Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4_Raf

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez A4_Raf

  1. A4_Raf odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Czyli szansa na madrycki finał jest Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  2. A4_Raf odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Oj dzisiaj jest dobrze, a jutro będzie sprzedaż, gdyż klub słabo prosperuje. Ile będą mieli takich sezonów. Dokładnie jeden, ten obecny. Nic nie wygrają w przyszłym roku. Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  3. A4_Raf odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Masz rację Kamyk, ale jest też argument zarobienia pieniędzy przez klub Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  4. A4_Raf odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    W przyszłym sezonie, to zapomnisz pewnie co to za drużyna, bogate szejki i inni pewnie wykupia pół składu Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  5. A4_Raf odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Tak. Pozostaje czekać do środy. Wróci pewnie Ronaldo, a sam Real pewnie zagra ciut odważniej. Pytanie hak zachowa się City. Aczkolwiek mam.wrazenie, że Wolfsburg był trudniejszy do ogarnia. Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka Hahaha.... Damian spoko Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  6. A4_Raf odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Akurat w m jak miłość w ogóle raczej nie ma emocje, więc nie mam pojęcia gdzie można by umieścić ten mecz. Natomiast teoretycznie wynik dobry dla Realu. Nie spodziewalem się tak słabej gry Ani Realu ani City. W sumie szkoda,że Pepe skopal setkę Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  7. A4_Raf odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Zapowiada się ciekawy rewanż Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  8. A4_Raf odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Haha z tym San Marino dobre.... Chyba prawdopodobieństwo wyładowania ufo jest mniejsze Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka Czy tam większe, zależy jak na to spojrzeć xd Stawiam, że na ufo pewnie kurs 4000 do 1 xd Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  9. A4_Raf odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Tak, że Leicester wygra.. Ale może jestem w błędzie Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  10. A4_Raf odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Nie zjedzcie mnie, ale Leicester gra z Utd teraz i pewnie wygrają... Więc myślę że będą w niedzielę świętować Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  11. A4_Raf odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Jest mistrz? Ciekawe w sumie wystarczy wygrać jednej mecz z pozostałych 3 Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  12. A4_Raf odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Żenada. Tragedia i tona wodorostow. Co to się dzieje. Zawiesić palanta, kolejny kupiony cienias. Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka Dopisujac, przecież i takby wygrali. Niech zrobią te powtórki czy coś. Bo sędziowie to marni aktorzy. Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  13. Ja się nie znam, ale poszukaj dobrze w postach Fido, on jest fachowcem Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  14. A4_Raf odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    5 pkt przewagi, 4 mecze zostały chyba. Leicester da radę xd Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  15. A4_Raf odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Ok aczkolwiek zobaczymy kto wygra. Hiszpania zawsze była najpotężniejsza i taka jest prawda. Mam tu namysli pojedynczy klub, a to Real a to Barcelona, ale zawsze ktoś. Natomiast tak potężnej ligi nigdy bym się domyslil. Atletico? I do tego taka dominacja w LE? Nie jest możliwe, aby też co roku trzymać tak wysoki poziom przez każdą drużynę, gdyż zadyszka zawsze przyjdzie. Natomiast mnie najbardziej zaskakuje brak finansowych potęg angielskich Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  16. A4_Raf odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    No to 2. Powiem, że moja wiara w Real wzrosła ogromnie. Ale nawet jeżeli tak się skończy ten dzisiejszy mecz. To Real musiałby Liczyć na remis lub porażkę zarówno Barcelony i Atletico. O to może być ciężko. Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  17. A4_Raf odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Cóż, 1-0 przegrywa Barcelona. Ciekawe jak to się skończy Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  18. A4_Raf odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    I już 1 -0 MISZCZ Anglii się zbliża <3 Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  19. A4_Raf odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Real 5-1. Jese naprawdę w porządku dał za darmo Ronaldo bramkę Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  20. A4_Raf odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Powinieneś użyć słowa Katalonii Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  21. A4_Raf odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Niech będzie xd Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  22. A4_Raf odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Jest szansa na dwa hiszpańskie finały. To byłaby deklasyfikacja innych lig. Ale z drugiej strony jakby doszło do meczu Real atleti to nie wiem czy nerwowo dałbym radę xd Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  23. A4_Raf odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Ok dzięki :-) No to Real spotyka swojego starego trenera Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  24. A4_Raf odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Hehe Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  25. A4_Raf odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Kamyk byłeś blisko z tym 0-0 hehe. Niezła ilość bramek ;-) Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.