Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4_Raf

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez A4_Raf

  1. A4_Raf odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Nie wiem czy to koniec wielkiego Realu hehe, szczerze mówiąc to wątpię. Schalke przejdą, a potem odpadna. Z taką gra i z takim pechem to nic nie wygrają w tym roku, za dwa tygodnie chyba już derby .. Ciężko mi uwierzyć, że z Schalke i chyba levante odzyskają płynność... Ale kto wiem... Z Bilbao było beznadziejnie, z Villarrealem też slabiutko... Pytanie czy po 1,5 roku Już Carlo nie ma pomysłu na Real? Oby w tym ataku coś się odbiło, ale ciężko prosić o to aby całe BBC odzyskało formę, widząc to co oni grają.
  2. Miodzio ;-)
  3. Spoko, 100 metrów, gdyż mniejszej długości nie można kupić. Bartek na pierwszej stronie napisał, że najlepszy będzie 0,35, więc takiego szukam. Do izolacji lutowania, mam termokurczliwą opaskę, a na przewody taśmę parcianą.
  4. Napisał mi maila jeden typek że ma 100 metrów za 23 zł przede 0,35 w izolacji PVC, nie wiem czy się pomylił i chciał napisać PCV? Ja się na tym aspekcie nie znam. Ale taki mógłby być? Ok dzwoniłem do faceta i to faktycznie pvc, może być?wielozylowy.
  5. Ale 0,35 izolowany? 0,5 mam jeszcze w elektrycznym obok za 50 groszy za metr
  6. Temat chyba nie jest taki łatwe, poszukuje tego kabla 0,35. Póki co znalazłem 0,5 mm i to w castoramie. Natomiast ten 0,35 jest ale bez izolacji PCV. Ktoś wie gdzie w Trójmieście można dorwać taki kabel? Bez zbędnego szukania
  7. dzięki : ) 2) właśnie tylko gdzie przy tym haku się wpiąć. 1-zasielnie po zapłonie (czarno niebieski) czyli mam podłączyć do mostka, bezpiecznik 5 miejsce 15A 3-zasilanie stałe (czerwono fioletowy) czyli dłączyć do mostka, bezpiecznik 5 miejsce 17A? 8-masa(brązowy) mostek masy w tylnej wiązce, czyli gdzie? 12-złącze diagnostyczne (zielono niebieski) w 16 pinowej czarnej wtyczce złącza diagnostycznego i miejsce 15? Jeżeli ktoś ma jakieś uwagi to serdeczna prośba o pomoc
  8. A to super, dziękuję za informację Zamierzam przeprowadzić mod pierwszy raz bez pomocy "fachowca" i rzucam się od razu na montaż PDC tył (ale będę miał osobę do pomocy, na moim poziomie wtajemniczenia). Wymieniam zderzak zwykły na PDC tył od S-line. Przeanalizowałem to co jest na pierwszej stronie tzn. montaż PDC oraz swap na 2,5TDI (BTW, link nie działa). 1) Ze zdjęciem zderzaka sobie raczej poradzę. Obawiam się jakiś elementów, które mogą ciężej wychodzić, albo trzeba się zastanawiać i można w nich utknąć. Może ktoś ma jakieś wskazówki na co zwrócić uwagę... nie mam pewności czy same zdjęcia Bartka wystarczą. Gorzej od strony montażowej. 2)Zagadką dla mnie jest, montaż kabli. Prędzej się dowiedziałem, że z modułem 4-kanałowym na tył od B7 jest łatwiej, potrzeba mniej kabli. Dowiedziałem się także, że jak jest moduł haka, to można Cany podpiąć do haka, tylko nie wiem gdzie i jak to zrobić... i czy lepiej podpinać się do modułu haka (gdzie ten kabel umieścić), czy iść do przodu. Natomiast samo podłączenie, posiadam zderzak z wiązką i z kostką, którą podłaczam bezpośrednio do modułu PDC, oraz kostkę żółtą/brązową, z której są wyprowadzone kabelki jak widać na poniższym zdjęciu. http://zapodaj.net/1...5b9c98.jpg.html Natomiast nie mam pojęcia gdzie wpiąć się z kablami z przodu. Nie rozumiem tych schematów, Po kolorkach udało mi się rozkmnić (nie wiem czy dobrze), że punkt 1-zasielanie po zapłonie (czarno/niebieski) mam podłączyć to mostka, bezpiecznik 5 15A ? 3) Głośnik i PDC montuje z tyłu, ale gdzie dokładnie, mogę prosić o wskazanie dokładnego miejsca, gdzie je przymocować. Więc resztę kabli muszę puścić do przodu Wymogiem jest puszczenie: 1-zasielnie po zapłonie (czarno niebieski) 3-zasilanie stałe (czerwono fioletowy) 8-masa(brązowy) 12-złącze diagnostyczne (zielono niebieski) 7 i 14 to cany, które albo do haka albo do przodu oraz 2 i 10 do głośnik, ale u mnie nie muszę tego robić, ponieważ jest już podłączony do kostki brązowej. 4)W moim przypadku wystarczy jak zakupię: Nit mocujący 8Z0 857 784 ? 5)Jaką ilość kabla 0,35 mm? 45 metrów, to chyba za dużo, gdzieś koło połowy powinno wystarczyć? oraz 0,22 mm chyba wcale, ponieważ mam połączenie głośnik - moduł PDC. To ma być jakiś zwykły przewód? Jak będę prowadził do przodu te wszystkie kable, to owijać wszystkie kable taśmą parcianą (ile tego potrzeba 1 czy może 2?), aby otrzymać efekt org wiązki. A może kupić od razu zczepione, jeżeli jest taka opcja. 4 piny A, czy więcej? I jeszcze pytanie odnośnie listwy srebrnej bagażnika, jak ją "odbezpieczę" z dwóch stron, to już lekko da się wyjąć, czy trzeba jakoś na wyczucie, są tam jakieś zatrzaski, trzeba uważać, żeby nie połamać? Jak odepnę akumulator na kilka dni, to żadne ustawienia w kompie się nie skopią? Nie wiem ile to mi czasu zajmie. Serdeczna prośba o jakieś rady, co ewentualnie jeszcze dokupić, na co uważać.
  9. Witaj, Do felg 7,5 x 17 ET45 kupiłem dystanse Dystom. Przód 13 mm, tył 17mm i jest perfect Dystanse bardzo solidne, leciutkie i niedrogie. W zestawie otrzymujesz śruby kuliste odpowiednio dłuższe, W razie wątpliwości pisz do nich: [email protected] Pozdrawiam Zakupione, czekam na przesyłkę, ale założę, podczas zmiany na letnie : )
  10. A4_Raf odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    A próbowałeś zamienić lewa z prawa?
  11. A4_Raf odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Konkret brama
  12. A4_Raf odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Arsenal wygląda jak zbiorowisko gwiazdeczek i wielkich indywidualności... Ale tak nie jest. Po prostu grają samolubnie, brakuje strzału, ogólnie zrobiło się nudno pod bramkami Monaco, Arsenal chyba nie oddał ani jednego strzału on target xd za to girou spierdzielił wybornie te setki
  13. A4_Raf odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    No chyba lepszej taktyki nie.mogło.być świetna obrona plus dwie kontry... Ale to co teraz się dzieje to proponuję jeszcze z trzy im wklepac
  14. Jak, że będę montować cały zderzak z pdc s- line, zadam pytanie tutaj, czy te srebrna listwę z Avanta da się podmienić, jest troszkę uszkodzona, a w moim obecnym jest w stanie wręcz bardzo dobrym. Ewentualnie jakoś zregenerować?
  15. Mimo wszystko, taka wpadka z dźwiękiem trochę obciach. Ale i tak bluetooth dobra sprawa.
  16. Ja się przyzwyczaiłem, ale kogoś biorę to mi wstyd xd
  17. A4_Raf odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    No tak city jak wygra kiedyś ważny mecz w Lm to zapisze w kalendarzu. Nawet kupie na tę część kalendarz
  18. A4_Raf odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Też tak bym postawił xd
  19. A4_Raf odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Może i plota, ale pewne jest to, że Real ma cztery pkt przewagi ;-)
  20. A4_Raf odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Dzisiaj jak nigdy sledzilem wynik fcb (nie mylić z oglądaniem) , jest szansa na 4 pkt
  21. A jak sciszyc dźwięk połączenia bluetooth?
  22. A4_Raf odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Ale....... Bramka wow
  23. A4_Raf odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Na każdego przychodzi pora :-) wszystkich meczów się nie wygra w sezonie
  24. Dziękuję za pomoc, mail wysłany :-)
  25. Rt? No serio?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.