Treść opublikowana przez A4_Raf
-
Piłka nożna
Jestem, ale co tu pisać <3 Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Polecane opony letnie
Dunlop RT w tym temacie były tak ze 189 razy walkowane. Przy moim 1.9 Tdi 165 KM miałem najniżej chyba 5.8, a jak miałem Conti 3 to spalanie 4.9 ale wtedy jeszcze zacne 135 KM i trochę inaczej jeździłem ;-) A obecnie na moich alpinach IV to chyba najlepiej miałem 6.0 ale nie pamiętam dokładnie. Jeżdżę autostradą teraz bardzo często i spalanie się waha od 6.2 do 7.3, zależy od warunków pogodowych i jak szybko się jedzie Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Polecane opony letnie
Miałem conti3 z rozmiarem 18 40 235 i to była miazga nawet, gdy były już zużyte to jeździło się pewnie. Teraz mam.te dunlop RT 17 i jest całkiem spoko. Ale Conti był ciekawszy. Przy czym dzięki pomocy sympatycznych kolegów dałem do wyważenia, gdyż drgala kierownica, za tydzień będę miał odpowiedź czy problem został wyeliminowany. Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Polecane opony letnie
Fido, ok ja mam 17 45 225, do tego dystanse i jeżdżę głównie autostradą i jest świetnie. Jeżeli ktoś jeździ po koleinach to może i ma problem. Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Piłka nożna
Ale losowanie, ale nie pogardzilbym Real Benfica Atletico City. Xd Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Piłka nożna
Oby Barka Bayern w ćwierćfinale Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Piłka nożna
5 pkt przewagi. Ładnie oby im się udało. Zasługują na ten tytuł. Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Piłka nożna
Wczorajszy mecz Realu i wyrwane zwycięstwo w końcówce. Słaby mecz. Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Piłka nożna
Uczy się od najlepszego, Suarez pewnie jest dumny ;-) Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Piłka nożna
Trochę do poprawy jest, ale ogólnie jest bardzo dobrze Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Piłka nożna
Ładna ta druga połowa Realu. Teraz czekamy na LM ;-) Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
R8 Plus 5.2 V10 FSI 610PS AraBlau
A ok ;-) Pozdrawiam Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
R8 Plus 5.2 V10 FSI 610PS AraBlau
Od razu mnie tu zjecie. Tona hejtu. Ja pisałem o AMG GT, a klubowicz, że S klasa to kanapowoz. Nie czepiam się R8. Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
R8 Plus 5.2 V10 FSI 610PS AraBlau
Człowieku jak nie wiesz co to AMG GT to się nie wypowiadaj Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
R8 Plus 5.2 V10 FSI 610PS AraBlau
Kanapowozu? Lol. AMG GT to świetna machina i o wiele ciekawsza jazda, ale to akurat na torze ;-) Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Piłka nożna
Ogólnie biorąc pod uwagę to,że Chelsea jak zwykle sypnie hajsem, city ma podobno 150 mln na start, United pewnie tyle samo i do tego Arsenal ma mieć 300 mln? To może okazać się zabójcze, jak piłkarze pójdą na kasę to najlepsi będą grali tylko w Anglii i to z najlepszymi trenerami. Nadzieja mniejszych klubów umrze, oni wykupja wszystkich. do tego psg, szejki kontra bogaci sponsorzy w Anglii, a do tego po drugiej stronie Real, fcb i Bayern... Reszta nie będzie miała szans. Pytanie brzmi jak długo pozostałe kluby sobie poradzą, jak długo będzie trzeba czekać na to,że ostanie kluby socios będą musiały zostać sprzedane, aby dorównać Anglii. To jest przegięcie. Oby jednak Real jak sobie poradził że sponsoringiem od reklam i telewizji, chociaż raczej im to nie grozi. Obawiam się o takie maleństwa jak Atletico czy Valencia... Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
No racja ;-) Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
Też myślałem nad rzeźbieniem, ale na szczęście kupiłem s-line z pdc. Dla mnie rewelacja ;-) Tylko te czujniki, ich jakość mimo.,że ori nie szczególnie jest najwyższa, w B8 pewnie już jest lepiej tzn. Są mniej awaryjne, no chyba że mam pecha... Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Piłka nożna
Oby ;-) Leicester wymiata w tym sezonie Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Piłka nożna
Sami najlepsi w tej lidze, ciekawe jak sobie poradzę z Hiszpańską potęgą, kto wie... Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
[B6 AGB] Bienkowoz 2.7 BiT
Elegancko :-D Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Piłka nożna
Oglądajc mecz Realu, aż się łezka w oku kręci. To nie to samo co manita z Rayo Benka. Tu widać te radość z gry, te wielkość zawodników. Co za mecz. Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
R8 Plus 5.2 V10 FSI 610PS AraBlau
R8 Z rs7? no niezłe porównanie... Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
R8 Plus 5.2 V10 FSI 610PS AraBlau
Jak Będziesz na spocie to pewnie pół Polski zejdzie zd Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
R8 Plus 5.2 V10 FSI 610PS AraBlau
Zdecydowanie xd Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka