Treść opublikowana przez A4_Raf
-
[B6 AGB] Bienkowoz 2.7 BiT
O chłopie pojechałeś teraz, że aż muszę się uaktywnić. Jak mozesz tak ranić ten wątek takim oszczerstwem. Jednak prawda Polacy na widok insygni dostają szału. Trudno. A Bienkowi to nie wiem czy gratulować czy nie, bo auto było świetne.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Cześć, moglibyście polecić mechanika/elektromechanika mokotów/wilanów? nie wiem czy dalej zajadę...
-
[B6 AGB] Bienkowoz 2.7 BiT
Konkret Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Piłka nożna
Dziwak xD Sent from my D6503 using Tapatalk Fakt faktem cebulakow w Polsce pełno. Sandały i skarpety i jeszcze rower haha Sent from my D6503 using Tapatalk
-
Piłka nożna
Oby, najważniejszy pierwszy mecz naszych Sent from my D6503 using Tapatalk
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ok, dzięki już poszło pw Sent from my D6503 using Tapatalk
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Słuchajcie sprawa, coś mi chyba spadło na szybę i mam pajeczyne, no i muszę ją wymienić do czwartku. Moglibyście kogoś polecić, kto za normalne pieniądze, wymienilby szybę przednia do a4 b6 2004? Oczywiście Warszawa Sent from my D6503 using Tapatalk
-
[B6 AGB] Bienkowoz 2.7 BiT
Cena Sprzedaży wzrasta. Jeżeli jeszcze aktualne Sent from my D6503 using Tapatalk
-
Piłka nożna
No tak, a to jest oszustwo Sent from my D6503 using Tapatalk
-
Piłka nożna
Ronaldo oddał 600tys na cele charytatywne. On niesamowity, nie dość, że sportowo jeden z najlepszych to jeszcze to. Pół żartem, przecież w Anglii piłka nożna to sport dla twardych mężczyzn ;-) a ten faul to styl na naniego, grubo powinni zawiesić Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Piłka nożna
Jak czytam o oszustwch podatkowych Messiego, który zarabia 60 mln EUR...... To już chyba wolę faule i debilizm pepe. Jak to trzeba mieć nasrane we łbie, żeby przy takiej kasie tak nadszarpnac sobie wizerunek pieniędzmi. Naprawdę poziom pozaboiskowy równy idiotyzmowi pepe Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Piłka nożna
Brak konsekwencji Milik ładnie skopal. Tylko towarzyski mecz. Łatwa do ogarnia ta Holandia, tylko boimy się huknac w dobrej sytuacji Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Piłka nożna
Nie mogę używać głośniki w tym momencie Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Piłka nożna
Aha, bez głosu, ale po tytule wygląda to na mocne nie hehe, cóż może za rok Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Piłka nożna
A Manchester United będzie grać w LM? Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Piłka nożna
Zgadza się. I dostał zawieszenie. To nie jedyny jego przykład. Ja tego nie bronie tylko uważam, że w futbolu powinni zrobić porządek. Skoro w powtórkach widzisz wszystko dlaczego nie ma do tego dostępu arbiter podczas meczu. Również właśnie prowokacje jak chociażby Zidane. Został słusznie ukarany z Włochami, ale co z prowokacja? Co z futbolowym chamstwem? Czy w piłce nożnej zły jest tylko Pepe. Inni mogą być gnojami, a pepe ma tylko zbierać słuszne kary? Specjalnie czy nie, kogo to interesuje, trzeba mieć rozum i wyobraźnię, pepe powinien iść na badania psychiatryczne. Ale nie tylko on! Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Piłka nożna
Lepiej późno niż później. W historii futbolu miał się od kogo uczyć. Dziwię się, że Pepe jest na takim topie tego nieszczęsnego rankingu,gdy takie zachowania wcale nie są nowością w futbolu. Nie on pierwszy. Ogólnie prowokacje, idiotyczne faule karać. Niech będzie sport dla tzw. panienek. Ale niech chroni piłkarzy, a bezmyślne kosy niech będą karane. To samo dotyczy symulacji, gryzienia itd. Pamiętacie busketsa z Interem? Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Piłka nożna
Dostanie wpierdziel xd Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Piłka nożna
Nic z tym nie robią i nie zrobią. Wielu było geniuszow. I tyle. Ja bym Pepe sprzedał, bo jego zachowanie jest idiotyczne. Ale pepe jest wyjątkowo hejtowany, inni mają większy stopień tolerancji, co jest śmieszne. Powinni zamieszać i tyle Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Piłka nożna
Pepe głowę gdzieś tam zgubił po drodze hehe, jak on czegoś nie odali to znaczy, że nie gra hehe. Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Piłka nożna
Może powiedzieć,że był padaczka. Jak 100 innych meczów. Liczy się puchar :-) Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Piłka nożna
Karne to gra błędów, niestety . Natomiast ja w tym wszystkim cieszę się z Zidane, wziął drużynę po Benku, co było trudne. A zbudował drużynę, która ma LM, może i styl średni, ale to jest ogromny sukces Zidane. Wielki podziw dla niego :-) Ciekawe jak sobie poradzi w nowym Sezonie, gdy będzie miał czas i w sumie spokój aby pracować nad stylem CARLO czy Jose. Czekam już na następny sezon. Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Piłka nożna
Ach ten smutek komentatorów :-) co za.zenada. Dzięki Real <3 Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Piłka nożna
W tym antyfutbolu lamali wszelkiego rodzaju rekordy.... świetny był Real za Mou Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Piłka nożna
Fakty to ja przedstawiam co Mourinho zrobił Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka