Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AGB] Bienkowoz 2.7 BiT

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Auto wszystkim znane :naughty: :naughty: :naughty:

Co do wyposazenie:

Audi A4 B6 /// 07.2004 ///

1. 2.7 BiT V6

2. Quattro

3. Skrzynia manualna (6)

4. 6 x airbag

5. Bixenon ( samopoziomujące + spryskiwacze )

6. Nawigacja satelitarna RNS-E MMI

7. Zmieniarka (6 płyt)

8. Oryginalny interface Bluetooth

9. Kierownica wielofunkcyjna-Audi tt

10. Siedzenia - boki skórzane , środek alcantara (elektryczna regulacja wsparcia odcinka lędźwiowego)

11. Wykończenia wnętrza "rybia łuska"

12. Kontrola trakcji ABS+ESP

13. Nagłośnienie Audi (8 głośników + woofer)

14. Czujnik zmierzchu

15. Podłokietnik (przód i tył)

16. Parktronik (tył)

17. Pakiet zima (podgrzewane fotele, lusterka boczne, spryskiwacze)

18. Funkcja odprowadzenia do domu (coming/leaving home)

19. Lusterko foto chromatyczne

20. Lusterka podgrzewane

21. Pełny kolorowy FIS z S4 B7

22. 4 szyby elektryczne(otwierane i zamykane z pilota)

23. Klimatronik 2-strefowy

26. Sportowe zawieszenie gwintowane H&R

27. Hamulce przód 345mm Porsche

tył-300mm S4 na zacisku RS4

28. Dodatkowe zegary temp. oleju i doładowania

29. Chłodnica oleju

30. Duży FMIC

bieniek.jpg

p7310136forum.jpg

p7310152forum.th.jpg

p7310151forum.th.jpg

p7310136forum.th.jpg

p7310143forum.th.jpg

p7310144forum.th.jpg

20100704055.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

dsc0432xn.jpg

forum2v.th.jpg

forum1f.th.jpg

zzzom.th.jpg

Opublikowano

Co Ty tam za carbon masz?

Opublikowano
  • Autor

Rybia luska znaczy sie.Skopiowalem opis :naughty: :naughty:

Opublikowano

Fajna, fajna i ładnie się zbiera :> Ale koło musisz dać większe... A jeśli chcesz zostać przy 17" to inny wzór koniecznie :>

Opublikowano

życzę bezawaryjnego użytkowania i frajdy z jazdy paździerzem :good: :good: :good:

Opublikowano

paździoch Trzenia :decayed:

Opublikowano

Sprzedaj fele i bierz RS6 18" ode mnie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Repliki masz :naughty: :naughty:

Opublikowano

fajne :good:

:decayed:

Opublikowano
  • Autor
:polew: :polew:
Opublikowano

Repliki masz :naughty: :naughty:

Ale sa ladne :kox:

Opublikowano

chińskie podróbki też są ładne..jak kupujesz..po godzinie używania zmieniasz zdanie :polew: i do kosza :evil:

Opublikowano

Te akurat nie sa chinskie :tongue4:

Opublikowano

furka ładna nawet widzialem na zywo :kox:

a środek :slina:

Opublikowano
Repliki masz naughty naughty

chciałem to samo napisac

Opublikowano

piekna furka :good:

Opublikowano

limuzyna :thumbdown:

:decayed:

Opublikowano

Bieniek masz czujnik deszczu zamontowany :mysli: daj jakas fotke

a mozesz sprawdzic modul elektryki jaki masz :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Bieniek masz czujnik deszczu zamontowany :mysli: daj jakas fotke

a mozesz sprawdzic modul elektryki jaki masz :gwizdanie:

Z tym wlasnie jest problem,bo albo go nie ma,albo nie dziala :decayed: :decayed: :decayed:

Pokaz lusterko z czujnikiem deszczu to Ci powiem czy jest.

Opublikowano

Znam skads ta padline :decayed:

Bardzo fajne i fajnie wyposazone autko :good:

(Trzeniu teraz jezdzi gorszym) :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.