- SPOTY RADOMSKIE
-
Kategoria B a motocykl
"dopuszcza się kierowanie motocyklami o pojemności 125cc i mocy maksymalnej 11kW na podstawie prawa jazdy kategorii B. Udogodnienie to dotyczy osób, które posiadają prawo jazdy od przynajmniej trzech lat" sam cały sezon jeździłem drag starem 125, ale że apetyt rośnie, drag już u nowego kierownika a ja czekam na kurs na A
- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
każdy przejazd to była przeprawa kurna teraz porobili/porobią drogi jak jak już bmw nie ma.. ponton po wszystkim równo idzie
-
SPOTY RADOMSKIE
no jak widać a idz Ty z tą moją mieściną, co tu się dzieje z tymi remontami to przechodzi wszelkie wyobrażenia
-
SPOTY RADOMSKIE
siema, dawno mnie nie było tu
-
SPOTY RADOMSKIE
tomaszu, BMW E30 2.0 ORYGINAŁ CABRIO PROMOCJA!! (3498885520) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. tą odtuningować i też może by co z niej było BMW 320 10500.00 PLN. Września - otoMoto.pl i taki tam filmik jednej z perełek
-
SPOTY RADOMSKIE
tomaszu pilnuj allegro dobrze a za pół tej ceny idzie wyrwać ładną e30 ale takie ogłoszenia szybko znikają idzie zima to coś powinno wyskoczyć na allegro
-
SPOTY RADOMSKIE
jak byście mieli ochotę to 3ciego jest dzień otwarty 3erfestu
-
Renowacja felg alu. z szerokim rantem > polerka
lakier radził bym ci zdjąć jakimś preparatem, papierami będziesz musiał sporo się namęczyć żeby się go dobrze pozbyć, a duże papiery zostawia rysy z którymi będziesz się dość długo bawił do finalnej polerki jedz papierem nawet 2000 ja robiłem i 2500, później najlepiej krążek z flanelą na wiertarkę i autosol ( podobno najlepszy) choć wydaje mi się że k2 do chromów dało lepszy efekt foto jak mi to wyszło, tyle że ja jedynie odświeżyłem polerkę
-
SPOTY RADOMSKIE
troche przesadzili z ta kara dozywotke za jeden gest -żydzi wszędzie swój tyłek wsadza , a jak na Radwańskie od katolickich suk wyzywały żydki to ni c**ja nikt pacem z polski nie ruszył zeby w Tel awiwie wiecej pucharu nie rozgrywac albo jakas kare im wlepic ,zeby utemperowąć kiboli
-
SPOTY RADOMSKIE
Chyba nikt nie polerował felg. jak nie jak tak ja polerowałem sam, a magika od polerki mamy w policznej ale co do malowania toż kudłaty maluje i felg się nie piaskuje chyba ze lubisz szpachle
-
SPOTY RADOMSKIE
macie coś na czasie---------- Post dopisany at 20:25 ---------- Poprzedni post napisany at 20:21 ---------- kali, przyjęcie mandatu = przyznaniu się do winy
-
SPOTY RADOMSKIE
kinetyka nie było kiedy zwinąć
wuju
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta