Treść opublikowana przez A4_Raf
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Biorąc pod uwagę to, ze H działa z 4.4.4 to moduł S może być lepszy w jakości dźwięku Jestem z mojego H bardzo zadowolony i polecam.
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Mam z końcówką H i z Fisem Android 4.4.4 chodzi idealnie. Z wyjątkiem oczywiście braku możliwości zakodowania RSN-E
-
Bixenon Xenon od A do Z
Muszę kupić D1S na allegro jest takie coś http://allegro.pl/xenon-ksenon-zarnik-d1s-philips-4300k-2-sztuki-fv-i4800482937.html można czy olać ?
-
Polecane opony letnie
Co polecacie na lato fela 17'. Sam myślałem nad Dunlop rt sportmaxx 225/45/R17, czyli standardowa 17'.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ale ktoś jeszcze będzie? wygląda to na gigantyczny zlot xd Ok to dzisiaj nie ma sensu 2 osoby na Krzyż.
-
Piłka nożna
Dobrze, że Ronaldo 2 Strzelił. Dystans zachowany :-D
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
to lipa?ale może nie do końca, niech "Twoja kierowca" Cię przywiezie
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Małego podrzucić do domu opieki, jakieś babci czy coś A godzina to niech będzie taka, która pasuje jak najwięcej ludziom Bieniek będziesz?
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
A masz najnowszy soft?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Trzeba ustalić godzinę :-)
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Zaczynam powoli się ogarniać, ale niedziela to sporo czasu, tez będę. Fajnie jakby było nas trochę więcej niż 3 xd a miejsce? Skwer?
-
Piłka nożna
nuda, oglądałem pierwszą połowę i wyłączyłem. Ogólnie słaba postawa gwiazd, Messi pokazał tyle samo co Di Maria czyli nic. A Ronaldo w najlepszej sytuacji(?) przestrzelił. Mimo wszystko wynik 1-0 dla Portugalii to niespodzianka.
-
Wymiana soczewki z odbłyśnikiem bixenon Valeo na soczewki z Audi A4 B8
To już konkret, a myślałem, że moje były mocno wypalone, gdzie tak czarna była tylko ta dolna ścianka..
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Wiecie gdzie mogę kupić o-ring na pręcik do regulacji bi-xenonów w Trójmieście?
-
Wymiana soczewki z odbłyśnikiem bixenon Valeo na soczewki z Audi A4 B8
Doświetlenie pobocza jest niesamowite. Barwa też znacznie lepsza. Pytałem w innym temacie, spróbuje jeszcze tutaj. Miał ktoś z Was problem z regulacja poziomą, bo coś u mnie nie działa. Mam akurat taką regulację na zapasie. Zastanawiam się czy jest możliwość wymiany. Jednak nie chcę robić nic na siłę, aby nie rozwalić. Może ktoś takie coś już robił i wie jak wymienić?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
a co powiecie na niedziele 23.11 na Skwerze? jakaś większa ekipa?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Dopadło mnie jakieś choróbsko może w przyszłym tygodniu jakaś większa ekipa, w jakiś dzień?
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
Piękny przedni zderzak
-
[ALL B6] Milusia Audiczka a4 1.9 TDi _RNS-E_18"ET20
Zadawaj podwójny, jak szaleć to szaleć, a wygląd rewelacja
-
Spoty Kościerzyna
Kto był na klubowych rejestracjach w Brusach w piątek? BTW piękna sztuka
-
Montaż i działanie układu samo poziomowania xenon-ów w Audi A4 B6
U mnie po wymianie soczewek na te z B8 wszystko ładnie pięknie z wyjątkiem regulacji prawo lewo lampy od kierowcy. Byłem na regulacji w stacji, i facet powiedział, że jest zerwana. Mam na zapasie starą lampę i tam jest ta regulacja. Jest możliwość jakoś ją przełożyć?
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Myślę, że nie ma wielkich problemów z osiągnięciem takiej prędkości ;-)
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Telefon jest zainstalowany i Działa mogę dzwonić odbierać, wybierać kontakty. Ale nie pobiera kontaktów rsn-e. Jest 7 znaków 0019111 o ile pamiętam, gdy wpisuje 0019711 to nie chce przyjąć. Żadnej innej konfiguracji tez nie. Mam spróbować wpisać bez Zer? Screena nie dam rady
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Właśnie dorobiłem się bluetootha i próba załadowania skończyła się porażką. Mam moduł H oraz rsn-e high, kierownica i fis działają, ale nie ma kontaktów w rsn-e. Podczas kodowania nie chce program przyjąć odpowiednich wartości. Pokazuje vcsd, że chce 5 znaków. Wpisane obecnie jest 7. Próba zmiany czegokolwiek kończy się błędem, że powinno być 5 znaków, ktoś miał coś podobnego? jest możliwość rozwiązania?
-
[B6 AGB] Bienkowoz 2.7 BiT
Musze na coś Bienka namówić :-D hehe