Treść opublikowana przez A4_Raf
-
Piłka nożna
Lepszy real od biedronki ale co kto woli
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
Aha czyli może być tak, że jeden czujnik jest trochę uwalony?
-
Piłka nożna
Gerrard z tym czerwem to się nie popisał
-
Piłka nożna
Odnośnie linku, Messi vs Marcelo, dobrze, że to tylko złudne marzenia xd
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
Czujniki są na 100 % ok nie dość że po przyłożeniu ucha jest normalnie, to mówię, że jak wykonam jedna z wyżej wymienionych akcji to działa normalnie i jak najbardziej prawidłowo.
-
Piłka nożna
To chyba dotyczy całej Anglii ;-)
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
No to mam już założone i podłączone. Niestety jednak jest problem. Mianowicie pdc zaskakuje jak trochę przyjadę na wstecznym, albo jak wrzucę bieg kilka razy albo jak przejade kawałek do przodu. Do tego czasu jest ciągły dźwięk. A potem już normalnie pika.
-
Piłka nożna
Boję się :-( aczkolwiek Carlo już wygrywał z nimi
-
Piłka nożna
Ciekawe jak jutrzejsze losowanie jest ustawione xd
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Bieniek jak milczy to znaczy, że pewnie angielski :-P
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Spróbujemy zakodować jeszcze raz bluetootha?
-
Dystans ET45
Dystanse świetne, autko wygląda wspaniale, dzięki za polecenie :-)
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Tak pod podłogą, gdy mówimy o org
-
[B6 AGB] Bienkowoz 2.7 BiT
W końcu Twoje auto można nazwać samochodem hehe :-D Dobra robota, teraz pora wrócić do wydechu od RS ;-)
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
Co za cyferki :-o
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Ty masz piękne to auto :-)
-
Piłka nożna
Że psg awans?
-
[B6 AGB] Bienkowoz 2.7 BiT
Kierownica zacna, ale rozważ wymianę na tą co polecił H4mm3r
-
Piłka nożna
Nie wiem jakie na to szanse, ale z bvb też było słabo rok temu, a potem to już finał CL
-
Piłka nożna
Heh udało się xd
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
A dzisiaj kurde nadgodziny, znowu :-( i to z 4 godziny...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Gdyby nie ten nissan xd
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
haha no raczej, że nie moje autko w połowie rozebrane
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
mogę wpaść jutro ale Nissanem
-
Piłka nożna
Oglądam 95 % meczów w tym Sezonie, ale od początku roku, możne znalazłbym jeden mecz, w którym real coś pokazał, a tak to szału nie ma. Jak się odbiją to będą w finale LM jak nie to odpadna... Ameryki nie odkryłem xd