje chromowanych ramek w około z szyb

Opublikowano
6 minut temu, BlackHazelAudi napisał:

Jak dla mnie relingi  właśnie dobrze są dopasowane

Ale brakuje chromowanych ramek w około z szyb

Właśnie o to chodzi, jeśli brak chromów to relingi czarne, w tym przypadku albo zmiana relingów na czarne, albo ramki wkoło szyb chrom ;)  Moim zdaniem czarne relingi!

Opublikowano
  • Autor

No to jest tak że zależy jak widać, te felgi mają polerowany front i jak np wieczorem  pod innym kątem pada światło się swieci ta polerka to ładnie się zgrywa z  relingami. Generalnie tutaj ciemne wyszły te koła a pod światło dzienne tak nie jest. Co do chromów to dostałem je z autem i leżą od 3 lat na strychu sporo ż tym rzeźby a nie miałem jak do tej pory weny na to żeby to zrobić docelowo miały wpaść   

Edytowane przez Zbychuwow

Opublikowano

jakbys chcial, mam czarne relingi ? 

 

Opublikowano
  • Autor
W dniu 21.06.2018 o 13:38, kaFFFar napisał:

jakbys chcial, mam czarne relingi ? 

 

Hehe dzieki ale mam bo te satynowe ja zmieniałem ?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Panowie pomóżcie muszę zmienić sprzęgło u sb w samochodzie, chciałbym pozbyć się dwu masy i najlepiej coś wzmocnić seryjne sprzęgło przy okazji takiej roboty jednocześnie nie wydawać fortuny bo mam ślub za 2 tyg muszę oszczędzać:p może ma ktoś z was jakiś patent albo nawet zestaw na sprzedaż używany? Jakieś rady ?

Opublikowano

myślę że sprzegło najlepiej zapodaj z 1.9TDI awx, a dwumase masz do wymiany też?? coś się dzieje czy poprostu przy okazji wymiany sprzęgła??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.