Treść opublikowana przez alvaro
-
Odnowienie felg - fronty cnc szukam sprawdzonego warsztatu
Dzieki
-
Odnowienie felg - fronty cnc szukam sprawdzonego warsztatu
Tak jak w tytule szukam sprawdzonego warsztatu do odnowienia 2 kompletów felg 18” i 19” ori VW czyli czarne wnęki w połysku i fronty CNC. Polecicie coś? Im bliżej pomorskiego tym lepiej ale mogę i wysłać gdzieś dalej.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Panowie gdzie w 3m zrobię felgi z frontami cnc? Mam 2 komplety do odnowienia.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
A jakie auto może robić rolnik?? Fałweja w gnoju Polo 2g 1,6tdi dq200 i golfa 7 2,0tdi dq250
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Czyli de facto kompletne przednie zawieszenie L+P i półosie pewnie też. Ebał to pies za dużo „zabawy” pieniędzmi… ?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Co do chiptuningu nie mam jakiegoś parcia z czasem bo o ile Żony auto może w każdej chwili to to drugie dopiero składam także realnie jakieś 2 3 tyg na bank mi zejdzie.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Dev kupiłem Żonie Polówkę 2G 1,6tdi i zanabyłem do niej komplet przednich hebli z GTI ale ja mam zwrotnice zespolona z jarzmem a gti ma „normalne” zwrotnice. Temat nie do przeskoczenia? (bez wymiany zwrotnic, pewnie półosi i jeszcze piorun wie czego?)
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Powiem Ci że napisałem dzisiaj do obu na Messenger i obaj ku mojemu zdziwieniu odpisali.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Cześć. Po nowym roku planuje robić dwa auta ecu i tcu albo w Tune-up albo w VAG Performance. Ktoś by się pisał?
-
Chiptuning Pomorze - opinie
Cześć. Po nowym roku planuje robić dwa auta ecu i tcu albo w Tune-up albo w VAG Performance. Ktoś by się pisał?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Sorry za zapłon… Podkręcałem bajer bo byłem akurat w parku na przeciwko… ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Co to dziś Cracovia ledwo doczłapała do remisu?
-
B8 TrOOOOp
Cześć Nie szuka ktoś b8ki w kombi? Nagrzałem się bez zastanowienia i kupiłem auto ale przy dwójce małych dzieci jeżdżących w fotelikach A4 jest za mała... Zaraz fotele będą okopane więc szkoda auta i puki co zostaję przy C5... B8 wyposażona ponad przeciętnie cena adekwatna do stanu.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Przemas pre widziany na chwaszczyńskiej zjeżdżał na Shella
-
B8 TrOOOOp
Sprawdzę i dam znać jeśli aktualne... Ktoś chętny na przycisk autoholda?
-
A4 B8 Avant 3.0 TDI Nogaro Blue Black Edition
Piękna jest...
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
Wiadomość do Mirona. Na żywo bardziej wklęsłe niż na foto. ?
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
-
Audi Cabriolet 1998 1.8 20V
A to dziad brytyjski...
-
Audi Cabriolet 1998 1.8 20V
Jakieś foto na wozie?
-
A7 Bronze 3.0 TFSI 2011>>>>2015 RS7 Matrix Beam :)
Jak wyłączysz dzienne w MMI to już nie...
-
A2 2004. Z Zetorka na Traktorka, 1.4 TDI 90KM. Sprzedany.
Oporowe to słychać na wciśniętym a nie na "puszczonym" to bardziej zajeżdża standardem w grupie VAG w silnikach poprzecznych czyli łożyskowaniem wałka głównego... Mam tak i polówce AXR 101KM i miałem w Borze ARL 150KM i Golfie AJM 115KM - jeździć aż padnie i albo zrobić (na nowych częściach nie opłacalne vhyba że kochasz auto bardziej jak żonę) albo sprzedać... Wybierak od czego w ten czas pasuje ? Do wymiany tylko skrzynia i wybierak czy w ten czas też inne sprzęgło, rozrusznik, dystans skrzyni i inne duperele ???
-
A2 2004. Z Zetorka na Traktorka, 1.4 TDI 90KM. Sprzedany.
Co tam za błąd na blacie?
-
Audi A3 8VA Sportback e-tron
Poka środek