-
[B6 AGB] Bienkowoz 2.7 BiT
O chłopie pojechałeś teraz, że aż muszę się uaktywnić. Jak mozesz tak ranić ten wątek takim oszczerstwem. Jednak prawda Polacy na widok insygni dostają szału. Trudno. A Bienkowi to nie wiem czy gratulować czy nie, bo auto było świetne.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Cześć, moglibyście polecić mechanika/elektromechanika mokotów/wilanów? nie wiem czy dalej zajadę...
-
[B6 AGB] Bienkowoz 2.7 BiT
Konkret Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Piłka nożna
Dziwak xD Sent from my D6503 using Tapatalk Fakt faktem cebulakow w Polsce pełno. Sandały i skarpety i jeszcze rower haha Sent from my D6503 using Tapatalk
-
Piłka nożna
Oby, najważniejszy pierwszy mecz naszych Sent from my D6503 using Tapatalk
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ok, dzięki już poszło pw Sent from my D6503 using Tapatalk
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Słuchajcie sprawa, coś mi chyba spadło na szybę i mam pajeczyne, no i muszę ją wymienić do czwartku. Moglibyście kogoś polecić, kto za normalne pieniądze, wymienilby szybę przednia do a4 b6 2004? Oczywiście Warszawa Sent from my D6503 using Tapatalk
-
[B6 AGB] Bienkowoz 2.7 BiT
Cena Sprzedaży wzrasta. Jeżeli jeszcze aktualne Sent from my D6503 using Tapatalk
-
Piłka nożna
No tak, a to jest oszustwo Sent from my D6503 using Tapatalk
-
Piłka nożna
Ronaldo oddał 600tys na cele charytatywne. On niesamowity, nie dość, że sportowo jeden z najlepszych to jeszcze to. Pół żartem, przecież w Anglii piłka nożna to sport dla twardych mężczyzn ;-) a ten faul to styl na naniego, grubo powinni zawiesić Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Piłka nożna
Jak czytam o oszustwch podatkowych Messiego, który zarabia 60 mln EUR...... To już chyba wolę faule i debilizm pepe. Jak to trzeba mieć nasrane we łbie, żeby przy takiej kasie tak nadszarpnac sobie wizerunek pieniędzmi. Naprawdę poziom pozaboiskowy równy idiotyzmowi pepe Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Piłka nożna
Brak konsekwencji Milik ładnie skopal. Tylko towarzyski mecz. Łatwa do ogarnia ta Holandia, tylko boimy się huknac w dobrej sytuacji Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Piłka nożna
Nie mogę używać głośniki w tym momencie Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Piłka nożna
Aha, bez głosu, ale po tytule wygląda to na mocne nie hehe, cóż może za rok Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Piłka nożna
A Manchester United będzie grać w LM? Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka