Treść opublikowana przez kaFFFar
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
A jakby na 3 zdjęciu zrobić końcówkami do zewnątrz?
-
Rezanie bixenonu
Roznia sie tylko soczewka a dokladnie odblysnikiem, mocowanie wnetrze takie same
-
[B6 AVF] S-line | Sportline | Q7 | Rnse | Recaro | carbon | bix b8 | clh
Ale sliczna sztuka Panie sprzedaj Pan piekna !!
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
mogles platidipem pomalowac ramki w czarny polysk a reszte zerwac
-
[B5 AJL+] Avant quattro by Zbych - Kw- OZ - 8.5j - 10j - 2tlg
jakbys chcial, mam czarne relingi ?
-
[ALL B5] Regulacja zderzaka przedniego
panowie a ma ktos nr tych srub, podkladek co wchodzi w stelaz blotnika , i sruba od slizgu sie wkreca ?
-
Spotkania na drodze
Panowie jest ktos moze za radomia
-
B6 DIVISION
Witam, Panowie jest ktos moze z radomia i moglby podjechac zobaczyc jedne felgi ?
-
Zwykły Avant w TDI by Matt. dokładka przód Oettinger
uwierz, ze ci nawet rolka nie pomoze ;P pozdro !
-
Rezanie bixenonu
tez mi sie wydaje, ze tyylko bardzo delikatnie mikrofibra. Strasznie to delikutasne ps. Fafnasty nie lezy tobie prawy odblusnik goly bez soczeewki w dobrym stanie ?
-
Rezanie bixenonu
Fafnasty mowa o b5, wlasnie czego nie dotkne to odchodzi
-
Rezanie bixenonu
Dzieki ,to bedziemy probowac ;D
-
Rezanie bixenonu
To musiałem mikrofibra za mocna trzec. A kojak pod wodę trochę strach, bo zacieki, kropki będą i będzie trzeba mocniej trzec. Czy się mylę
-
Rezanie bixenonu
Panowie czym czyścić ten chrom w środku, czym nie bym Noe czyscil to odchodzi, ściera się...
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
A wiesz jak to wszytko jest zbudowane? To się nie łączy kolejne koszta a później nowy chrom malować na czarno, bo całe chromowane to chyba przesada a tak jak kowi zrobił jest petarda
-
S4 B6 4.2 BBK - Bardzo czarny Avant
Kawał dobrej roboty włożone w samochód a lampy to moje zdanie znasz, kosa! ! Oby tak dalej do przodu z modami
-
B6 DIVISION
Panowie nie ma ktos moze gdzies lusterek do b6 , europa nie angol w dobrych pieniadzach ? moga byc z uszkodzona obudowa. pzdre
-
AJM Dziura w dolocie?
Też tak mam, szukałem jakieś dziury, lecz niestety nie znalazłem nic
-
Ciezko Odpala na rozgrzanym TFUUU
No jeszcze pare kola wrzucisz i może sie uda.Teraz proponuje wymienic gumki na wtryskach, Zregenerowac glowice i moze bedzie git. Tylko po co? Sam sobie odpowiedz. A tak na powaznie próbowałeś odpalic na cieplym z odpiętym czujnikiem temperatury? Rowniez bez kostki nie odpala
-
Ciezko Odpala na rozgrzanym TFUUU
Wszystkie czujniki pozmienianie , wszystkie zaworki zwrotne . i nic haha beka
-
Ciezko Odpala na rozgrzanym TFUUU
Dokładnie tak, samochód mam 7 rok i przez cały czas igła. mam program zrobiony, wszyatko igła. I to się stało od tak. Jedna trasa i nie pali na ciepłym. Wątpię żeby od tak się w sterowniku przestawila dawka na ciepłym. Jutro będę wymieniał kolejne rzeczy i zobaczymy czy pomoże
-
Ciezko Odpala na rozgrzanym TFUUU
Ok, postaram się w najbliższym czasie dać odpowiedź