Treść opublikowana przez A4_Raf
-
Piłka nożna
Z Interem to rozumiem, każdy pamięta ten mecz i potem finał i wygraną Interu, wiem, że boli. Chelsea to inna sprawa. Oby ich dorobek pucharów się nie zmienił. Dla mnie to żaden klub. W realu też boli, bo przerwał dominację Barcelony do tego stopnia, że pewien Pan się poddał Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Piłka nożna
Ja tylko żałuję, że nie zdobył Lm z Realem :-( Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Piłka nożna
Skąd? Świetny. MOU to mój najlepszy i ulubiony trener. Serio powodzenia Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Piłka nożna
Nic dziwnego :-) powodzenia z Mou Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Piłka nożna
Ta drużyna, która dostanie Mourinho, to jej zazdroszczę. Uwielbiam go i jego podejście do wszystkiego. Taki antykatalonczyk. <3 Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Piłka nożna
"Neymar przeanalizuje ofertę Realu" Hehe. Ne będę dawał linka, ale najlepsze jest to,że psg też się interesuje. Ach te plotki, PSG w rym sezonie kupi Neymara, Ronaldo, pewnie Lewandowskiego,Navasa i pewnie kilku innych, wydadzą na to 1 mld litrów ropy i pozamiatane. Hehe Co roku nabijam się z tych ploteczek ;-) Po finale LM Real sprzeda pewnie składu, a kupi same gwiazdy też za 1 mld, ale oglądalność www musi się zgadzać... Te gazety xd Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Polecam uncharted 4 Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Piłka nożna
A ty Damian z czego beka? Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Piłka nożna
No już odszedł. alternatywą?pewnie Neymar. Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Piłka nożna
Na to wychodzi, że liv będzie w finale. Ciekawie, ciekawie. Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Piłka nożna
Póki co liv prowadzi Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Piłka nożna
Nigdy nie można być pewnym. Ale mimo awansu ostatnio mecz z Bayern przegrali. Nie ma to znaczenia. Real naprawdę zagrał bardzo dobrze w defensywie. Bardzo mi się podobała ta jakość. Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Piłka nożna
Nie reaguj. Wiem,że mam czego, ale boję się tego finału, chociaż z całym tutaj szacunkiem, mam wrażenie, że teraz może być łatwiej ich ograć niż 2 lata temu. Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Piłka nożna
Właśnie wracam z Winnersa świetna atmosfera. Nie każdy mecz to styl. Większość z Was bralaby totalną padake, byleby Zobaczyć Np. UTD w finale. City ile miało okazji, odrobina większej skuteczności i City wracaloby z trojeczka, albo i lepiej. Ja się cieszę, Real zagrał bardzo solidnie. Strzał Augero ( niecelny) oraz słupek, to coś w ogóle pod.bramka Navasa się działo? Raczej słabo, Real kontrolował mecz, ale nie otworzył się nlw 100 % tyle. Swoją drogą Bayern gra fajny futbol, gdyż można mi 4-0 na Allianz wladowac Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Piłka nożna
Ciężko powiedzieć. nie zagra Benzema i wyleciał Casemiro (nie spodziewałem się, że napiszę to, szkoda, że go nie będzie). Przez to obok Crisa pewnie zagra Lucas co daje szybkość, kontry Przeciwko City mogą być zabójcze. Czy City wytrzyma tempo Realu? Wg mnie Real nie będzie się w ogóle ograniczać mimo 0-0, a to może skutkować niezłym meczem. City to nie jest łatwy przeciwnik, ale Real jest w stanie go zjechać. jeszcze 10 h Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Piłka nożna
Achhhh te 4-0 z Realem, piękny spektakl Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Piłka nożna
Dokładnie Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Piłka nożna
Dobrze widzisz ;-) jutro ważny dzień Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Piłka nożna
Hehe dobre Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Piłka nożna
Hahaha cóż :-) kilka innych pucharów też by się znalazło... Ale kto by je tam wspominał Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Piłka nożna
Dokładnie, wśród Manchester United, City, Arsenal, Chelsea czy nawet Tottenham, to ogromny sukces. Gratki dla nich. Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Piłka nożna
Hehe Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Piłka nożna
Chyba nie wszystko zadziałało idealnie Kamyk.... Ale z tym Leicester to nieźle jaja Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
Oczywiście, że ori Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Piłka nożna
Się posypały kartki Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka