Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4_Raf

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez A4_Raf

  1. A4_Raf odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Nieźle Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  2. A4_Raf odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    To, że akurat zagrali słabo nie można mylić z nalezeniem. Był powinien być karny, a nie takie wypaczanie zawodów. Kpina. Styl nie ma nic do tego, fakt fajnie jak można oglądać spektakl, a nie nudę 90 minut lub dłużej. Ja nie lubię Barcelony i dobrze o tym wiecie, ale takie rzeczy w piłce nie powinny mieć miejsca. Pozostaje oczywiście fakt czy by strzelił i i obronił...Ale to inna sprawa. Czekam na powtórki w LM w dobie tak zaawansowanej cyfryzacji, takie rzeczy nie powinny mieć miejsca. Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  3. A4_Raf odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    A ja Real City xd Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  4. A4_Raf odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    W tych półfinałach będzie ciężko, już nie ma znaczenia na kogo się trafi.. Chociaż najsłabsze wydaje się City. Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  5. A4_Raf odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    No to ładnie :-) chyba to przez te derby co nie? Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  6. A4_Raf odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Ogi... Przecież pisałem o wczorajszym meczu. Póki co to jeden z lepszych meczów Realu. To co było w Wolfsburgu to tragedia i nie ma w sumie czego komentować. Natomiast wczoraj Zizou dobrze zareagował, poradził Isco i Jamesa i Danilo dobre decyzje, a do tego wczoraj grali wszyscy na poziomie. Dla mnie bardziej prawdopodobne wydawało się być walenie w mur, ale widać Wolfsburg chciał grać w piłkę. A na Santiago ostatnio to nie jest dobry pomysł ;-) Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  7. A4_Raf odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Rano do pracy. Ciekawe jak to będzie jutro ;-) Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  8. A4_Raf odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Ronaldo zamkną Wolfsburg. Co za trener, idealny autobus Mourinho i byłoby po temacie, ach dobrze,że on nie jest ich trenerem. Tymczasem Zizou i jego Real w półfinale. Niespodzianka jak dla mnie. Ładnie to rozegrał. Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  9. A4_Raf odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Jest 2-0 ale trzeba dobic... Jestem zdziwiony, że nie postawili autobusu... Ale WB nie odstawia nogi. Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  10. A4_Raf odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Ładnie Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  11. A4_Raf odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Gdzie ci fani Barcy? No ja jestem, nie ma co oszukiwać liczyłem na taki wynik i mnie nie zawiedli, ale mistrza i tak będzie ciężko... Ale może akurat wypuszcza... Kto wie. Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  12. A4_Raf odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Nie oglądam, ale z tego co czytałem to wynik nie odzwierciedla meczu. Bądź co bądź czekam do wtorku... Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  13. A4_Raf odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Widać, że już osiagnales ich poziom tak trzymaj! W końcu Barka ma 12 zawodnika, a NIKT nie powinem go mieć to jest chore. A jak wspominasz sezonowcow , którzy płaczą, że w szkole będą się nabijac że Real przegrał, to koks. Chłopie na idź dalej na realmadrid czy barcelone czytać dzieci W rewanżu będzie ciężko twierdza zostanie postawiona i po temacie. Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  14. A4_Raf odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    A ja nie. Takiej padaki dawno nie widziałem, ile Real miał setek? 3? Więcej? Strzałów z 15? Ale z takim zezem to nie tutaj.... Słabo i tyle. Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka I BTW gdyby byli dobrze ustawieni to by z 5 im wklepali Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  15. A4_Raf odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Jak tak dalej pójdzie to oglądanie lm będzie sprowadzalo się, zależy kto dzisiaj będzie arbitrem. To co się dzieje to jakaś kpina. Ewidentny faul na Benzynie i nici. Druga bramka to geniusz obrony Realu. Benzema dwóch setek ogólnie nie trafił. A Ronaldo był na słusznym spalonym gdy strzelił bramkę. Ogólnie dno ta LM. Nawet u buka kurs na to że będzie karny z d*py jest 1.01 zł. Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  16. A4_Raf odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Pewnie racja, tymczasem katalońce grali czysto? Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  17. A4_Raf odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    A Torres co zrobił że dostał czerwo? Dotknął Messiego? Czy może odezwał się do Alwesza? Wzoruje się na Ramosie? Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  18. A4_Raf odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Jak sądzicie ile Atletico dzisiaj wygra? Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  19. Właśnie gram w oddworld new n tssty... Ależ remaster polecam. Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  20. A4_Raf odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Nie no spoko, śmieje się ;-) Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  21. A4_Raf odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja bym sprzedał bilet gdybym miał oglądać atleti z Barka hyhyhy Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  22. A4_Raf odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    To i tak dużo :-) Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  23. A4_Raf odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Raczej nie ma dobrych arbitrów. Dobrze,że chociaż kluby są dobre ;-) Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  24. A4_Raf odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Ale się wciąż dziwię, że nie dali dobrego arbitra, faul ramosa z 23 minuty i czerwona, czerwona za strzał Suarez w pepe oraz bramka bale Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  25. A4_Raf odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Tak się zastanawiam czy Navas obecnie nie jest Najlepszy na świecie. Ta obrona strzału Messiego mistrzostwo Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.