Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AGB] Bienkowoz 2.7 BiT

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jaki nr ma turbo w bdh??I ak moje jest na wykonczeniu bo wyje jak glupie.Moge kupic w dobrej cenie od bdg z multi.

wez zrob te logi na serii zanim zaczniesz wymieniac kolejne czesci...

to, ze wyje to jeszcze nie znaczy, ze zalicza zgon.

3 tys za turbo? jesli jest nowe to spoko... za regenerowane/uzywane to cena kosmos.

http://www.turbo-charger.pl - dzwon tutaj.

Ew. zrob regeneracje w REAM POLAND.

mówię o całym silniku,bez pompy :decayed:

Wymieniałem dzisiaj olej u siebie i sprawdziłem numer na budzie inny jak na silniku,tylko kod się zgadza,a na 100% nie jest wymieniany :)

Turbo wyło szczeniowi 2 lata temu w Bukowinie,tak samo jak teraz..

Opublikowano

Nie nie.Nic nie bede wymienial bez porzadnej diagnozy.

:good:

Opublikowano

Jaki nr ma turbo w bdh??I ak moje jest na wykonczeniu bo wyje jak glupie.Moge kupic w dobrej cenie od bdg z multi.

to jednak turbo a nie wspomaganie???

już kiedys mówiłem Ci, że to suszarka :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Nie nie.Nic nie bede wymienial bez porzadnej diagnozy.

:good:

Zainterowalem sie tym,bo mozna dosc tanio kupic calkiem ladnie wygladajace turbo.

Przy wyciu mojego to kuszaca propozycja.

Sprawdzic tylko je dokladnie.

Opublikowano

Nie nie.Nic nie bede wymienial bez porzadnej diagnozy.

to co dopiero zrobiłeś,to była mechanika i bez tego nie można było iść dalej tak,że nie wydałeś kasy na daremnie ,może to jakieś pocieszenie...

Opublikowano

Nie nie.Nic nie bede wymienial bez porzadnej diagnozy.

to co dopiero zrobiłeś,to była mechanika i bez tego nie można było iść dalej tak,że nie wydałeś kasy na daremnie ,może to jakieś pocieszenie...

true, poza tym takiego silnika i tak by nie sprzedal... bo jak? :gwizdanie:

a tak jak mu sie zachce swapa to sprzeda sprawny silnik za 5-6k kiedys.

Opublikowano
  • Autor

Podmienilismy przeplywke i nic nie dalo. :kwasny:

W tyg postaram sie wrzucic serie.Troche z czasem teraz kiepsko.

Zauwazylismy jedna rzecz.Z lewej rury w ogole spaliny nie leca....Moze w tym szukac problemu?Kata juz nie ma...

Opublikowano

Jak to spaliny nie leca z jednej rury ?!

Tzn., ze jedna jest zimna, nic sie z niej nie wydobywa tak jakby byla zaslepiona?

Opublikowano
  • Autor

Jak to spaliny nie leca z jednej rury ?!

Tzn., ze jedna jest zimna, nic sie z niej nie wydobywa tak jakby byla zaslepiona?

Zauwazylem to na postoju,ale nie dotykalenm rury.Pozniej Tomeks jechal za mna i mowil,ze leci tylko z prawej.

Opublikowano

ja jebie... wez to sprawdz lepiej :wink4:

Opublikowano

dokładnie,w prawej rury chmura(było zimno,silnik nierozgrzany),a z lewej kompletnie nic.

może jakiś życzliwy zajebał tłumik jakąś pianką montażową i teraz spaliny nie mają jak sp***dolić :mysli:,c**jowe odpalanie i przymulenie -typowy objaw :gwizdanie:

może nawet zajebał obydwa,ale prawy jakoś to przepchał i jakaś mała szpara jest :cool1:

Opublikowano

no ale kurfa... jak mozna zatkac wydech? w glowie sie nie miesci :blink:

Opublikowano

no ale kurfa... jak mozna zatkac wydech? w glowie sie nie miesci :blink:

A u Ciebie rowno szly spaliny? Bo wczoraj jechalem za takim 2.5TDIQ i tylko z prawego lecial spory dymek. Z lewego wydechu minimalnie. :hi: Ale sprawdzic droznosc wypada :good:

Opublikowano

Równo... teraz na wydechu dieslowskim tez rowno daja kominy.

Opublikowano

Równo... teraz na wydechu dieslowskim tez rowno daja kominy.

No to Bieniu do roboty. Jest trop :kox:

Opublikowano
  • Autor

Przylozylem reke i prawy tlumik cieply,ale lewy ledwo letni.

Na zapalonym silniku czuc cieple spaliny na rece,po przylozeniu do lewego nic a nic.

No jest trop.Mam nadzieje,ze w koncu sie uda przywrocic auto :)

Opublikowano

moze wklad w tym tlumiku sie rozlecial ?

Opublikowano
  • Autor

Tlumiki trzeba ciac czy sa jakos rozbieralne?

Opublikowano

a może po prostu odkręć i czymś je przedmuchaj?

Opublikowano

może to piach z plaży z letniego jeszcze siedzi w wydechu :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.