Treść opublikowana przez A4_Raf
-
Pomorskie Koszulki Klubowe
Spokojnie. Jak jest tylko możliwość na zlocie, to niech tak będzie
-
Parowanie lamp Bi Xenon rozwiązanie
To w takim bądź razie wyjmę i powycieram, ręki ogromnej nie mam
-
Parowanie lamp Bi Xenon rozwiązanie
Suszarką, wolę stać nad tym trzy godziny, niż uszkodzić lampę. Żeby był największy przepływ to wyjąć BiXenona?
-
Parowanie lamp Bi Xenon rozwiązanie
W jaki sposób mogę wysuszyć lampę w środku, u mnie jest problem z prawą (od kierowcy)? U mnie ona się nie paruje, ona jest w środku wręcz mokra, teraz przy deszczach. Najgorsze jest to, że uszczelniłem wszędzie silikonem, każdy styk, oprócz miejsca wskazanego w pierwszym poście... Tak, więc chce wysuszyć, a potem zająć się tym nieszczęsnym miejscem.
-
Pomorskie Koszulki Klubowe
Popieram pomysł : )
-
Pomorskie Koszulki Klubowe
Będzie trzeba w jakąś środę się pokazać z pendrive
-
Pomorskie Koszulki Klubowe
W sumie mieć czarną koszulką i można nadrukować . Muszę raz się wybrać
-
Pomorskie Koszulki Klubowe
To pora na jeszcze jedną
-
Pomorskie Koszulki Klubowe
Lepiej dopisz się do listy
-
Pomorskie Koszulki Klubowe
1. jozek726 xl 2. A4_Raf m jeszcze tylko 48
-
Poduszka AIR prawy fotel
Dzięki wielkie za pomoc : ) sprawdzę to. e: Tak, tak dzięki
-
Poduszka AIR prawy fotel
Czyli, że muszę kupić jakąś poduszkę? Jaka cena czegoś takiego?
-
Poduszka AIR prawy fotel
Cześć, Ostatnio pokazał się błąd AIR Bag pasażera. Usuwałem go kilka razy, za pierwszym razem, aż parę dni nie zapalił się błąd. Teraz? Po usunięciu błędu, wystarczy, że położę dokumenty w małej teczce i już błąd wywala. Podobno w fotelu pasażera jest jakaś mata, czyli w sumie czujnik poduszki, tak? Czy da się to jakoś wymienić? Podobno jak wywala błąd to nie działają wszystkie poduszki powietrzne.
-
Pomorskie Koszulki Klubowe
Otóż to, też bym się skusił na rozmiar M
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Wiecie, że przeszedłem z 10W40 Mobil na 5W40 Motul Specific 505.01,używając płukanki Millers. Przejechałem na razie ponad 100 km. Wymiana w sobotę 18.05, efekt póki co jest taki, że na "mojej" trasie spalanie spadło o 0,3 na 100 km. Jest to moja pierwsza wymiana oleju, ale mam wrażenie, jakby samochód po wymianie oleju i wszystkich filtrów dostał nowego ducha. No i bądź co bądź, gdy silnik był rozgrzany to ciągnąłem go czasami do prawie 4 tys, obrotów, a moje dwie N1-90RS wręcz czyściutkie, gdzie na Mobilu to były czarne. Dzięki Wam:banan:
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Dzięki za polecenie Dev +10. Świetny sklep prowadzi Duras polecam wszystkim z Trójmiasta, na pewno kupię tam olej za rok do mojego cudeńka, jak również do innych aut koniec oft.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Muszę wymienić olej w sobotę za tydzień, ktoś z Trójmiasta sprzedaje 505.01 i ewentualna cena: 1. MOTUL SPECIFIC 5W40 2. MOTUL 8100 X-CLEAN 5W40 w sumie wolałbym pozycję nr 2. Aczkolwiek nadal nie wiem czy u mnie jest ten DPF, ale raczej nie ma, skoro nie znalazłem żadnego info, aby 1,9 TDI 130 KM miał. @down: bardzo, bardzo dziękuję za informację
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
