Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AGB] Bienkowoz 2.7 BiT

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

spytaj Trzenia co i jak :wink4:

ja nie wiem , nie udało mi się z tego skorzystać chociaż w kodach było/jest :wink4:

Opublikowano

Z tym wlasnie jest problem,bo albo go nie ma,albo nie dziala :decayed: :decayed: :decayed:

Pokaz lusterko z czujnikiem deszczu to Ci powiem czy jest.

lusterko masz z czujnikiem,czyli jest,ale nie działa.

Opublikowano

może była wymieniana szyba dlatego nie działa ?? :cool1:

Opublikowano

Tomek cyknij fotkę to sprawdzimy :)

Opublikowano
  • Autor

Slabe foto, bo tel:

08082010071.jpg

Opublikowano

Nic nie widac na tym foto :tongue4:

Opublikowano

Nic nie widac na tym foto :tongue4:

to chyba jest ten czujnik

dsdvf.jpg

Opublikowano

yy no raczej nie ma tu czujnika deszczu..

czujnik deszczu to tak troche wyglada jak bateria sloneczna i ma na sobie specjalny "żel" ktory zapewnia idealne przyleganie do szyby , zeby mogl kumac co sie dzieje na jej powierzchni.

to co Tomeks zakreslil to najwyzej czujnik zmierzchu...

jakby co to strzele fotke czujnika u mmnie.

ale nie pękaj, widocznie jak skladali te auto z 3ech to ten z ktorego byl przod akuat tego nie miał. a ten z tylu mial , dlatego we wlepce były kody :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Widzialem u Tomeksa,ze jest innaczej :gwizdanie:

Opublikowano

to co Tomeks zakreslil to najwyzej czujnik zmierzchu...

czujnik zmierzchu to masz w lusterku, a nie w tym miejscu - rzuc okiem, po prawej stronie.

Opublikowano

Troche te 17stki dają po oczach :tongue4::disgust:

Ciemne szybki i jakieś ładne stalówki :wink4: 18-19" i auto będzie total :kox:

Opublikowano

gratuluję autka i bezawaryjności życzę!

Opublikowano

Slabe foto, bo tel:

08082010071.jpg

To jest lusterko bez czujnika deszczu... Poza tym jak ma być w kodach skoro w B6 seryjnie czujnika deszczu nie było?

Opublikowano

Slabe foto, bo tel:

08082010071.jpg

To jest lusterko bez czujnika deszczu... Poza tym jak ma być w kodach skoro w B6 seryjnie czujnika deszczu nie było?

:decayed:

no co ty,w kodach było/jest :polew:

Opublikowano

To czego jeszcze w tym aucie nie ma [a jest na liscie] to soft MTM :decayed:

Opublikowano

i tak ładne/ciekawe autko

co tam hamuje?

Opublikowano

Slabe foto, bo tel:

08082010071.jpg

To jest lusterko bez czujnika deszczu... Poza tym jak ma być w kodach skoro w B6 seryjnie czujnika deszczu nie było?

:decayed:

no co ty,w kodach było/jest :polew:

Dawajcie wlepkę albo listę kodów... Wnioskujecie po PU7? Tłumaczenie z AKP?

Opublikowano

Dawajcie wlepkę albo listę kodó...

Bieniek musi wkleić,ale Trzeniek pisał,ze było/jest

ja nie wiem , nie udało mi się z tego skorzystać chociaż w kodach było/jest :wink4:

Opublikowano

Jak Trzeniu tłumaczył swoje kody wyposażenia na AKP to na pewno mu wyjdzie, że ma czujnik deszczu:decayed: PU7 to czujnik światła i automatyczne przyciemnianie ale bez czujnika deszczu.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.