Treść opublikowana przez A4_Raf
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
W razie 'w" będziecie o 19 jeszcze ?
-
Piłka nożna
ciekawy jakby spotkali się Realem no, ale lepiej jakby Modric był na boisku
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jeżeli chodzi o mnie, to dam znać mniej więcej o 17 czy zdążę.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Szał 4 nas będzie
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
To będę, jakby co Bieniek to pisz sms, jakbyś się rozmyślił Będę jechać z Wrzeszcza coś koło 18.45. Powinienem zdążyć, o takiej porze powinien być już luz na drodze.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Bieniek ta reszta to tylko ja chyba W dwójkę to możemy spot zrobić u Ciebie Jak ktoś jeszcze będzie to przyjadę.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ok, powinien zdążyć, muszę coś załatwić, ale powianiem zdążyć, ale żeby ktoś był, nie chcę na darmo jechać 20 km xd
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
O której?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jak się chce coś zorganizować, i potem ma jedna osoba przyjechać, nikt nie potrafi się wypowiedzieć na 100%.
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
przy takiej mocy po co komu grzanie
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
mój wzór do naśladowania i tyle w temacie, piękna sztuka oczywiście Barta też
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Ostatnio widziałem w końcu test, w którym x jest lepszy od Sony i oczywiście był to test na pancerność, wiec jakbyś chciał się bić konsolą to tylko Xbox, ale jak chcesz grać to PS4
-
Piłka nożna
a co z tym Di Marią? trzyma się chłop, czy jednak coś poważnego?
-
Bixenon Xenon od A do Z
ja mam na sprzedaż, ale pochodzi z mojej zapasowej lampy, którą stwierdziłem, że sprzedaję, nie wygląda jak nowy, ale 2 lata temu wszystko działało.
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Józek Ty się w ogóle nie pytaj tylko bierz PS4. Bloodborne czy The Order i uncharted. Xbox się chowa w szafie. Marzec będzie wykoszony ;-)
-
Piłka nożna
I co z tym Angelem? Swoją drogą jak gra w Manchesterze? Czy jest gwiazdą w ataku, tak jak tego pragnął w Realu?
-
Bixenon Xenon od A do Z
Ok tak też zrobię, dzięki
-
Bixenon Xenon od A do Z
Bixenon kupić philips czy bosch, a może podróbki? D1s
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Jeżeli będziesz chciał pograć w Blodborne, The Order, Uncharted itd, dodatkowo z lepszą grafą, ja bym brał PS4. Stara generacja może nie jest zła, jest tam sporo gierek do pogrania, no ale jak się widzi różnicę w GTAV miedzy PS3, a PS4, do wybór jednak jest oczywisty - PS4.
-
Bixenon Xenon od A do Z
To w końcu oba się regulują czy tylko jedno? Nie masz błędów na komputerze? Sprawdź czy obie po włączeniu auta jadą w górę i w dół. Może masz tylko problem w postaci regulacji ręcznej tzn. że musisz sobie ręcznie wyregulować, a potem autopoziom będzie już ok.
-
Piłka nożna
Źle się dzieje i tyle w temacie. I już nie mam na myśli pieniędzy, ale to jak inne religie mają przewagę nad Europą. Nie mam zamiaru wgłębiać w temat, bo szkoda nerwów.
-
Piłka nożna
Może musi, może nie musi, w klubie rekord należy do Raula.
-
Piłka nożna
Bądź co bądź są 3 bramki. Arsenal pewnie dzisiaj dostanie od Dortmundu. Real nie powinien mieć żadnych problemów, może Ronaldo pobije rekord Raula? Cóż powoli do przodu, może uda się obronić LM
-
Piłka nożna
Kun zmiażdżył Messiego. Szkoda, że awansują. Trzymam kciuki za PSG
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Czasami wyłączenie i włączenie telefonu pomaga w parowaniu, tak było u mnie