Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4_Raf

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez A4_Raf

  1. A4_Raf odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Z Interem to rozumiem, każdy pamięta ten mecz i potem finał i wygraną Interu, wiem, że boli. Chelsea to inna sprawa. Oby ich dorobek pucharów się nie zmienił. Dla mnie to żaden klub. W realu też boli, bo przerwał dominację Barcelony do tego stopnia, że pewien Pan się poddał Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  2. A4_Raf odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja tylko żałuję, że nie zdobył Lm z Realem :-( Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  3. A4_Raf odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Skąd? Świetny. MOU to mój najlepszy i ulubiony trener. Serio powodzenia Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  4. A4_Raf odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Nic dziwnego :-) powodzenia z Mou Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  5. A4_Raf odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Ta drużyna, która dostanie Mourinho, to jej zazdroszczę. Uwielbiam go i jego podejście do wszystkiego. Taki antykatalonczyk. <3 Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  6. A4_Raf odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    "Neymar przeanalizuje ofertę Realu" Hehe. Ne będę dawał linka, ale najlepsze jest to,że psg też się interesuje. Ach te plotki, PSG w rym sezonie kupi Neymara, Ronaldo, pewnie Lewandowskiego,Navasa i pewnie kilku innych, wydadzą na to 1 mld litrów ropy i pozamiatane. Hehe Co roku nabijam się z tych ploteczek ;-) Po finale LM Real sprzeda pewnie składu, a kupi same gwiazdy też za 1 mld, ale oglądalność www musi się zgadzać... Te gazety xd Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  7. Polecam uncharted 4 Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  8. A4_Raf odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    A ty Damian z czego beka? Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  9. A4_Raf odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    No już odszedł. alternatywą?pewnie Neymar. Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  10. A4_Raf odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Na to wychodzi, że liv będzie w finale. Ciekawie, ciekawie. Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  11. A4_Raf odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Póki co liv prowadzi Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  12. A4_Raf odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Nigdy nie można być pewnym. Ale mimo awansu ostatnio mecz z Bayern przegrali. Nie ma to znaczenia. Real naprawdę zagrał bardzo dobrze w defensywie. Bardzo mi się podobała ta jakość. Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  13. A4_Raf odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Nie reaguj. Wiem,że mam czego, ale boję się tego finału, chociaż z całym tutaj szacunkiem, mam wrażenie, że teraz może być łatwiej ich ograć niż 2 lata temu. Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  14. A4_Raf odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Właśnie wracam z Winnersa świetna atmosfera. Nie każdy mecz to styl. Większość z Was bralaby totalną padake, byleby Zobaczyć Np. UTD w finale. City ile miało okazji, odrobina większej skuteczności i City wracaloby z trojeczka, albo i lepiej. Ja się cieszę, Real zagrał bardzo solidnie. Strzał Augero ( niecelny) oraz słupek, to coś w ogóle pod.bramka Navasa się działo? Raczej słabo, Real kontrolował mecz, ale nie otworzył się nlw 100 % tyle. Swoją drogą Bayern gra fajny futbol, gdyż można mi 4-0 na Allianz wladowac Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  15. A4_Raf odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Ciężko powiedzieć. nie zagra Benzema i wyleciał Casemiro (nie spodziewałem się, że napiszę to, szkoda, że go nie będzie). Przez to obok Crisa pewnie zagra Lucas co daje szybkość, kontry Przeciwko City mogą być zabójcze. Czy City wytrzyma tempo Realu? Wg mnie Real nie będzie się w ogóle ograniczać mimo 0-0, a to może skutkować niezłym meczem. City to nie jest łatwy przeciwnik, ale Real jest w stanie go zjechać. jeszcze 10 h Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  16. A4_Raf odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Achhhh te 4-0 z Realem, piękny spektakl Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  17. A4_Raf odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Dokładnie Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  18. A4_Raf odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Dobrze widzisz ;-) jutro ważny dzień Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  19. A4_Raf odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Hehe dobre Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  20. A4_Raf odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Hahaha cóż :-) kilka innych pucharów też by się znalazło... Ale kto by je tam wspominał Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  21. A4_Raf odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Dokładnie, wśród Manchester United, City, Arsenal, Chelsea czy nawet Tottenham, to ogromny sukces. Gratki dla nich. Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  22. A4_Raf odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Hehe Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  23. A4_Raf odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Chyba nie wszystko zadziałało idealnie Kamyk.... Ale z tym Leicester to nieźle jaja Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  24. Oczywiście, że ori Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  25. A4_Raf odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Się posypały kartki Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.