Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zwykły Avant w TDI by Matt. dokładka przód Oettinger


Matt.

Rekomendowane odpowiedzi

Post: #1

Witam wszystkim parę miesięcy temu zdałem prawko więc trzeba było zainwestować w samochód do jazdy nie musiałem szukać daleko kupiłem je od szwagra który sprowadził audiolkę w 2006roku z Niemiec audi zawsze była na bieżąco naprawiana więc wiem co kupiłem. Trochę o Audi. Audi jest z 1996roku ale modelowo z 1997rok siedzi w niej silnik 1.9 TDI 110km. Ogólnie silnik przeszedł cały generalny remont był wyjmowany i remontowany. Ma nowe amortyzatory oraz tarcze hamulcowe. Ogólnie audi oceniam silnikowo na maksimum z blachą jest trosze gorzej błotniki i drzwi od pasażera idą niedługo do malowanie ponieważ odpada troszkę lakier i jest rdza na drzwich i szpeci to Audi. Wczoraj wymieniałem drzwi przednie od kierowcy bo był zeżarte ponieważ jakiś mądry niemiec listwę od drzwi przykleił na silikon i woda nie miała gdzie spływać ale poszycie drzwi kupiłem i są wymienione na ten sam kolor udało mi się tanio wyrwać więc kupiłem biggrin.gif Ostatnio wymieniłem w niej przeguby bo już było je troszkę słychać i niedługo czeka mnie wymiana olejów i filtrów. audi obecnie stoi u lakiernika są malowane drzwi od pasażera i błotniki oraz całe Audi będzie polerowane.

Przepraszam za takie zdjęcia :D Niedługo zrobię w lepszym miejscu niż na wiejskim podwórku.

Wyposażenie biggrin.gif

- klimatronik
- 2x elektryczne szyby w planach mam zamiar dołożyć i na tył
- 2x elektryczne lusterka
- Podgrzewane fotele
- fotele kubełkowe z przedłużeniami na podudzie
- centralny zamek
- 2x podłokietniki

Planów mam dużo ale czekam również na opinie forum co działać przy niej :D

Foty


Audi również dostała prezent kupiłem jej na nowy sezon alufelgi 17'' ASA AR1 na licencji BBS teraz poszukuje oponek 225/45 do nich ale mam czas do wiosny więc wszystko na spokojnie biggrin.gif

W czasie przymiarki zakupionych alusków. Felgi były u mnie tylko jeden dzień oddałem je do kumpla aby je odnowił ponieważ fabrycznie na rantach była polerka i bezbarwny bezbarwny już schodził w niektórych miejscach i troszkę było nieładnie.

Obraz został pomniejszony. Kliknij obraz aby powiększyć.
fmWqOPn.jpg
 
Obraz został pomniejszony. Kliknij obraz aby powiększyć.
s22AZYh.jpg
 
Obraz został pomniejszony. Kliknij obraz aby powiększyć.
u4lfB2M.jpg
 
Obraz został pomniejszony. Kliknij obraz aby powiększyć.
rMndxVb.jpg


Teraz fotki Audi biggrin.gif będę musiał kupić zestaw listew na drzwi ponieważ te już ząb czasu na nich zadziałał
 
Obraz został pomniejszony. Kliknij obraz aby powiększyć.
JKKr9J2.jpg
 
Obraz został pomniejszony. Kliknij obraz aby powiększyć.
sm5tBmy.jpg
 
Obraz został pomniejszony. Kliknij obraz aby powiększyć.
YfqdlxN.jpg
 
Obraz został pomniejszony. Kliknij obraz aby powiększyć.
VEjBBkt.jpg
 
Obraz został pomniejszony. Kliknij obraz aby powiększyć.
0QMs8wQ.jpg
 
Obraz został pomniejszony. Kliknij obraz aby powiększyć.
m03DXdq.jpg



Trochę wnętrza
 
Obraz został pomniejszony. Kliknij obraz aby powiększyć.
LRq78MU.jpg
 
Obraz został pomniejszony. Kliknij obraz aby powiększyć.
Y3h0IPO.jpg
 
Obraz został pomniejszony. Kliknij obraz aby powiększyć.
IeMLW0o.jpg


I silniczek
 
Obraz został pomniejszony. Kliknij obraz aby powiększyć.
Z8LcqBM.jpg
 
Obraz został pomniejszony. Kliknij obraz aby powiększyć.
K7zty7c.jpg



I stare drzwi i niezły pomysł z przyklejaniem na silikon
 
Obraz został pomniejszony. Kliknij obraz aby powiększyć.
fy6iPLM.jpg
 
Obraz został pomniejszony. Kliknij obraz aby powiększyć.
C5EVK0Q.jpg



I felgi już odebrane od kumpla po polerowaniu można się przeglądać smile.gif
 
Obraz został pomniejszony. Kliknij obraz aby powiększyć.
QHGmT61.jpg
 
Obraz został pomniejszony. Kliknij obraz aby powiększyć.
7Ni5uW9.jpg
 
Obraz został pomniejszony. Kliknij obraz aby powiększyć.
HyUEcYi.jpg
 
Obraz został pomniejszony. Kliknij obraz aby powiększyć.
mndtRA7.jpg
 
Obraz został pomniejszony. Kliknij obraz aby powiększyć.
DQTUEdk.jpg
 
Obraz został pomniejszony. Kliknij obraz aby powiększyć.
8naXkKQ.jpg
 
Obraz został pomniejszony. Kliknij obraz aby powiększyć.
dHA0gwI.jpg



Pozdrawiam biggrin.gif
Edytowane przez Matt.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super środek, fajna kolorystyka, niezłe fele ;) jest nieźle ;) tak jak u mnie srebrne "I" na silniku chociaż wersja 110-konna :D czekam na fotki z założonym felunkiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak jak kolega pisał, lampy polift no i po zimie welury do środka, bo takie piekne wnętrze gumy tylko oszpecaja :D powo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam od tamtego czasu wiele się nie zmieniło pomalowane zostały błotniki i drzwi i polerowane było całe audi. Kupione zostały również opony na lato Kormorany 225/45 R17 i kupiłem lampy DEPO dzielone od użytkownika rysland jeszcze raz wielkie dzięki. W planach mam albo wrzucenie grilla polifta albo ramkę w swoim na czarno pomalować.

01BWxq0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po przerwie wiosna przyszła czas na zmianę felg na letnie. Z planów na bliższy czas to wymiana tulei na tylnej belce bo już biją strasznie.

Fotki

cVTkoFb.jpg

w4YRBxO.jpg

uuMLmpK.jpg

OZ1hLpZ.jpg

neLNk8W.jpg

hpmj6jy.jpg

wo4k4Us.jpg

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koza na glebę z nią :)

Gleby nie będzie niestety bo drogi mam takie jakie mam rewelecji nie ma więc jak na razie nie mogę sobie pozwolić na takie mody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładny srodek ale jak przedmowca stwierdzil utrzymanie w czystosci masakra.

Ja mam czarny z czarnym ;p a i tak ciezko sie walczy po tym jak moja mała zacznie szalec w srodku,

Troche wysoko stoi u mnie tez mam 17 co prawda na 215/45 ale takiego przelotu nie mam jak ty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasny środek utrzymany w czystości robi mega robote :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po przerwie od czasu ostatniej aktualizacji nie wiele się zmieniło wymieniłem tuleje na belce ponieważ moje były już do kitu i auto bujało się na wszystkie strony teraz jest stabilnie na nierównościach. Następną rzeczą wpadła czarna ramka grilla myślę że wyszło na plus :D. Oraz tydzień temu zamówiłem ramki klubowe czarne dzisiaj dotarły pięknie zapakowane i solidnie. Ramki zostały już zamontowane robią robotę :D Plany wsadzenie poliftowego zderzaka bo mój już odpryski ma ładne a poliftowy jest ładniejszy ;) Chciałbym ją lekko posadzić jakiś Eibach pro kit by mi wystarczył z amorkami o krótszym skoku żeby komfort został w czasie jazdy. Na razie myślę co dalej w niej modzić :D

BtjsUPM.jpg

dZC0R1A.jpg

K9fN6BY.jpg

U9Fd9uQ.jpg

faTVLLU.jpg

tgsgeDQ.jpg

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po przerwie Audi jeździ i ma się dobrze w miarę bo stuka mi zawieszenie z przodu myslę że to będą górne wahacze. A od tego czasu w Audi zostało wymienione parę rzeczy: wymieniłem wylane tylnie amortyzatory na nowe Sachs, zregenerowałem tylne zaciski nowe tłoczki, gumki itp , nowe klocki przód i tył na Boscha, w czasie prac pękł mi zbiorniczek od płynu hamulcowego nie wiem jak to się stało więc musiałem wymienić na nowy cały układ został odpowietrzony dokładnie zostałał odpowietrzony tak aby stary płyn który był czarny :D został zmieniony na nowy. Wymieniony przepływomierz mój szlak trafił i i audi łapało muła przy 2tys obr wiec nowy przepływomierz Boscha i problem rozwiązany. No i Turbo zregenerowane miało mały luz i przycinała się minimalnie geometria.

Dalsze plany to zrobienie zawieszenie niestety tylko to co stuka bo brak funduszy na całe zawieszenie.

O0PKCEj.jpg

bHheB19.jpg

exZA1eN.jpg

OJu4Zu7.jpg

Wymiana amortyzatorów do tego celu zakupiłem najtańsze ściągacze do sprężyn za 50zł :D

1QMxXQe.jpg

9kEzoBE.jpg

Dw5fwir.jpg

EQP0BgY.jpg

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...