damianw412

• Skrzynia
  • Paliwo

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia damianw412

Reputacja

1. Witam Mam pytanie otóż posiadam kaseciaka chorusa II w a4 b7(proszę się nie śmiać, samochód odkupiłem od ojca któremu to wystarczało) i czy jest możliwość podpięcia takiego adaptera aux pod to radio? czy trzeba zmienić na radio concert lub zakupić emulator zmieniarki?
  2. Bardzo fajnie się prezentuje Kolego ile wyniosło Cię przerobienia przedniego zderzaka na gładki?
  3. damianw412

Kanapa tylna

Witam Mam pytanie ponieważ szukam kubełków do audi i większość ogłoszeń jest z dzieloną tylną kanapą.Ja mam wersje bez dzielonej kanapy i moje pytanie brzmi czy dzielona podejdzie do mojego samochodu? Pozdrawiam
  4. Ja tak samo ogarnąłem taki modzik Mam słąby aparat w telefonie więc dobrze nie widać oświetlenia ale po spiłowaniu czubka na równo z obramówką światło rozkłada się w miare po równo lecz i tak widać punkcik gdzie bardziej skupia:) Dodam ,że zakupiłem diody pod 12V więc rezystorki nie były mi potrzebne:) Co do podłączenia to od strony kierowcy brązowy - masa ,a plus to te dwa kabelki włożone do jednego pinu(są one czerwone) ,po stronie pasażera tak samo się wpinamy lecz tam kolory są inne U mnie diody gasną jak zamkne drzwi(oczywiście jeśli samochód nie jest na zapłonie bądz nie ma postojówek załączonych)lub jak zamkne centralką to wtedy załączą się i zaraz wyłączą ,fajny też efekt z tym:) aha dodam ,że ja nie miałem lutownicy i po prostu kabelki od diody połączyłem kostkami i ładnie zabezpieczyłem
  5. Wywal tą maskotke bo to zalatuje wioskowato ,zmień te ringi(nie wiem co wy ludzie w nich widzicie?chcecie coś mieć z bmw?)no i tą litanie na tylnej szybie usuń a poza tym bardzo fajna audiola
  6. Panowie szykuje zmiany w środku i chce pomalować konsole środkową w black piano oraz obudowe górną od kierownicy + rączki odświeżyć w macie. Moje pytanie brzmi następująco ,czy jest to zwkły plastik i wystarczy zmatowić czy jest na nim ta "guma ochronna" czy coś i trzeba ją zdzierać? Pozdrawiam
  7. Ja mam przód i tył po 61cm i jak dla mnie wystarczy ,ponieważ chce wmiare normalnie jezdzic ,przez progi przejezdzam na małe krawężniki wjade wiec jest ok Jedynie czym zawsze przetarłem to katalizatorem bo jest dosyć wielki ale od czasu wycięcia go cichutko i bez szurania no chyba ,że w koleiny się wjedzie
  8. Będzie to samo co na 225/45 czyli balon obcierający. Jak masz gwint to pakuj koło 18'
  9. damianw412

Dziwny wyciek..oleju?

Wiesz co sprawdzałem ręką wszędzie jest sucho tylko w tamtym miejscu nie...może to być wyciek oleju hamulcowego?Przed chwilą byłem w garażu beton suchy w tamtym miejscu ... Edit.Cała lewa strona jest w oleju ,dodam że w tamtym tyg miałem wymieniane węże od maglownicy co idą do pompy bo przegnily.I wszystko było od tego zalane ,czy to mogą być pozostałości po tym incydencie i po prostu panikuje?
  10. damianw412

Dziwny wyciek..oleju?

Witam otóż mam dziwny problem ,lewa strona podwozia jest w oleju?smarze? po przejechaniu ręką jest koloru czarnego w dodatku kapie z tego ale wtedy gdy np wjezdzam do garażu i samochod jest pochylony do góry... Poniżej dodaje podglądowe zdjęcie gdzie to zjawisko się dzieje... Na czerwono zaznaczony elemnt gdzie jest mokre ,a na zielono jest to zaślepka ,która u mnie wyskoczyła czy coś bo po prostu nie trzyma się dobrze...Ktoś ma jakiś pomysł?
  11. Ja równiez mam szybkie pytanie. Jaki Cleaner pod Wosk syntetyczny Farecla Top Wax?
  12. damianw412

Dystans ET45

To ja także się podepne ,jaki dystans na tył ET 32 8j samochód na gwincie Audi a4 b5
  13. Jest okej tylko sprawdz średnice rurki od wydechu ,żeby się nie okazało ,że ma grubo powyżej 60mm bo ta tutaj ma 57mm średnicy.
  14. Popieram kolege. Sam niedawno zakładałem temat w tym dziale pytając się o zeetexy.Co prawda zeetexow nie kupiłem bo jednak troche mnie przeraził profil 35 na gumie 215.Więc poszedłem w kierunku 205/40/18 pod lepszy naciąg i zakupiłem Nexen n8000.Za komplet wydałem 1200zł i jestem z nich zadowolony.Nie są bardzo głośne i na mokrym dają rade W warsztacie wulkanizator był bardzo zadowolony przy wyważaniu i złego słowa nie powiedział ba! nawet dowiedziałem się ,że do hyundai ,które wyjeżdzają prosto z fabryki zakładają opony tej firmy. Więc polecam również opony Koreańskiej firmy Nexen ,która obok Nankangów ,Barum ,Kumho oraz Dayton ma wyrobioną marke. No i zawsze nówki to nówki. Wiele osób dalej żyje latami 2000-2005 i uważa 5 marek opon ,a reszta to chinole i gówna ,a prawda jest taka ,że nigdy na nich nie jezdzili.