Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4_Raf

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez A4_Raf

  1. A4_Raf odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Lepiej niż być kibicem fcb. Benek zostaje, mam nadzieje,że Real zagra w lm za rok Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  2. A4_Raf odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    No właśnie nic xd ciekawe czy Perez już zrozumiał jaki popełnił błąd. Ja akurat Pereza lubię, ale myślę, że jeszcze nie przetrawil tego, że lepszym wyborem byłoby zatrudnienie kogoś kto ostatnio dobrze trenował, a Benitez? Od czasu lpoolu to chłodząca klęska Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  3. A4_Raf odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Pewnie tak :-) Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  4. A4_Raf odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Dziwisz się? Ja nie. Biorę to na spokojnie. Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  5. A4_Raf odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    taaak, bez Lewego gramy lepiej
  6. A4_Raf odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Kontuzja, albo zwykle forma spadnie. To niestety zawsze następuje Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  7. Działa normalnie na Led, H i Z2 Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  8. A4_Raf odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Ha. Ma problemy w Chelsea i to duże. Ale dla mnie to był ideał, świetny trener, jeden z najlepszych w ostatnich latach. Nigdy nie chciałem, żeby odchodził. A już w ogóle do Chelsea Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  9. A4_Raf odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Bądź co bądź zrobił wiele dla tej drużyny. Na pewno zapisał się w historii futbolu na zawsze. Obecnie jednak ma dołek a z tym słabym trenerem to ciężko będzie mu się odbić. Ale to oczywiście na rękach Pereza. Z jednej strony chciałbym, aby Real coś wygrał, z drugiej z tym trenerem to cud. Czekam na wymianę z wytesknieniem :-) Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  10. A4_Raf odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Zabił już, najgorszy futbol od czasów Ramona. Masakra. Forma Ronaldo to raz, dwa, że nie potrafi go wykorzystać jako maszyny do strzelania. On nawet bez formy trafiał bramki, a teraz to jest kryty przez dwóch czy trzech i nawet jego szybkości nie jest w stanie ruszyć. Do tego widać jak gra Realu pada po stracie bramki, nie potrafi Benitez zmotywować tak, że dalej chcą grać. No i wiadomo, że Casilla to nie Navas... Kontuzje kontuzjami, ale ten klub w pełnym składzie nawet daleko nie zejdzie, jak się nie poprawi gra Odpowiednich formacji i Ronaldo. Za ławkę pewnie by się obraził, ale cóż jakoś trzeba sobie radzić. Jak Benitez nie ogarnie na Barcelonę to liga przegrana. Śmiesznie to brzmi, ale tak to wygląda w La lidze. Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  11. W nfsie to na pewno porywa xd Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  12. A4_Raf odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Wiem wiem, ten w Hiszpanii ;-) Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  13. A4_Raf odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Spoko, powiedz, że nie oglądałeś innych meczów, tylko manchester :-) Ja oglądałem Liverpool, Arsenal czy manchester, teraz to nie mam siły na tę... Grę Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  14. A4_Raf odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    I co roku nowa kasa... Taki futbol, ale mimo, że z angielska rozstalem się już dawno, traktowałem ją jako dodatek dla Realu, to da się zauważyć, że poziom spada, jest co raz słabiej. Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  15. A4_Raf odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Real - PSG ot cały kunszt Beniteza. Wrednie pisząc, czekam tylko na drużynę z ... konkretnym trenerem i na baty 5-0. Fakt wygrana 1-0. Ale szczęścia, aż za dużo w tym meczu. Zlatan pokazał, że napastnikiem to ewentualnie kiedyś był, a reszta piłkarzy bez szczęścia. A sam Real? CR gorzej zagrać nie mógł. Do tego Modric jakby bez polotu, i od razu cała drużyna gorzej wygląda. Mimo wszytsko śmiać się chce, że PSG z takimi zawodnikami z tak beznadziejnym Realem nie wygrała z 5-0. Jezeli Real wygra jakieś trofeum w tym sezonie to będzie świetnie. Ale liczę na zmianę trenera. Nie lubię go i nie od początku sezonu uważam za błąd, że go zatrudnili. Ta drużyna nie ma pewności, do tego autobus chyba opanuje leszy niż z Jose... chociaż tu Real jest wszędzie na pierwszym miejscu...a Chelsea ?? Co za czasy, żeby narzekać na "1" miejsce w tabelach xD
  16. A4_Raf odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Hitem kolejki Real - PSG. Ciekawe co pokażą w Madrycie jedni i drudzy Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  17. Zgadza się. Są dwie możliwości, albo do plusa zaczną dawać dobre gry... Albo zmienią zdanie. Inaczej popularność ps4 pójdzie 2 dół Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  18. A4_Raf odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Geniusz. Każdy na to inaczej patrzy. Mimo tak słabego startu, wciąż pewny siebie. Jose jest najlepszy. Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  19. Dla ludzi, którzy mieli poprzednia generację nie jest do końca ważna kompatybilność wsteczny, więc lepiej Ps4, jednak gdy komuś naprawdę zależy to lepiej ikszłom Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  20. A4_Raf odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Współczuję, nie każdy ma tyle szczęścia co inni fani piłki nożnej [emoji2] Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  21. Ja akurat w vagu nie miałem błędów, a i tak jeden był uwalony, i patent z przedmiotem pomógł,źle czytał jeden czujnik Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka Błędów ani błędnego wskazania odległości nie miałem. Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  22. Ja się nauczyłem, że to, że pika, to nic nie znaczy. Weź jakąś deskę czy coś obojętnie, i wtedy sprawdzaj czujniki, pewnie jeden źle czyta odległości i jest uwalony i do wymiany. Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  23. A4_Raf odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Przed meczem Realu miałem mocne obawy,że będzie lekki pogrom. To całe wielkie PSG kandydat do Lm w najsilniejszym praktycznie składzie, do tego Real bez Karma, Bale, Modrica(nie liczę tego wejścia w 2 połowie) ,Jamesa czy Carvahala. Mimo to to wciąż Real i trzeba oczekiwać efektów. Diametralnie zmieniło się moje zdanie po pierwszej połowie, to jest do wygrania, ale niestety się nie udało, PSG obudziło się w drugiej połowie mieli ciekawsze akcje,Real momentami nie zostawal dluzny. Bądź co bądź remis, nie jest źle. Jakby Isco był w pełnej formie wynik byłby inny, natomiast rewanż? W takim momencie nie mam obaw odnośnie Realu ten "dwumecz " jest do wygrania Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  24. A4_Raf odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Arsenal <3 Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  25. A4_Raf odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    Wciąż świeci prawa lampa za wysoko, i nie wiem jak to naprawić Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.