U mnie teraz będzie problem, nie mam laptopa. Ale będę działać. Dzięki wielkie za pomoc. Jak coś będę wiedział dam znać.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Czy w ogóle jest możliwe, aby mój 1.9 TDi 130KM miał DPF? Silnik przekładany rok temu. Druga sprawa, da się sprawdzić jakoś przebieg "nowego" silnika. Skrzynia też jest "nowa" - 6 biegowa. Reszta podzespołów nie wiem niestety.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
A na czym byś miał na CR w b6? Tylko na pompkach wychodziły te silniki ,mieć silnik pod maską i nie wiedzieć jaki.... Tematem zainteresowałem się zdecydowanie za późno, przejechałem może 10 tys. km. Prędzej był silnik 2,5 TDi, teraz jest 1.9 TDi 130 KM. O czym dowiedziałem się w sumie baaaaardzo niedawno. A że jest teraz wlany 10W40 Mobil, dowiedziałem się przypadkowo, nie spodziewałem się, że mechanik może nie wiedzieć jaki lać olej.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Ok, zrobię płukankę silnika LIQUI MOLY ENGINE FLUSH. A potem go zaleję jakimś Motulem. Najpierw jednak muszę się upewnić czy mam silnik na pompowtryskach,gdyż moja plakietka pod maską jest nieaktualna, a w tym momencie dojścia do silnika w żaden sposób uzyskać nie mogę.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Cześć, Własnie się dowiedziałem, że zalany został u mnie olej mobil 10W40, dzięki temu fantastycznemu tematowi dowiedziałem się właśnie, że musi być 5W40, tak więc chcę zalać tym. MOTUL 8100 x-Clean C3 5W40. Dlaczego tam był taki 10W40? Nie mam zielonego pojęcia. Pytanie moje następujące, (mam namiar na dobrego mechanika, ale też chciałbym otrzymać poradę), czy zlecić płukankę silnika? jednak to będzie przejście z pół syn. na pełen syn. E: ok, dzięki, zaraz nadrabiam zaległości. Pozdrawiam.
-
Ulter 90 czy 100 do zderzaka S4 B6?
Cześć, Też bym chciał się doradzić, za tydzień będę mocować taką to oto dokładkę. Zwykła tradycyjna, ot, ale myślę, że wyglądać dobrze będzie jak pomaluje w kolor nadwozi czyli na czarno, Jakie do tego końcówki? ostatnio widziałem, że w A4 B6 beznyna, jest końcówka o średnicy około 6,5 cm. Dlatego myślałem, żeby przyspawać u mnie ultery 70 mm, chcę aby to wyglądało elegancko. Oczywiście zastanawiałem się nad 90, ale czy to nie będzie za dużo? Albo co myślicie o owalnych? Będą pasować w ten zderzak? Końcówka ULTER N1-70RS ř 70mm ť Produkty ť końcówki ozdobne ť pojedyńcze okrągłe ť Końcówka ULTER N1-70RS ř 70mm Końcówka ULTER N1-90RS ř 90mm ť Produkty ť końcówki ozdobne ť pojedyńcze okrągłe ť Końcówka ULTER N1-90RS ř 90mm Końcówka ULTER N1-10K 95 x 65mm ť Produkty ť końcówki ozdobne ť pojedyńcze owalne ť Końcówka ULTER N1-10K 95 x 65mm Mam wydech w całości od 2,5 TDI. Silnik 1.9 TDI 130 KM, dyfuzor tutaj nie powinien dawać żadnych efektów dźwiękowych, co nie? Jest to efekt, który mnie nie interesuje, a nawet go nie chcę I ostatnie pytanie, ile mm powinny za zderzaka wystawać te końcówki? Oczywiście wszystkie są fabrycznie ścięte.
-
Tylna dokładka zderzaka OETTINGER
Mam tradycyjną s-linę AVANT B6 130KM, z podwójnym wydechem skierowanym w dół pod zderzakiem. Początkowo chciałem wyciąć półkola w zderzaku i wstawić ULTER'y owalne 9,5 cm na 6,5 cm ewentualnie okrągłe 7cm. Jednak to chyba słaby pomysł... oczywiście całość robiona przez mechanika... Też myślałem o zakupie całego zderzaka, jednak zakup takiej części jest chyba niemożliwy...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich, jestem posiadaczem Audi A4 B6 S-line 2004 r. już prawie rok zdjęcie wrzucę później Pozdrawiam serdecznie