Treść opublikowana przez A4_Raf
-
Piłka nożna
Nieźle Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Piłka nożna
To, że akurat zagrali słabo nie można mylić z nalezeniem. Był powinien być karny, a nie takie wypaczanie zawodów. Kpina. Styl nie ma nic do tego, fakt fajnie jak można oglądać spektakl, a nie nudę 90 minut lub dłużej. Ja nie lubię Barcelony i dobrze o tym wiecie, ale takie rzeczy w piłce nie powinny mieć miejsca. Pozostaje oczywiście fakt czy by strzelił i i obronił...Ale to inna sprawa. Czekam na powtórki w LM w dobie tak zaawansowanej cyfryzacji, takie rzeczy nie powinny mieć miejsca. Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Piłka nożna
A ja Real City xd Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Piłka nożna
W tych półfinałach będzie ciężko, już nie ma znaczenia na kogo się trafi.. Chociaż najsłabsze wydaje się City. Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Piłka nożna
No to ładnie :-) chyba to przez te derby co nie? Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Piłka nożna
Ogi... Przecież pisałem o wczorajszym meczu. Póki co to jeden z lepszych meczów Realu. To co było w Wolfsburgu to tragedia i nie ma w sumie czego komentować. Natomiast wczoraj Zizou dobrze zareagował, poradził Isco i Jamesa i Danilo dobre decyzje, a do tego wczoraj grali wszyscy na poziomie. Dla mnie bardziej prawdopodobne wydawało się być walenie w mur, ale widać Wolfsburg chciał grać w piłkę. A na Santiago ostatnio to nie jest dobry pomysł ;-) Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Piłka nożna
Rano do pracy. Ciekawe jak to będzie jutro ;-) Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Piłka nożna
Ronaldo zamkną Wolfsburg. Co za trener, idealny autobus Mourinho i byłoby po temacie, ach dobrze,że on nie jest ich trenerem. Tymczasem Zizou i jego Real w półfinale. Niespodzianka jak dla mnie. Ładnie to rozegrał. Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Piłka nożna
Jest 2-0 ale trzeba dobic... Jestem zdziwiony, że nie postawili autobusu... Ale WB nie odstawia nogi. Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Piłka nożna
Ładnie Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Piłka nożna
Gdzie ci fani Barcy? No ja jestem, nie ma co oszukiwać liczyłem na taki wynik i mnie nie zawiedli, ale mistrza i tak będzie ciężko... Ale może akurat wypuszcza... Kto wie. Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Piłka nożna
Nie oglądam, ale z tego co czytałem to wynik nie odzwierciedla meczu. Bądź co bądź czekam do wtorku... Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Piłka nożna
Widać, że już osiagnales ich poziom tak trzymaj! W końcu Barka ma 12 zawodnika, a NIKT nie powinem go mieć to jest chore. A jak wspominasz sezonowcow , którzy płaczą, że w szkole będą się nabijac że Real przegrał, to koks. Chłopie na idź dalej na realmadrid czy barcelone czytać dzieci W rewanżu będzie ciężko twierdza zostanie postawiona i po temacie. Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Piłka nożna
A ja nie. Takiej padaki dawno nie widziałem, ile Real miał setek? 3? Więcej? Strzałów z 15? Ale z takim zezem to nie tutaj.... Słabo i tyle. Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka I BTW gdyby byli dobrze ustawieni to by z 5 im wklepali Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Piłka nożna
Jak tak dalej pójdzie to oglądanie lm będzie sprowadzalo się, zależy kto dzisiaj będzie arbitrem. To co się dzieje to jakaś kpina. Ewidentny faul na Benzynie i nici. Druga bramka to geniusz obrony Realu. Benzema dwóch setek ogólnie nie trafił. A Ronaldo był na słusznym spalonym gdy strzelił bramkę. Ogólnie dno ta LM. Nawet u buka kurs na to że będzie karny z d*py jest 1.01 zł. Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Piłka nożna
Pewnie racja, tymczasem katalońce grali czysto? Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Piłka nożna
A Torres co zrobił że dostał czerwo? Dotknął Messiego? Czy może odezwał się do Alwesza? Wzoruje się na Ramosie? Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Piłka nożna
Jak sądzicie ile Atletico dzisiaj wygra? Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Właśnie gram w oddworld new n tssty... Ależ remaster polecam. Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Piłka nożna
Nie no spoko, śmieje się ;-) Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Piłka nożna
Ja bym sprzedał bilet gdybym miał oglądać atleti z Barka hyhyhy Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Piłka nożna
To i tak dużo :-) Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Piłka nożna
Raczej nie ma dobrych arbitrów. Dobrze,że chociaż kluby są dobre ;-) Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Piłka nożna
Ale się wciąż dziwię, że nie dali dobrego arbitra, faul ramosa z 23 minuty i czerwona, czerwona za strzał Suarez w pepe oraz bramka bale Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Piłka nożna
Tak się zastanawiam czy Navas obecnie nie jest Najlepszy na świecie. Ta obrona strzału Messiego mistrzostwo Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka