Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4_Raf

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez A4_Raf

  1. A4_Raf odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    Ma znaczenie jak włożę zarnik? Czy będzie kabel od prawej czy od lewej? Soczewka od b8 Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  2. A4_Raf odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Walia. Za to Czesi jak dostaną jeszcze jedną czerwoną to może holendrzy zaczną grać jak równy z równym. Najlepiej jednak jakby Czesi grali w 8, ale to raczej niemożliwe. Sarcastic. Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  3. A4_Raf odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Wygrają ;-) Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  4. A4_Raf odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Gdyby Kuba trafił, ale o cud ciężko, to byłoby 2-0 i już Szkocja miałaby depresję, a tak przewaga nasza malala z minuty na minutę. Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  5. A4_Raf odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Chyba nie masz do końca racji :-P Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  6. A4_Raf odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Oczywiście. Ale jakby trafiali nasi w bramkę to byłoby teraz ciekawiej. Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  7. Tak miałem pierwszego dnia po założeniu już. Prędzej miałem gowniane kumho oraz Continental 3ale już były zjechane i jakiś dziwnych efektów nie było... Za miesiąc zimowe będę kładł, ale na innej feldze, więc ciężko będzie porównać. Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  8. A dlatego, że przy szybkiej jeździe mam drgania kierownicy, jakby zabkowanie, ale tylko powyżej 150. Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  9. Ja kupiłem pod koniec tamtego roku nowki RT zan1600 i jeszcze dostałem bon od allegro więc za 1,5 tys. Ale teraz brałbym coś innego :-) Aczkolwiek opona dobra ekonomicznie przy 98 Km/H spalanie 5.6 na trasie 100 km. Na autostradzie Przy 140 km 5.7 a za to przy 160 km/H 7.0 ale to też uzależnione od wiatru, więc to 5,7 to raczej wynik rekordowo szczęśliwy. Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  10. A4_Raf odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Oczywiście, że oglądałem Real, ale raczej mecz do zapomnienia. Zrobili co mieli zrobić. Ronaldo bije Raula, więc ciekawie. Teraz czekam na derby Madrytu, wydaje się, że Atletico przeżywa ciężkie chwile i przegranie w takim momencie byłoby wstydem. Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  11. Wiecie kto może zrobić lampę bixy z soczewkami od b8 w Warszawie ? Prawdopodobnie mam złe zamontowana soczewkę i dlatego świecą za wysoko, a nie mam pojęcia jak to wyrównać. Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  12. A4_Raf odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    A trzecia bramka to rewelka Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  13. A4_Raf odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    Jakiś czas temu moje bixy zostały przerobione na te z soczewkami od b8. Było w miarę ok, ale świeciły trochę za wysoko. Teraz gdy wymieniłem zarniki na nowe, to świecą za wysoko no i mam mrugnięcia kierowców. Regulacja ręczna całkiem na dół. Wiecie co to może być? Jak to naprawić?lub kto w Warszawie mógłby? Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  14. A4_Raf odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    A mi tam nie przeszkadza xd bardziej "trzymam go za słowo " :-D Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  15. A4_Raf odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Rewelacja, ta ostatnia bramka no cudo :-D A Maradona tak nie potrafi :-P Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  16. A4_Raf odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Macie linka do bramek ? Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  17. A4_Raf odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Przesadzasz. Ale na eleven nie mają problemu z logopeda, zwyczajnie go nie potrzebują Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  18. A4_Raf odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Nie są fanami FCB i Messiego? Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  19. A4_Raf odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    A i Isco był na spalonym, lekkim ale zawsze. No, ale są 3 pkt, mecz do zapomnienia jak wiele w każdym sezonie każdej drużyny. Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  20. Musisz mieć bardzo stary, skoro H z 2007 r czyta Z2 bez problemu. Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  21. A4_Raf odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Sędzia w meczu realu nie uznał bramki dla granady, ale potem się odwdzieczyl i nie gwizdnal na Isco, który był definitywnie faulowany w polu karnym Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  22. A4_Raf odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Brzmi jak Real kilka lat temu. Ale tam były naprawdę nazwiska i zero tytułów. Potem wielkie gwiazdy inne pokroju Ronaldo, Kros, Modric, Isco , James, no i Bale może nie wszystko faktycznie wygląda różowo, ale jest LM, i fajna gra piłkarzy. Wracając do Manchesteru, nie jest fanem :-P ale van G. Tam nie pasuje próbuje coś zrobić w tej drużynie, ale jak dla mnie potrzeba tam czegoś.... Kogoś innego :-) i też kogoś kto zauważy gdzie.są faktycznie braki. Świetny Falcao no talent nad talenty i niestety niewykorzystany potencjał potem Di Maria... Może w tym sezonie coś się obudzi? W Anglii lubię Jose, ale on niestety prowadzi Chelsea. Możecie się nie zgodzić, ale jak za rok nie przyjdzie do Realu, a pewnie nie to.go wam życzę On jest gwarancja jakości. Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  23. A4_Raf odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Real dostał gratis karnego za to ze Srna odbił piłkę plecami. Porażka w skrócie. Real i tak by wygrał, ale arbiter nie powinien pajacować, a już w ogóle nie ci za bramką. mecz raczej średni, ważne że sporo bramek. A United grubo. Oglądałem jedynie końcówkę. A złamana noga to tragedia czas dojścia do formy...:-( Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  24. A4_Raf odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Tak jest i odkodowali mi w UPC canal plus sport i sport 2dlatego bez wahania wybieram Real Szachtar :-D Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  25. No w tym roku zdecydowanie warto kupić inne gry niż piłkę xd Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.