Treść opublikowana przez A4_Raf
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
W środę na skwerek?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Mam wrażenie, że jest mało chętnych na spot, a może się mylę? :-D
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
3 posty wyzej napisane co i jak:facepalm: Zamontowałem 8P0862335H i bez problemu łączy się z urządzeniami opartymi na najnowszym Androidzie 4.4 (przetestowałem z Galaxy S3 i S4 na ostatniej wersji androida wydanej przez samsunga jak i customowym ROMie opartym o 4.4) oraz IOS 7.1 (Iphone 5) To tak w ramach odświeżenia widzę, że trochę ludzi się gubi w temacie. Pozwoliłem sobie przeszukać temat i znalazłem to cudowne powyższe zdanie od domina
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
No to jednak muszę kupić ten moduł, ale z końcówką Q
-
Wymiana foteli skóra tapicerek A4 B6 B7 elektryka ledzwie AIR BAG od A do Z
Wczoraj chciałem cofnąć fotel po jeździe brata, i bum, linka jakby wypadła/pękła, na moje nieszczęście mocowanie z przodu jest ok. Prawdopodobnie coś się rozwaiło z drugiej strony, albo co gorzej pękła linka : ( wiecie jak się dobrać do fotela w B7 i to naprawić?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Zdecydujecie miejsce, może być Westerplatte może być skwer, a może być inne miejsce
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
A w jakim miejscu?
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Pod schowkiem nie ma
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Mam mikrofon od Bose oraz BT
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Mam po numerach widzę ze to ten co na pierwszej stronie piszą aby dołożyć
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
No to Muszę rozebrać jutro schowek i się zobaczy :-D czy to będzie moduł, czy nie to całe modzenie jest jak uzależnienie, przy czym ja to po prostu uwielbiam :-D
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Tak, tak, dzięki Dzisiaj wpadłem na genialny pomysł i otworzyłem tę dużą zaślepkę obok schowka i zobaczyłem co tam się kryje i widzę że dosyć głęboko jest schowana jakaś jakby dużo szara puszka i się zastanawiam czy jest szansa ze to jest ten moduł Bluetooth? Proszę o radę :-) jest ewentualnie instrukcja jak krok po kroku rozebrać schowek?
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
przerzućmy się na pw, nie będziemy robić tutaj śmietnika Bieniek ma BT, jak będę u niego, to może pozwoli mi spróbować czy Z2 w ogóle działa z tym modułem
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
taa, ale weź znajdź teraz okazje na moduł, no, ale będę działać
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
jestem na etapie, że zabiorę się z modzik dopiero ostatnio zrobiłem kierownicę, trzeba czekać na wypłatę, i zbierać na moduł BT
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Na pierwszej stronie jest link do wspieranych urządzeń. Nie udało mi się jednak doczytać, czy wspierana jest np Z2. Muszę sobie zainstalować moduł bluetooth, aby aktywować guzik "mode", aby móc przełączać tryby
-
[B6 AWX] Czarny sedan, work ongoing
Rewelacyjnie sobie radzisz mody godne uwagi i oczywiście podziwu
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
e szkoda, bo ładnie wygląda z tę chromową/posrebrzaną wstawką
-
Denerwujący problem z spryskiwaczem szyby
ok, serdeczne dzięki
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Dzięki za pomoc. Jeszcze jedno pytanie mam ten przełącznik z funkcją auto, mam ustawione, że na auto włączają się zawsze światła, po prostu czujnik zakleiłem czarną taśmą. Tak więc po odpaleniu auta światła się zapalają, po zgaszeniu auta - gasną. Nic nigdy nie przestawiam. Czy mogę sobie zamontować od Tourana przełącznik świateł? i wszystko będzie działało jak dotychczas?
-
Denerwujący problem z spryskiwaczem szyby
mi pryska w górę za bardzo czwarty, mogę czymś jakoś przegiąć, żeby płyn leciał na szybę?
-
[B6] Problem Z Glośnikiem W Drzwiach Kierowcy.
Poradziłeś sobie już z problemem ? u siebie ostatnio zauważyłem podobny problem
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jak byłoby w dobrym stanie to dlaczego nie brać?
-
Parowanie lamp Bi Xenon rozwiązanie
Wczoraj znowu widziałem B6 i zaparowaną lampę, to jest naprawdę koszmar tego samochodu a, że niestety nie każdy wchodzi na forum i się tym tematem interesuje to po prostu tak jeździ...szkoda, szkoda Minęło kilka miesięcy i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że ten sposób działa na 100%, lampa nic nie paruje od tego czasu.
-
Szyby od środka
w sklepie z chemia ten tlenek ceru mozna kupić czy tylko allegro? mam tez tłusta szybę