Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AGB] Bienkowoz 2.7 BiT

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Treaz wydalem prawie 4K i roznicy nie widac.To co mam sprzedac? :kwasny: :kwasny:

Opublikowano

wkładaj 3.0tdi

Opublikowano
  • Autor

Przeslo przez mysl,ale pomysl zbyt kosztowny...

Opublikowano

Treaz wydalem prawie 4K i roznicy nie widac.To co mam sprzedac? :kwasny: :kwasny:

4k - na co tyle poszlo?

spokojnie, problem sie znajdzie :wink4:

tak btw - czemu uwazasz, ze nie ma mocy? stracil ja jakis czas temu, czy od poczatku jest zamulony?

zrob koniecznie komplet logow.

Tomeks Cie objezdza?

Opublikowano

Tomeks[/b] Cie objezdza?

a palcem w d*pie :gwizdanie:

im szybciej,tym różnica jest większa[br]Dopisany: 18 Styczeń 2011, 23:28_________________________________________________

wkładaj 3.0tdi

proponowałem mu mój silnik z całym osprzętem za 5tysi,ale wolał naprawiać :cool1:

...a ja bym se jebną 3.0 :decayed:

Opublikowano

proponowałem mu mój silnik z całym osprzętem za 5tysi,ale wolał naprawiać :cool1:

...ooo k**wa ale byś sobie Bieniek polepszył ... :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

Walek,popychacze,rozrzad,jakie uszczelki duperele,olej,filtry i cos kolo 3500 wyszlo.

Od poczatku jest zamulony.

W pierwszy dzien po kupnie juz monitowalem u Tomeksa,ze cos mul jest.

Pierwsze 2,3 biegi to tragedia.Pozniej troche lepiej jest.Poprostu czuc jest,ze autu cos dolega.

Jakie macie propozycje.Od czego zaczac poszukiwanie.Wiem,wiem.Logi.Wrzucalem je juz kiedys.Watpie,zeby cos sie zmienilo.[br]Dopisany: 18 Styczeń 2011, 23:36_________________________________________________Najlesze jest to,ze nr silnika odczytany z bloku rozni sie z tym co jest na tabliczne znamionowej w komorze silnika.... :disgust:

Opublikowano

W pierwszy dzien po kupnie juz monitowalem u Tomeksa,ze cos mul jest.

kąt wtrysku był zjebany,ustawiłeś i auto trochę ożyło.

faktycznie,w Pile to auto zapitalało,a teraz jakoś nie chce :mysli:,ale aż takiej tragedii niema,nie przesadzaj :cool1:

Opublikowano

to moze tylko swiadczyc o tym, ze zamiast naprawic, to podmienili silnik, ale who knows.

moze jeszcze w D byl zmieniany.

tu bym nie dramatyzowal...

hydraulike cala wymieniles?

ja mimo wszystko bym zrobil logi raz jeszcze dla porownania.

rozrzad dobrze ustawiliscie?

przeplywke raczej odpusc - bo ona wygladala OK w ostatnich logach.

do turbo zajrzales? pewnie nie :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Jak mamy to turbo sprawdzic?Trzeba rozbierac?Czy co?

Nie wymienialem calej hydrauliki.Wymienilem walek,jeden popychacz i kompensator czy jak to sie tam nazywa.

NIe ma juz tego dolka.Zreszta on byl prawie niewyczuwalny.No i kata tez juz nie ma.

Opublikowano

Aż ręce opadają, jakie można mieć przygody przez kogoś.. :no: :no:

Ale wszystko chyba do ogarnięcia, będzie jeszcze hulać :good:

Opublikowano
  • Autor

Piotrus nalega caly czas na pomiar kompresji.

Zyczliwa rada czy moze cos wie....

Sprawdzimy.

Opublikowano

tak czytam czytam i nie wierze...auto kupione od kogos z forum i takie numery :shocked:

Opublikowano

Piotrus nalega caly czas na pomiar kompresji.

zwykle od tego sie zaczyna przy takiej usterce

Opublikowano

po 1 to oddaj samochód to kogoś kto Ci porządnie sprawdzi przed wymianą części..najlepiej do jakiegoś chiptunera..

Opublikowano

Piotrus nalega caly czas na pomiar kompresji.

Zyczliwa rada czy moze cos wie....

Sprawdzimy.

ma racje, sprawdz koniecznie.

jesli nie masz juz dolka w mocy, to spoko - zostaw turbine, ale logi i tak bym zrobil zeby zobaczyc czy nie przeladowuje.

po 1 to oddaj samochód to kogoś kto Ci porządnie sprawdzi przed wymianą części..najlepiej do jakiegoś chiptunera..

no prosze Cie... do chiptunera? :decayed:

Opublikowano

a do kogo..na początek sprawdzi stan silnika logami, zobaczy błędy, shamuje auto, itd itp. a każdy dobry master ma swoich mechaników i wszystko się zrobi na miejscu :cool1:

ps. jeśli dla Ciebie chiptuner to Pan który wgrywa gotowe pogramy lub wstawia boxy i nie zajmuje się mechaniką to Twoja sprawa

dla mnie chiptunerów powtarzam dobrych jest tylko kilku w polsce :gwizdanie:

Opublikowano

Adaś prosze Cie... nie pisz do mnie jak do jakiegos glaba.

po logach nie bylo nic widac poza kiepskimi korekcjami na 1/2 cylindrach i przeladowaniu turbiny (podobno juz nie ma tego problemu)

co Ci da hamowanie? auto nie jedzie i to czuc ponoc bez hamowni

zobaczy bledy :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Adaś prosze Cie... nie pisz do mnie jak do jakiegos glaba.

no właśnie muszę pisać :)

jak oddałby to jakiegoś dobrego speca to by działało :) a ma niedaleko jednego dobrego co fury by nie puścił dotąd aż by "nie stała na nogach":gwizdanie: :evil:

jak wiadomo teraz kryzys więc mechanicy wymieniają wszystko żeby tylko zarobić :gwizdanie:

Opublikowano

to mial nie wymieniac ulamanego popychacza i wyzlobionego walka rozrzadu ?

starego rozrzadu tez mial nie wymeiniac?

wez przeczytaj ten temat dokladnie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.