Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AGB] Bienkowoz 2.7 BiT

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no wkoncu pokazane nowe wozidlo :kox: podobno jedyna wersja 2.5 tdi warta uwagi :good: wiedzialem juz o tym zakupie w polowie czerwca :gwizdanie: wyposazenie :kox: ale fele to bys wlozyl 18 chociaz widzialem wasze drogi w Gdansku i :sick3:

Opublikowano
  • Autor

PU7 to:PU7 = Light / rain sensor

pewnie stad ten blad :tongue4:

Opublikowano

Taa, szukajka na AKP ma masę błędów... Powinno być PU7: Innenspiegel, automatisch abblended, mit Lichtsensor.

Opublikowano
  • Autor

No i zapomnailem o malutkim modzie:

Zamontowalem diody w lampce podsufitkowej :)

Opublikowano

ładna, ale felga przymała :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Nawet jak bede zmienial rozmiar felgi to max 18" :wink4:

Opublikowano

dobra 17 też jest ładna ale ta wygląda bidnie, przynajmniej na zdjęciach :cool1:

Opublikowano

Slabe foto, bo tel:

08082010071.jpg

To jest lusterko bez czujnika deszczu... Poza tym jak ma być w kodach skoro w B6 seryjnie czujnika deszczu nie było?

Wymieniałem ostatnio przednią szybę i najpierw porównywałem ceny,to każdy się pytał czy mam czujnik deszczu...

po co? :gwizdanie:

Opublikowano

Bo szyba w B6 i B7 jest taka sama, a B7 mialo juz czujni deszczu :)

Opublikowano

.... pytalem bo mam lusterko fotochrom 4F0857511E i moze wyrezamy czujnik deszczu w B6 :cool1:

myslalem ze u Trzenia byl taki mod :naughty: i stad to zamieszanie :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Zamieszanie to bylo,bo zle odczytal kody :naughty: :naughty:

Mieliscie tu wychwalac autko,a nie o czujnikach :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Mieliscie tu wychwalac autko,a nie o czujnikach :decayed

:polew:

Śliczne :jerk: :jerk: :jerk:, a tak na serio to bym tylko felge zmienił :wink4:, reszta mi się podoba :).

Opublikowano

to co Tomeks zakreslil to najwyzej czujnik zmierzchu...

czujnik zmierzchu to masz w lusterku, a nie w tym miejscu - rzuc okiem, po prawej stronie.

po prawej stronie na lusterku to masz czujnik od fotochromatycznego lustra. jest czujnik przedni i tylni i dzieki porownaniu sciemnia lustro w razie potrzeby.

czujnik zmierzchu to osobny czujnik i na pewno nie znajduje sie w tamtym miejscu o ktorym mowisz. a do tego ejst jeszcze czujnik naslonecznienia, to ten guzik wystajcy z deski, ale on tez nie odpowiada za wlaczanie swiatel ;]

ale zeby nie ranić Bieńka to...

auto cud mniód i malina ;] a że spawy puszczaja to sie nie rpzejmuj ... sie poprawi :kox:

Opublikowano

auto cud mniód i malina

przecież jeszcze nie widziałeś :cool1::decayed:

Opublikowano

oj, ale jak sie ostatnio spotkalismy to o niczym innym nie opowiadales tylko o nowym aucie Bieńka...

"Bienka auto ma to a tamto", "tez taki wypas bym chcial" i tak przez 15 minut... to prawie jakbym widzial... :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

oj, ale jak sie ostatnio spotkalismy to o niczym innym nie opowiadales tylko o nowym aucie Bieńka...

"Bienka auto ma to a tamto", "tez taki wypas bym chcial" i tak przez 15 minut... to prawie jakbym widzial... :gwizdanie: :gwizdanie:

Ooo proszę :shocked:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

pojebało was,przecież ja tego gada nienawidzę,po co miałbym gadać o tym jego parchu :sick3:

:decayed:

Opublikowano

pojebało was,przecież ja tego gada nienawidzę,po co miałbym gadać o tym jego parchu :sick3:

a za co tak nienawidzisz ????? :wink4:

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Bo jestem bardziej przystojny :naughty: :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.