Treść opublikowana przez A4_Raf
-
[B6 AGB] Bienkowoz 2.7 BiT
Dla takiego światła to warto było Żeby nie było to z B8 też jest dobre Bienkowoz jest wspaniały. Ładny na zewnątrz i w środku, no i ta oszałamiająca moc :-) cudo :-D
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
A czytałeś pierwszy post : ) ?
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
ZA 100 lat też będą działać na tym samym przestarzałym silniku ?
-
Piłka nożna
No i Messi pobił rekord Raula. Szkoda.
-
Piłka nożna
Mistrzem Arsenal
-
Piłka nożna
ładnie Piękna kolejka Celta do przodu, Bilbao do przodu, i Real liderem. Grają świetny futbol w tym sezonie, nawet ciekawszy niż w poprzednim. Tylko, aby przełożyło się to na trofea, aczkolwiek poprzedni sezon pobić będzie bardzo ciężko. We wtorek czeka L'pool i to na SB
-
[ALL B6] Milusia Audiczka a4 1.9 TDi _RNS-E_18"ET20
Ja mam nowe i Karol niebo, a ziemia. U mnie koszt niecałe 50 zł
-
[B6 AGB] Bienkowoz 2.7 BiT
Te światła to bajka, coś pięknego. Mimo, że widziałem je tylko w garażu, a nie podczas jazdy, efekt poza miastem musi być rewelacyjny. W barwie można się zakochać ;-)
-
[ALL B6] Milusia Audiczka a4 1.9 TDi _RNS-E_18"ET20
Karol jak szaleć to szaleć, kupuj wycieraczki
-
Piłka nożna
Derby już w niedzielę, u buków niecałe 2 zł do 5zł, ciekawe się zapowiada. Ciekawe co VG pokaże swoim United.
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Warto dodać info, że jak sprzedawca usunie konto, to automatycznie stracisz dostęp do gry. Takich oszustów na allegro wiele. Czasami lepiej wydać więcej. Ewenutlanie kupić boxa z kumplem
-
Piłka nożna
Wypowiedź Xaviego po Derbach
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Nie byłoby problemu jakbyście czytali zaledwie dwie Czy trzy strony w tył , gdzie cytowanałem post chyba Domina. Ale pierwsza strona się oczywiście przyda
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
się nie przejmuj, daj do sprawdzenia, naprawią i będzie grało, że nie będziesz chciał z auta wychodzić
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
hmmm wzmacniacz? coś jest na rzeczy bo u mnie rąbie, aż głupi a nie mam na maksa wcale skręcone.
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
coś wspaniełego te kreski, można się zakochać
-
[ALL B6] Milusia Audiczka a4 1.9 TDi _RNS-E_18"ET20
Masz właśnie jakoś tak inaczej xD u mnie auto się nie świeci
-
[ALL B6] Milusia Audiczka a4 1.9 TDi _RNS-E_18"ET20
Aż mi przypomniałeś jak kumpeli mechanik wymieniał rozrząd. I chyba zapomniał xd wymienić pompy, no i wszystko jak pierdyknęło... ale autko się pozbierało i jeździ dalej :-)
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
a jaki masz moduł, jest w wersji High?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
jak zwykle, gdy jest szansa na więcej osób, to mi nie pasuje
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
BT RNS-Epin 1 zasilanie bt(+) pin 15 kostka D pin 2 zasilanie bt (masa) - pin 12 kostka D pin 8 sygnał tel + pin 12 kostka C pin 9 sygnał tel - pin 6 kostka C pin 11 + mikrofonu pin 12 - mikrofonu pin 15 k-line pin 5 kostka B pin 16 wyciszenie TEL MUTE pin 11 kostka D pin 17 CAN HIGH pin 9 kostka D pin 18 CAN LOW pin 10 kostka D Na 21 stronie znajduje się ta genialna rozpiska.
-
[ALL B6] Milusia Audiczka a4 1.9 TDi _RNS-E_18"ET20
Dasz radę, czekam na info jak poszło
-
[ALL B6] Milusia Audiczka a4 1.9 TDi _RNS-E_18"ET20
świetna robota
-
Wymiana foteli skóra tapicerek A4 B6 B7 elektryka ledzwie AIR BAG od A do Z
Też mam z B7 i wszystko jak najbardziej jest ok.
-
[ALL B6] Milusia Audiczka a4 1.9 TDi _RNS-E_18"ET20
Bajerancki modzik :-D