Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4_Raf

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez A4_Raf

  1. Nie wierzę, że to napiszę serio. Po tylu latach Fifa, śmiem twierdzić, że ea niech robi piłkę dla kobiet, w tym roku PES mnie przekonał, gra się miodnie, soczyste strzały, dobre wyjścia napastników, i brak karnych za dotknięcia jak to jest w fifie. Ogólnie wolę pesa :-( :-( ale jakby Połączyć siły obu gier to była by (chyba) prawdziwa uczta piłkarska. Gdyby nie dość napięty grafik kupiłbym PES, ale w tym roku nie kupię żadnej z braku czasu na granie :-( Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  2. Jak przez przypadek pierwszą stronę klikniesz to parę zagadek się wyjaśni, jaki moduł i ogólnie jakie części . A wiązke sam robisz, kupujesz kable, taśmę, piny i do dzieła Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  3. A4_Raf odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Na eleven w necie. Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  4. A4_Raf odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    A jeszcze cudowniejsze jest to, że canal stracił prawa i za free można oglądać mecze Realu :-D Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  5. A4_Raf odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Z wymaganiami chyba przesadziles hehe ;-) Ładny mecz Ronaldo :-D Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  6. A w lg nie trzeba włączyć w bt jakiegoś udostępnienia, nie ma jakiś nadzwyczajnych blokad w ustawieniach Bt, sprawdzałes? Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  7. Tak konto Google, ale po synchronizacji telefonu z kontem, oczywiście się pobierają na pamięć telefonu. Xperia Z2 Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  8. A próbowałeś po prostu poczekać dłużej? Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  9. A4_Raf odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    A ja o tym samym, ładnie Fabiański piłkę odprowadzil, a tak to dobry wynik :-) Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  10. A4_Raf odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Wybijanie piłki przed siebie , druga bramka. Poważnie? Żadne porównania. Fajna drużyna w ataku, czym dalej bramki tym gorzej z pewnymi wyjątkami Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  11. A4_Raf odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Fabiański za Nojera i dalibysmy radę ;-) Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  12. Chyba jednak wybiorę autostradę. Dalej, ale chyba jednak wygodniej
  13. Przejazd przez miasto z Mokotowa do Łomianek (W sumie lecę dalej "7") to dobry pomysł o 16.30-17? przy okazji znajdę jakąś tanią stację ON?
  14. A4_Raf odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    ale zabawniejsze było to, jak zakazali FCB transferów
  15. A4_Raf odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    powiem w skórcie. Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeest
  16. Za dużo nia ma co oczekiwać po Forzy
  17. jest elegancko
  18. A4_Raf odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Dziwna sprawa z tą FCB, a jeszcze dziwniejsza, że Messi nie dał rady. Nie było z nim żadnej afery, że kogoś pobił?czy też obrażał? Oby info o tym, że de Gea w tym okienku w Realu było prawdziwe Ramos podpisany, sprowadzony pomocnik, coś jednak się dzieje tego lata.
  19. A4_Raf odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Właśnie widzę xd Wymysły asa, a reszta z chęcią też wtedy pisze. Kampania anty Perez trwa w najlepsze. Ciekawe o czym teraz będą pisać, pewnie znowu Ramos, a może sprzedaż Cristiano gdziekolwiek, na pewno coś wymyśla. Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  20. A4_Raf odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Damiana na nic więcej nie stać ;-) nie dziwi mnie ten tekst :-D Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  21. A4_Raf odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    De Gea mi dawać. Iker odszedł Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  22. A4_Raf odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    W Madrycie niech zrobią porządek. Obecnie bardziej wygląda na wyprzedaż. Z obecną kadrą i opieraniem się na Balu to nic nie wygramy. Pomijając już fakt,zeta ławce będzie Benitez i i tak nic nie wygramy. Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  23. A4_Raf odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Jestem w szoku Igłaina wiele pomógł Realowi. Ale tak pechowego napastnika w Realu nie pamiętam. Aczkolwiek nie dziwi mnie, że ma cztery nietrafione karne xd
  24. A4_Raf odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Jeżeli mówisz o barsy to pewnie w styczniu byłeś w kolejce do jego zwolnienia.
  25. A4_Raf odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    No nie słyszałeś że juwe Lm wygrało?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.